nasiona marihuany

Nowy rozdział

Wyszukiwarka Forumowa:

rada

Well-known member
Buchów
89
Spoko jest, najważniejsze ze swojaczek będzie. A tak jak patrzę na boksa, to przypominają mi się czasy akademika hehe
Dokładnie ,wiesz ja dopiero uczę się co i jak więc też tak naprawdę nie potrzebuje wywalać nie wiadomo ile teraz na boxy ;) ale nauczyłem się cierpliwości i następny już będzie w boxie lub ciepło się szykuje to może na dworze podziałam ,ale dzięki za opinie

Wiadroman90

Well-known member
Buchów
1,340
Odznaki
4
Generalnie to nie ma co dziadować - lepszy setup to przyjemniejsze grow i lepsze plony. Ja na to patrzę tak - wyłożyłem na boksa jakieś 1800zł a przy pierwszym grow zebrałem 100g, teraz idzie chyba już 6 grow wiec nie trzeba być wybitnym matematykiem żeby sobie policzyć opłacalność takiego zakupy. Jak to się mówi, chytry traci dwa razy.

vermonmiskinski

Well-known member
Buchów
80
Generalnie to nie ma co dziadować - lepszy setup to przyjemniejsze grow i lepsze plony. Ja na to patrzę tak - wyłożyłem na boksa jakieś 1800zł a przy pierwszym grow zebrałem 100g, teraz idzie chyba już 6 grow wiec nie trzeba być wybitnym matematykiem żeby sobie policzyć opłacalność takiego zakupy. Jak to się mówi, chytry traci dwa razy.
jestem tego samego zdania, tak samo jest z innym sprzętem, często zaoszczędzimy w krótkim terminie za to stracimy w długim, do tego możemy się zniechęcić jak trafimy na jakąś gównianą lampe np.

rada

Well-known member
Buchów
89

jestem tego samego zdania, tak samo jest z innym sprzętem, często zaoszczędzimy w krótkim terminie za to stracimy w długim, do tego możemy się zniechęcić jak trafimy na jakąś gównianą lampe np.
Zgadza się ale za rok może nawet krócej wracam na stałe do Pl więc tak naprawdę tylko out raz do roku później zakopać w ziemi i tyle ja to dla siebie tylko robię swoje to swoje ;))

rada

Well-known member
Buchów
89
a czym karmisz teraz?
top max dobrze dawać razem z nawozem
Top-max daje z bio-bloom od Biobizz jak coś , zapomniałem dodać z rana , ta większa ma 47 dni a druga z tyłu 42 dni , jak na tyle chyba dobrze się mają ,

rada

Well-known member
Buchów
89
Witam
Chwilowe zdjęcie po paru dniach ale myślę że spoko jak na śmietnik he 👈
IMG20240217001611_Easy-Resize.com.jpg

KapitanW

Well-known member
Buchów
593
I cyk post pod postem :D daj im też biogrow następnym razem bo żółte z dołu się robią
Edit: i to nie 1ml/l tylko daj im z 4ml/l

Ostatnia edycja:

rada

Well-known member
Buchów
89
I cyk post pod postem :D daj im też biogrow następnym razem bo żółte z dołu się robią
Edit: i to nie 1ml/l tylko daj im z 4ml/l
Serio dać czy żarty robisz ? Czytałem niby że na flo nie dawać sporo azotu

SpalonyStyk

Well-known member
Buchów
79
Możesz dać spokojnie te 2ml/L( Ale ta roślinę w lewej doniczce w 2 zdj). Nie widać żeby były jakoś nabite azotem, ale też nie przesadzaj

KapitanW

Well-known member
Buchów
593
Serio, przyda się im. Możesz dać nieco mniej niż te 4ml jak się obawiasz. A w tabele biobizza patrzyłeś? Używałem kiedyś ich nawozów i z tego co kojarzę to biogrow też się daje na kwitnieniu

rada

Well-known member
Buchów
89
Serio, przyda się im. Możesz dać nieco mniej niż te 4ml jak się obawiasz. A w tabele biobizza patrzyłeś? Używałem kiedyś ich nawozów i z tego co kojarzę to biogrow też się daje na kwitnieniu
Czyli jutro im zapodam przy podlewaniu owszem podlewalem trzema bo mam ale grow odstawiłem wcześniej bo ktoś pisał że za dużo mają azotu i zostawiłem grow ale widzę że dodam troszkę nic nie szkodzi , dzięki Pany za wiadomość ;) a tak ogólnie to chyba spoko rosną

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół