nasiona marihuany

Northern Light od RQS. Ocena, głodna?

Wyszukiwarka Forumowa:

kiszony

Well-known member
Rejestracja
Sie 14, 2016
Postów
266
Buchów
57
Witam szanowynych Panów i Panie,

Ostatnio zauważyłem bardzo dużo żółtych, zwiniętych liści (już są oberwane) czy to znaczy wg. Was, że jest głodna?
Od tego momentu zacząłem jej lać odstaną wode (pH 6.3-6.4) co dwa/trzy dni z BioBizz Bio-Bloom.
Jak mogę jej jeszcze pomóc?
Światło od jej wyjścia z ziemi cały czas 18/6.

Nie wiem dlaczego nie umiem uploadować samych fotek (tak jak to było kiedyś) tylko musi to być m.in w formacie .zip
Także fotki w tym formacie w jednym pliku przesyłam tu.
 

Załączniki

  • Foto.zip
    1.2 MB · Wyświetleń: 6

kiszony

Well-known member
Rejestracja
Sie 14, 2016
Postów
266
Buchów
57
Dzięki za tutotrial, po prostu kiedyś można było bezpośrednio z przeglądarki wklejać foto.
A więc tutaj zdjęcia o których mowa w pierwszym poście.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg
 

kiszony

Well-known member
Rejestracja
Sie 14, 2016
Postów
266
Buchów
57
Bardzo się ją bałem przelać :)
Sądząc po zdjęciach ile mniej/więcej zostało do ścinki? Obejrzeć już trichomy pod lupą?
 
U

Usunięty 84121

Guest
Moim zdaniem kolega powyżej ma racje.. Sucho az ziemia odchodzi od donicy.. Pousuwaj te suche liscie... Chociaż przy tak suchym klimacie plecha ci nie grozi.. Ogólnie.. Sam wlasnie hoduje northern lights auto... Życzę udanego zbioru.. A co do scinki daj jakies zblizenie na trichomy...
 
U

Usunięty 82915

Guest
Lanie nawozów na tym etapie może Ci jedynie popsuć smak jarania, sprawdzaj trichomy, lej samą wodę i usuwaj wszystkie wyschnięte liście, żeby nie zaczęły pleśnieć bo będzie bida
Ta roslina już konczy swój żywot ale nie masz się czym przejmować bo bardzo ładnie obrodziła
 

Janek10

Well-known member
Rejestracja
Lut 9, 2022
Postów
1,029
Buchów
1,377
Odznaki
4
Jak to zaraz będzie, albo już jest do ścinki
 

kiszony

Well-known member
Rejestracja
Sie 14, 2016
Postów
266
Buchów
57
Jutro z samego rana jak się wygramole z łóżka prześlę fotki trichomów.
 
U

Usunięty 84121

Guest
Moim zamówieniem juz jest ok mleczne sa.. Ale można jeszcze potrzymac zeby trochę bursztynu wpadlo... ale to kwestia gustu..i chyba widze plecha na przedostatnim zdieciu
 

kiszony

Well-known member
Rejestracja
Sie 14, 2016
Postów
266
Buchów
57
Moim zamówieniem juz jest ok mleczne sa.. Ale można jeszcze potrzymac zeby trochę bursztynu wpadlo... ale to kwestia gustu..i chyba widze plecha na przedostatnim zdieciu
Po czym sądzisz ze to pleśń?
Zaraz wrzucę więcej zdjęć. To jest sam szczyt
 

kiszony

Well-known member
Rejestracja
Sie 14, 2016
Postów
266
Buchów
57
Załóżmy że to pieśń.
Zostało trochę do ścinki i stąd pytanie czy mogę kupić coś na pieśń i szybko spryskac?
Czy to już po zawodach?

Chyba się potnę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół