nasiona marihuany

...no to ja będę pierwszy :)

Wyszukiwarka Forumowa:

Edka2641

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2008
Postów
85
Buchów
0
pewnie malo bedzie ale mozesz napisac jak tam jest bo ziomek byl 10 lat i mowi ze baka tania jest 3.5g z wagi za 10$ kupisz ale siejka podobno a takie lepsze dzisy jak ww czy cos to po 20$ za sztuczke :D ogolnie hardcore tam podobno na ulicach z klamkami ludzie biegaja a murzyny sprzedaja krak spad jezyka :D najlepsza akcja ziomek bierze crack od murzyna z pod jezyka i wsadza pod swoj a wszystko poto ze jak pyty wjada to polykaja i h*j :D
 

Niemaszkolan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 21, 2008
Postów
971
Buchów
1
dobry motyw z tym chowaniem pod jezyk,można by to przełożyć na nasze;p ... ale pozniej by ttrzeba było hafnąć :jaraczz:...mi by zal było, albo zjeść coś tłustego i czekać na najlepsze
 

sushee89

Member
Rejestracja
Maj 7, 2006
Postów
22
Buchów
0
w chicago dobra sztuka kosztuje 15-25$ w zależności od kontaktów, ale niedawno kumpel brał od murzynów 6g za 15$ naprawde dobrej jakosci ... stawiam ze to była w przewadze sativka coś jak california orange bud w PL yeah lifes good. <piwofuck>
 

kacperek88

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2008
Postów
452
Buchów
0
Mam ciotkę w stanach i czasami ich odwiedzam nie przemycam nigdy swojej w tamte strony bo tam ogarnąć to jest ku**a żaden problem <joint>tam w Kalifornii nie ma za dużo murzynów z klamkami albo są ale ja się z nimi nie bujam generalnie za***iste palenie uncja = 100$ lub 120$ ogromna siata 28 sztuk za***istych naprawdę :spalony:
Lub 2 opcja idziesz do lekarza musisz mieć jakieś chroniczne bule czy swędzące jaja i on jak uzna że ci się należy wypisuje ci receptę na legalną medyczną marihuanę którą potem kupujesz w takich za***istych marihuaninowych aptekach ale tego jeszcze nie prubowałem pozatym to chyba tylko dla tych co tam mieszkają nie wiem czy taki turysta też morze to dostać
 
Ostatnia edycja:

NarrowEye

Member
Rejestracja
Gru 3, 2008
Postów
22
Buchów
0
tu gdzie mieszkam (pie****one południe) jest tak se, do kupienia głównie tzw shwag (sprasowane cale rosliny niskiej jakości) z mexyku. Choc trafily mi sie dobre rzeczy, ale tylko kilka razy. Murzyni z klamkami biegają, ale na szczęście nie u mnie na dzielni. Za to jest dobry klimat na hodowle, zimy prawie nie ma, nawet jak w lipcu wysiejesz to dojdzie. Od jakiegoś czasu nie kupuję i nie palę, czekam na plony..
pokój wszystkim
 

RedMan

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2009
Postów
130
Buchów
0
Widzę dość długo nic tu nie pisali :]
A jak możesz to zapodaj fotki Twoich pokrzyw, jestem ciekawy jak to u was rośnie :D
Pozdro!:spalony:
 

StevieFG

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2011
Postów
90
Buchów
0
ja jestem a Arizony. no ale hodowca nie jestem. Moze jak wroce do polski to cos zasieje :)

Z jakich miast jestescie? Moze akurat te same... :) napiszcie
 
G

Gość

Guest
kilka lat temu byłem w Kanadzie i z Meksykańcem wzięliśmy temat od jakiegoś murzyna... Drogie to było, bo chyba z jakieś 15$, miało z 1,5grama, stan bekowy, a najbardziej podobała mi się samarka z ganją, bo u nas takich rzeczy jeszcze nie było :jocolor:
 

blackside

Member
Rejestracja
Sie 27, 2013
Postów
7
Buchów
0
w kanadzie sa legalne medyczne licencje na uprawy
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół