nasiona marihuany

Northern Light Auto 4/5 Bunt nasionka

Wyszukiwarka Forumowa:

Hoofner

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2014
Postów
67
Buchów
0
Witam
Lecę z kolejnym tematem poprzedni zakończyłem z wynikiem 8 x 70-90g , niestety fotorelacji nie dokończyłem z przyczyn prywatnych

W tym roku mały grow

4/5 NL Auto Fem od Sensi Seeds poprzednie maiłem od kerraseeds i się trochę zawiodłem bo od SS z 2 nasionek rosły mi lepiej był większy plon niż od KS z 4
Lampa Duel CFL 125 W 2700/6500 K
Box Dark Room 240x120x200 Tylko polówka rozłożona więc jest 120x120x200 :)
Dodatki Terra Flores i Terra Vega od Canna resztki z poprzedniej uprawy.
Temperatura 28-30 Stopni
Oświetlenie 20 / 24 H

Jedno dniówki ( wyjście z ziemi)






Pytanie :
Mam problem z jednym nasionkiem jak cała reszta nasionek poszły do wody ( pływały na wodzie AŻ 2 dni) póki nie poszły na dno.
Poszły do ziemi 4 z nich jak widać nie miały problemów by zacząć rosnąć prócz jednej, zdjąłem z jej skorupkę i zostało białe nasionko które poszło dalej do ziemi , czekałem 2 dni lecz nic się nie zmieniło.
Miał ktoś podobny przypadek ? Nasiono nie jest zgniłe ani uszkodzone po prostu uparte tak mi się wydaje.


 
Ostatnia edycja:

Danio93

Well-known member
Rejestracja
Mar 27, 2016
Postów
316
Buchów
1
Już nic raczej z tego sionka nie będzie
 
M

mlodygru

Guest
No też mi się wydaje że lipa. Skorupka chroni zarodek liści w ziemi i ewentualnie można pomóc zdjąć slorupke jak już wyjdzie z gleby.
 

Hoofner

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2014
Postów
67
Buchów
0
Niestety nasionko padło [*] za to te 4 dobrze idą w tygodniu zrobię up'a ale mało kogo ciekawi początkowe stadium ale i tak zrobię ^^
 

Hoofner

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2014
Postów
67
Buchów
0
Wczorajsze fotki. Miałem wczoraj wstawić ale robota nie pozwoliła
Za tydzień zaczynam LST wzdłuż boxa

7-dmio dniówki





 

Hoofner

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2014
Postów
67
Buchów
0
66 Dzień
Zostały 3 roślinki ,jedna roślinka została adoptowana przez kolegę który nigdy nie miał własnej więc z dobroci serca mu podarowałem, reszta ma się dobrze mimo iż od początku dostawały przeterminowane nawozy :pl: Wiedziałem ,że coś nie tak było ale nie wiedziałem ,że miałem przeterminowane nawozy o prawie 3 miesiące.

Roślina C (108 cm ) jest wyższa od A i B o 45 CM więc stoją na dodatkowych doniczkach ta sama odmiana, taki sam zestaw dostawały mimo to każda z nich rośnie inaczej.
C kwitnie najszybciej a A najwolniej.




Roślina A

Roślina B

Roślina C

Jakieś 20 dni dla C i będzie koniec reszta postoi dłużej.
Dużo tego nie będzie ale starczy mi do sylwestra.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
ale wyciągnięte...

Na 120x120x200 dałeś tylko CFL 125 W?
 

Hoofner

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2014
Postów
67
Buchów
0
Ten CFL jest niemal na wypaleniu chciałem go zużyć i wywalić nie musiałem też do niego montować filtra tylko jeden wiatrak mieszający starczył by wszystko ogarnąć i trzymać temperaturę 28-30° bo problemu z zapachem nie mam .
Pod ''9 x bubble gum'' na kolejnej uprawie pójdzie HPS z Rhino Filter teraz leży w szafie i się kurzy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół