nasiona marihuany

nordenseeds breeder & sklep

Wyszukiwarka Forumowa:
P

pandyandy

Guest
moja przygoda z norden seeds !!!!!

Pierwszy moj kontakt z nasionami vikingami byl kiedy to przyjaciel ze Szwecji przyslal mi 2 sztuki auto viking ak47 mowiac ze sa to bardzo popularne nasiona w skandynawi nie hermia sie nie ma z nimi zadnych problemow i praktycznie 100 % wschodzi ... Poniewaz byl to moj pierwszy kontakt z nasionami jakie dostalem nie spodziewalem sie zaskakujacych rezultatow . Okazalo sie ze roslinki sa bardzo zdrowe w bardzo krutkim czasie puscily pedziki i mozna je bylo dac do gleby . szybko pojawily sie pierwsze kwiaty i byly to wiekie zbite topy . Myslalem ze to jest norma i kolejne zakupy robilem u innych brederow tak lepszych jak i drozszych . Ale nigdy nie osiagnolem takich rezultatow jak zapierwszym razem . Roslinki byly male ale w odroznieniu od pozostalych auto ak mialy wielkie piekne topy .... Postanowilem wiec kupic znowu jako moje czwarte ak 47 od norden seeds .. Rosliny doszly po dwoch dniach co mnie bardzo zaskoczylo w bialej kopercie nie oznakowanej gdyz troche sie tego obawialem ale byl to pelen profesjonalizm . Ceny musze przyznac ze sa tez przystepne no i uwazam ze jakosc jest bardzo wysoka :spalony:

---------- Post added at ---------- Previous post was at ----------









---------- Post added at ---------- Previous post was at ----------

jak tylko z boksa wyjme czesc roslinek na out to odrazu wsadzam pestki w ziemie .... i obiecuje fotorelacje .. posiadam rowniez nasiona viking blue bardzo prosze o opinie o nich i o auto nl .
 
C

Cweluch

Guest
siema, ty od norden seeds sam testuje pestki, panie pandyandy,nie dam info wiecej niz:za***iscie kielkuja,i zdrowo rosna i narazie nic wiecej i tylko tyle.Moze warty co bedzie, ale tego sie dowiemy po sezonie.
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Ma ktoś informacje z praktyki o odmianie auto viking tropical ? , jakieś fotki czy coś . Był bym bardzo wdzięczny
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
Ma ktoś informacje z praktyki o odmianie auto viking tropical ? , jakieś fotki czy coś . Był bym bardzo wdzięczny

dużo fotorelacji jest na zagranicznych forach tutaj chyba nie mogę podać linka ale jest sporo już.
Zwłaszcza UK i cannadian fora :). Producent zrobił bardzo dokładne opisy z tego co widzę po tematach to ludzie wyciągają tyle g ile jest w opisach odmian. Więcej na temat jest o Viking NL ja od siebie mogę ich polecić miałem tylko standardzik czyli Ak47 ale wyszedł zacny nie wiem czy nie lepszy niż od royala a oni mają bardzo dobrego ak
 

strazak_sam

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
691
Buchów
0
pochwal sie bardziej tym ak bo wlasnie mnie intersuje dosc mocno ;)
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
pochwal sie bardziej tym ak bo wlasnie mnie intersuje dosc mocno ;)

zrobię smoke report możliwe że na dzisiaj jak ogarnę się czasowo. Zostało jeszcze parę bobków więc test będzie na bieżąco:freak2:
 

sweex123

Active member
Rejestracja
Mar 24, 2013
Postów
36
Buchów
0
zrobię smoke report możliwe że na dzisiaj jak ogarnę się czasowo. Zostało jeszcze parę bobków więc test będzie na bieżąco:freak2:

Ja także czekam, bo dostałem od ziomka kilka pestek i ciekaw jestem Twojej opinii ;)
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
zrobię smoke report możliwe że na dzisiaj jak ogarnę się czasowo. Zostało jeszcze parę bobków więc test będzie na bieżąco:freak2:[/QU

O ! jestem miło zaskoczony <joint> oczywiście , dla takiego Pana jak ty buch się będzie należec ! . Może dorzucisz jakieś foto , krzaczka czy suszu . Czuc owocami jak w opisie ?(pomarańcze , cytrus) :yeahh:

dzięki <peace>, byle by było więcej takich dobrych ludzi :D
 

Okap

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2013
Postów
154
Buchów
0
zrobię smoke report możliwe że na dzisiaj jak ogarnę się czasowo. Zostało jeszcze parę bobków więc test będzie na bieżąco:freak2:

To czekam na SR, bo właśnie zastanawiam się nad kupnem Auto Viking Ak47, tylko nic o nich nie wiem. Napisz tam od razu jakie rosną, jak z plonem. Z góry dzięki :)
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
Redi SmołkReport
https://www.forum.haszysz.com/showt...den-Seeds-f2seeds-fr-pl&p=1145372#post1145372
szukający owocków nie zawiodą się co prawda kwiatu pomarańczy się nie doszukałem ale mocno wyczuwalny zapach cytrusów pokazał się we wszystkich krzaczkach. Plon jest przyzwoity jak na AK47, z Oriona albo Royal Q. Seeds rosną większe ale te od Norden mają moim zdaniem lepiej pachną. u mnie na out czeka paczka 50tka w lodówce jeszcze trochę zakupów i chyba sam otworzę seedbank już mi się nasiona wysypują ;-/ kiedy ja to posadzę:LOOL:
 

Meth

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2011
Postów
356
Buchów
0
A mógłbyś powiedzieć ile ściągnałeś z krzaka na out?
 

Norden

Member
Rejestracja
Lip 14, 2013
Postów
20
Buchów
0
Witam!

Wlasnie wstawilem dwa tematy tutaj w naszym oddzale forum z zdieciami White Widow oraz Pink Bubble od Norden Seeds.
Bede uzupelnial co tydzien te dwa tematy i postaram sie powstawiac zdiecia inych odmian kture majom fotorelacje na skandynawskich forach.

Jak by byly jakies pytania to zapraszam :)

Pozdrawiamy, ekipa Norden Seeds!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół