nasiona marihuany

Northern Light czy do odratowania?

Wyszukiwarka Forumowa:

kokomaroko

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2015
Postów
61
Buchów
0
Witam. Od razu przejdę do rzeczy. Mój Northern Lights ma około 45dni (16 dni flo). Jest po dość sporych przejściach, mianowicie tydzień temu wszystkie liście były zawinięte w dół i oklapnięte. Dostał konkretny flush i odżył. Niestety 3 dni temu zauważyłem że starsze liście zaczynają żółknąć, a główna łodyga, przy samej ziemii zaczęła pękać, a na jednaj odnodze pojawiły się ciemne plamy. To raczej nie są niedobory pierwiastów, a domyślam się, że skutki przelania. Na veg lałem canna terra vega, a teraz leci canna terra flo + boost, na razie sama woda. Ma ktoś jakieś pomysły jak przywrócić ją do życia? Poniżej zdjęcia.






 

Szafirowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
365
Buchów
0
Przesusz ją trochę póki co nie lej odżywek jak masz asahi to spryskaj.
 

kokomaroko

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2015
Postów
61
Buchów
0
Jutro po południu kupie asahi i wieczorem ją potraktuję. Te żółte liście spowodowane przelaniem gdy robiłem flush?
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Jeśli nie będzie Asahi polecam Superplon K od Targetu. W odróżnieniu od Asahi można go stosować na weg i flo. Ludzie chwalą też Tytanit. Dobre odstresowanie jej i przesuszenie ziemi, by korzenie mogły zaczerpnąć tlenu powinno pomóc. Jak odżyje to przy kolejnym podlaniu dałbym 20% dawki nawozu, by miała trochę papu po flushu i powinna dojść do siebie :thumright:
 

kokomaroko

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2015
Postów
61
Buchów
0
Spróbuję waszych rad :) będę próbował chronić ją przed deszczem jak na razie więc na noc trzeba będzie ją schować gdzieś a wystawiać dopiero na słoneczko. Szkoda żeby jej dolało znowu pod moją nieobecność
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół