nasiona marihuany

NoName, odpie****a... Wywalić?

Wyszukiwarka Forumowa:

Torlatch

Member
Rejestracja
Wrz 18, 2017
Postów
21
Buchów
0
Witam,
Historia tego krzewu, wygląda najstępująco: Znalazłem kiedyś pesty w sztuce, więc postanowiłem wsadzić je na watę, myślałem że nic nawet nie wyjdzie, były całe zielone. Po tygodniu przypomniało mi się pudełko z watą, z 8 pestek wzeszło 4, jedna wyskoczyła z pestki całkiem. 3 z nich wyszły z kubków na parapecie, ostatnia (ta co wyskoczyla z pestki) się pozwijała i wyglądała... dziwnie. Z 3 które ostały i podrosły musiałem wyj***ć jedną bo nie miałem miejsca, to było najgorsze uczucie, bo nie wiedziałem czy 2 ostałe będą F. 2 ostatnie wsadziłem pod 3x LED 17w 1750 lumenów każda (box 24x41), po 2 tygodniach ich życia, musiałem włożyć je na max 14 godzin, nie chciałem żeby żarówki stały w prymitynwm boxie zbitym z desek pod moją nieobecność, jeszcze by wszysko poszło z dymem. Ustawiłem ja na 12/12, bo gdzieś doczytałem że tak można hodować nisko i szybko, a skrzynia którą zbiłem nie była wysoka. Po około tygodniu jedna roślina wystrzęliłą w górę, pokazła jajca po 2-4 tyg. zycia, nie liczyłem tego z zegarkiem. Poszła do pieca, ostatnia była przy niej malutka, ale jak dostała wszystkie 3 lampy, zadziało się to samo, po nie całym tygodniu przedstawiła mi się: Dziewczynka?! Nie byłem pewien, aż do dziś, 4-5 tydzień wzrostu pod tymi lampami a ona wygląda jak na zdjęciach. Ale jest dziwna, mała, wygięta bo ją kiwałem na boki. Czy myślicie że warto to trzymać? Zdobyłem już normlane pesty, ale szkoda mi tej mizery, musiała tyle przejść :/

Lecę z nią na biohumusie eco na wzrost, myślę żeby przestawić się na biohumus na kwitnienie (mam oba, a medium to ziemia uniwersa 5.5-6.2 ph i trochę karmazytu)

Ile będzie z tego suszu? Za ile czasu skończy flo? Styknie chociaż na pół lola?

Pozdrawiam i proszę mnie nie bić, zasadziłem ją totalnie na spontanie!
Teraz lecę gurbo i kupuję boxa z prawdziwego zdarzenia, mam do tego jeszcze pytanie:
-Czy w boxie Hydro Shoot 40, bez węglowego mogę zamaskować zapach?
Kupiłem jakieś 0.5l wiaderka z tym żelem pochłaniającym "OUA PRO", czy coś takiego...
Nie chodzi mi o pomiszczenie, tylko żeby sąsiedzi nie skumali, mamusia wie że mam krzak, twierdzi że woli jak wyrośnie niż żebym kołował pseudo-zielsko od ch*j wie kogo <3





 

Torlatch

Member
Rejestracja
Wrz 18, 2017
Postów
21
Buchów
0
Przecież to coś ma jajca?czy już jestem za***any

No właśnie, chyba nie ma. Miałem z tej szychy faceta i miał ogromne te pestki, a tu między rozgałęzieniami robią się jakby małe szczyty (?). Nie znam się, więc mogę się mylić i nie potrafię zrobić ostrego zdjęcia :/

---------- Post Zaktualizowany 23-09-2017 01:33 ---------- Data pierwszego postu 22-09-2017 23:25 ----------

Potwierdzam to dama, widać mikro białe włoski. Nabiorą jeszcze trochę masy? Czy dać sobie spokój?
 

Torlatch

Member
Rejestracja
Wrz 18, 2017
Postów
21
Buchów
0
Udało mi się zrobić focus:


Pomoże ktoś? Dać jej ten biohumus na kwitnienie? Może przyjąc całą dawkę?
 

BongoBaja

Member
Rejestracja
Wrz 21, 2017
Postów
22
Buchów
0
Ja tam bym ją zostawił jak już tyle czasu na nią poświęciłeś, chociaż dla satysfakcji dokończenia pierwszego krzaka i zawsze to jakaś dawka doświadczenia, która przyda Ci się przy porządnych pestkach;p a dopóki włoski nie zaczną brązowieć to może przybrać jeszcze.
 

BACer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
47
Buchów
0
no rekordow tym nie pobijesz ale wyglada jakby zawsze cos bylo do skosztowania :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół