nasiona marihuany

NO NAME X5 OD ZNAJOMEGO

Wyszukiwarka Forumowa:

FarmerKogutis

Active member
Rejestracja
Mar 21, 2018
Postów
37
Buchów
0
Witam wszystkich

Dostałem od znajomego dużo pestech z tego co mówił większość jest od znajomego z holandii a niektóre z palenia jest ich ogulnie około 30szt żuciłem pare na prube

Standardowo 24h w kieliszek potem na wacik puściły kiełki potem na parapet

Ogulnie słabo rosną mają już po około po miesiąc czasu a na spocie są już od tygodnia

Grubszych planów na nich nie mam może wyjdą meskie albo coś robie to dla zajawki
jakiś biohomus poleci potem coś na kwitnienie

OTO ONE :D :)

Zapraszam do oglądania :)



 

FarmerKogutis

Active member
Rejestracja
Mar 21, 2018
Postów
37
Buchów
0
aż tak z tym jest słabo wg to ma sens bo spota mam nowego który jest bez przypału i nie chce go też spalić nie zamierzam tam często zaglądać ogólnie roślinki strasznie słabo rosną
 

Forgetmenot

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
1,007
Buchów
4,793
Odznaki
9
aż tak z tym jest słabo wg to ma sens bo spota mam nowego który jest bez przypału i nie chce go też spalić nie zamierzam tam często zaglądać ogólnie roślinki strasznie słabo rosną
Dlaczego Cię dziwi, że nie rosną ? Na zewnątrz w nocy masz teraz 1-3 stopnie. Zacznij od nowa w połowie maja, zobaczysz różnice. Najlepiej to popatrz na zakończone relacje z poprzednich lat i obczaj kiedy zaczynaja na out pestki rzucać.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ty mordo jak tam idzie dojść w zwykłych trampkach to mam spore wątpliwości że spot jest bezprzypałowy. Poza tym jak one maja miesiąc to tragedia, nie licz na to że przy tej pogodzie będą rosły. Jak dotrwają do maja to bedzie sukces.
 

ZielonyZielonek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2019
Postów
127
Buchów
358
Weź je wy*** gdzieś w krzaki i od nowa wykiełkuj, gdzieś na początku maja i daj im szklarnie z dużych butelek albo dopiero po 15 maja na spota daj bo tak to same karły będą, powodzenia
 

AvganTHC

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2021
Postów
78
Buchów
286
Za zimno jeszcze, to najzimniejszy kwiecień od 20lat :) do tego cały czas deszcz...
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
zyją jeszcze? daj foto jak cos tam rosnie jeszcze
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół