nasiona marihuany

Nowy sposób ??

Wyszukiwarka Forumowa:
N

NaTaLcIa

Guest
Hejka
ostatnio dowiedziałam się od kolegi o pewnym nowym sposobie :jocolor: , aby zioło bardziej kopało... Od razu mówie ze nie wiem czy to prawda , czy jakaś bajka ale powiem wam o tym sposobie , moze ktoś z was już go wypróbował ??

Oto co jest nam potrzebne:
-torebka zwykła (taką jaką się ma na kanapki)
-woda gazowana (nie wiem czy moze byc gazowana z posmakiem np. cytryny czy tylko sama woda)
-jarania w szkiełku , tak normalnie

Wykonanie:
Nadmuchaj trochę torebkę (trzymaj ją tak aby nie wyleciało z niej powietrze)
Następnie odkręc butelkę z wodą gazowaną i koniec butelki wsadz do torebki tak aby powietrze dalej nie wylatywało i wlej do torebki trochę wody, nastepnie wypusc z niej powietrze tak aby została sama woda. Potem bierzesz duzego bucha marysi :) (zaciagasz się normalnie) lecz dym ktory wypuszczasz ,wpusc do torebki z wodą. Trzymaj ją tak aby nie wyleciał dym, nastepnie pomachaj torebką aby dym wymieszał się z wodą. Potem to tylko ten dym z torebki wdychasz, trzymasz i wypuszczasz , ale juz nie do torebki. :p


Cały proces wydaje się bardzo łatwy, ja dzisiaj go wypróbuje ale jesli ktos juz cos takiego robił to proszę o swoje zdanie :) Jesli juz taki temat był to przepraszam ...
Jesli zrozumiecie to co napisałam jestescie swietni :D :p

Pozdro :cheers:
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
sposob jest znany - to to samo co palenie z balona lub z kondoma, oszczedza sie na tym jaransko, na pewno cos da. Moze sluzyc jako wersja dla oszczednych lub dla tych ktorzy maja slaby stuff lub mało.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Mam tylko takie pytanko - poco ta woda mineralna w worku? Sam worek by nie wystarczył, żeby wykorzystać dym drugi raz?
 
N

NaTaLcIa

Guest
Nie mam pojęcia po co ta woda :p
Wczoraj próbowałam ten sposob i musze wam powiedziec ze dym z torebki jest "czystszy" niz z lufki, ale to chyba logiczne ;) I dla mnie lepiej dym wchodził z takiej torebki. Smielismy sie z siebie bo wyglądalismy jak buchacze kleju z torebkami w garsci hehehehe mielismy 2 lufy na 3 ... fajnie kazdy sie ujarał... Sposob Polecam !! :D
 
H

haszyszekk

Guest
Chyba zamieściłem sposób "torebka boga" na haszysz com... to było coś jak to :) właściwie to samo... woda jest po to że filtruje troche i schładza dym... pzdr
 

bobsk8

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2006
Postów
91
Buchów
0
Lepszy jest sposób z balonem, sztachasz sie z lufy potrzymasz w płucach i wydychasz do balonu, potem z balonu do płuc i jupiiii, mozesz tak zrobić że jednym buchem z lufy pare razy wypuszczasz do balonu i masz więcej przyjemności :thumright:
 
J

Jolero

Guest
Ja znam nowy sposób na palenie z bonga grawitacyjnego
Wogole zauwazyłem że gadacie o jakiejs fifce czy folii aluminiowej, to zwykła prowizorka, może i jestem nowy na forum ale o ciśnieniu wiem niemal wszystko. Odstawcie te śmieszne przyrządy i idzcie szukac w narzędziach starego klucza nasadowego 13-tki ,jest poprostu stworzony do butelki, pasuje jak ulał, jedyny problem jest że trzeba wsadzic w owy klucz sitko najlepiej z materiału który sie nie zapali, ja np wyciągnełem z kranu ,ale mozna tez wyciąc z jakiegos sita albo czegos w tym stylu. Potem juz tylko dopasować sitko do klucza i hulaj dusza, zapewniam ze wrażenia są o niebo lepsze niz z jakiejs tam lufki czy aluminium
POZDRAWIAM :pr:
 

bejos

Well-known member
Rejestracja
Sie 26, 2006
Postów
101
Buchów
0
heh ja nigdy nie stosowalem takich metod poprostu jak jaram nic mi sie nie chce potem robic ale slyszalem tuzo..tylko niewiem po co w tym 1 sposobie ta woda gazowana heh:p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół