nasiona marihuany

NOTHERN LIGHT

Wyszukiwarka Forumowa:

prass25

Member
Rejestracja
Mar 22, 2006
Postów
11
Buchów
0
kupiłem NL (fem) 4pack
w tym samym czasie wykiełkowały w tych samych warunkach (czyli niemal idealnych) i mają dokładnie 2 tygodnie od pokazania sie nad ziemią
i moje pytanie dwie pestki są piękne i dorodne a dwie jakieś koślawe i wogóle do dupy
co jest?
sami zobaczcie
w pełni sił
a teraz ta której coś dolega (chyba)
cos dolega 1
cos dolega 2

sami widzicie, co moze być przyczyną??
 
S

sdfsdf

Guest
co moze byc przyczyna? tego niewiem... wydaje mi sie ze to ma cops zwiaznego z genetyka krzaczka! bo mam jeden wlasnie ktoremu cos dolega bo listki sa od urodzenia poskrecane i wolniej urosla :/ no ale teraz kolejna partia lisci jest w porzadku :) troszke jest mniejsza niz wszystkie :/ ale juz zaczyna ladnie sie rozwijac :) nie martw sie! roslinka powinna przezyc bez wiekszych problemow tylko musisz poczekac jeszcze pare dni i bedzie prawidlowo sie rozwijac :)
niewiem moze te "mutacje" obrodza w wspanialy plon ;] hehe mutant ;]
Pozdro!
 
C

canabuz

Guest
u mnie też teraz u 1 femaleseeds NL wyrosł z pierwszej pary (liści, nie tych okrągłych liścieni ) jeden listek jakby w połowie "podgryziony" a drugi strasznie pokrzywiony...
niby rośnie, ale jeszcze tego nie widziałem u młodych roślin
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Piękne roślinki... czermu wysypałeś ziemie korą? daje coś?? i jak do tej pory ją podlewałeś?? ile litrów co ile dni i czy z biegiem czasu zwięszałeś czas? prosze o odpowiedz
 
G

grasamator

Guest
pp

takie defekty powstają jak nasionko niemoże z łatwością wyjść z ziemi poprosstu deformuje sie i na początku roślinka taka jest
 

prass25

Member
Rejestracja
Mar 22, 2006
Postów
11
Buchów
0
kaczor20 napisał:
Piękne roślinki... czermu wysypałeś ziemie korą? daje coś?? i jak do tej pory ją podlewałeś??
to nie kora tylko substrakt kokosowy z keramzytem
jakoś co trzy dni podlewam
kaczor20 napisał:
i czy z biegiem czasu zwięszałeś czas?
nie bardzo wiem o co Ci chodzi??
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
yyyy tam mialo byc czy zwiekszales dawke wody lub tez wody z nawozem... czym tam podlewasz pytam sie tylko o ilosc mililitrów :D ile było jak roslinka miala do 2 tygodni a ile jak wiecej
 

prass25

Member
Rejestracja
Mar 22, 2006
Postów
11
Buchów
0
podlewałem na oko... od samego początku z biohumusem w dawce dwa razy większej niż na opakowaniu, a ilość mililitrów zależy od wielkości doniczki
pozdr.
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
nie, jedynie w szklarni (jednak tam dużo łatwiej z pleśnią i przy NL, trzeba szczególnie uważać)
 
G

Green

Guest
Nexer napisał:
nie, jedynie w szklarn
a probowales ze wiesz ??
znam ludzi ktorzy pisali ze im doszlo wiec z tym moze byc roznie ...ch*j wie co sie kryje w genach

pozdr.
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
greenlife napisał:
Nexer napisał:
nie, jedynie w szklarn
a probowales ze wiesz ??
nawet gdybym próbował nie mógłbym powiedzieć, "wszystko kryje się w genach". LOL
ja bym nie ryzykował, wasza wola.
 

alex71

Well-known member
Rejestracja
Paź 1, 2006
Postów
275
Buchów
0
trzeba dać szanse sie roslince rozwinąć, a nie panikowac odrazu :) :queen:
 
O

otojai

Guest
Dodam swój (subiektywny) opis tej odmiany - bo chyba jeszcze tu nie ma.
Nothern Light - Silny produkt wysokiej jakości – tak też określił bym tą odmianę.
W uprawie średnio łatwa odmiana Indoor, wymaga dużych doniczek i odpowiedniego nawożenia. Topy ma duże, całe pokryte THC. Dobrze znosi krótki okres weg, kwitnie ok. 8-9 tygodni. Plon (ok. 7/10). Zapach ciężki ( jak nafta ?). Dym dość ostry, ale bardzo dobry. High bardzo mocny, jeśli ktoś nie wie co to znaczy efekt STONED, niech zapali NL. Przybija do kanapy na długie godziny. Zamula ale w takim pozytywnym znaczeniu. Moc (ok. 9/10)
Genotyp: 100% Indica
fotka mojej NL:


pzdr. :salut:
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
pamietam jeszcze z przed paru lat moja NL'ke z nirvany, doszla po 1 miesiacu kwitnienia :p no ale to nirvana a z tych pestek wszystko jest mozliwe (strasznei zaluje ze nie zrobilem klonow ale nie mialem mozliwosci, 1 boxa tylko mialem a w nim dobry miesiac dochodzila jeszcze papaya) ale wracajac do NL to mocne bylo niesamowicie, zywica doslownei splywala z lisci :) smaczek bardzo swiezy, przypominal mi zywice swierku, 100% stone
polecam ta odmiane amatorom indici
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół