nasiona marihuany

Nowicjusz BC/CC

Wyszukiwarka Forumowa:

Shisune

New member
Rejestracja
Maj 30, 2021
Postów
3
Buchów
0
Witajcie, to moja pierwsza uprawa.

Czy z moimi roślinkami wszystko w porządku?
1. Blue Cheese Automatic



2. Caramel Cream Automat /1




3. Caramel Cream Automat /2




Wyczekuję na Waszą odpowiedź. Dobranoc.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Tak, wirus mozaiki tytoniowej, ale na nowych liściach już go nie będzie.
 

Shisune

New member
Rejestracja
Maj 30, 2021
Postów
3
Buchów
0
Tak, wirus mozaiki tytoniowej, ale na nowych liściach już go nie będzie.
Dziękuję za odpowiedź. Z tego co wyczytałem, to dość powszechna choroba, niemniej jednak te niewielkie przebarwienia na krańcach liści bardzo mnie zaniepokoiły.

Czy mogę rozpocząć już LST? Jeżeli nie, to jak długo jeszcze powinienem zaczekać?
 

Shisune

New member
Rejestracja
Maj 30, 2021
Postów
3
Buchów
0
Tak, wirus mozaiki tytoniowej, ale na nowych liściach już go nie będzie.
Witam. Poniżej zamieszczam zdjęcia niedawno powstałych przebarwień. Ponadto niektóre liście w dotyku są znacznie bardziej szorstkie (suche?) od innych. Symptom przebarwień pojawił się tylko u jednej z roślin, tej najmocniejszej genetycznie. Efekt (nazwijmy go suchy liść) suchego liścia jest namacalny w przypadku wszystkich trzech dziewczyn.



Ps. Wiem, że automaty wiele błędów wybaczają, niemniej jednak uzyskana przeze mnie teraz wiedza, pozwoli mi zaoszczędzić czasu i nerwów przy następnych ślicznotkach.
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
automaty wlasnie mniej wybaczaja błędów bo maja duzo krótsze życie wiec jak cos spierdzielisz na poczatku to wlasnie lipa bo jak zestresujesz rosline albo zablokujesz itp to zanim ruszy to juz jej czas mija ze wzrostem i budowa i zaczyna kwitnienie bo to automat wiec nie ma czasu by np povegowac tydzien czy dwa dluzej ... i przebija sie to pozniej na slabszy plon
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół