nasiona marihuany

Oświetlenie podpięte pod akumulator

Wyszukiwarka Forumowa:

PeterZWonsem

Well-known member
Rejestracja
Lip 13, 2013
Postów
105
Buchów
0
Witam , mam dość nie typowe pytanie, czy oświetlał ktoś może swojego boxa poprzez akumulator ? W domu trochę przypalowo a mam fajna mała szopkę do której nikt nie chodzi a nie mam jak doprowadzić tam kabla bo ktoś zaraz zobaczy:p planuje wrzucić do boxa jakieś ledy lub led cob 20 wat, i tu moje pytanie brzmi czy zda to egzamin jak będzie podpięte pod jakiś dobry duży akumulator od tira(nowy)? Oczywiście co 3-4 dni jeśli na tyle by starczał doładowywal bym go, Jeśli ktoś tak już robił to proszę o odpowiedz lub czy to w ogóle może się udać :p
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
radzilbym zapytac na forum typu elektroda jaki akumulator i przetwornica na ile wat :p szybciej sie dowiesz :D
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
zimą nie wypali - do późnej wiosny wymyślisz jak pociągnąc tam przewód z prądem ;)
 

Krakens07

Active member
Rejestracja
Paź 24, 2017
Postów
27
Buchów
0
Pomysł dobry ale czy jest sens wymieniać akumulator i ładowac go co 3 dni skoro można podprowadzić kabel pod ziemią i wtedy bez przypału
 

PeterZWonsem

Well-known member
Rejestracja
Lip 13, 2013
Postów
105
Buchów
0
juz rozwiazałem problem, jednak akumulator od tira potrzyma mi ledowki okolo 10 dni, wiec nie ma tragedi jak raz na 10 dni bede ładował:p najlepiej by bylo zeby ten kabel wkopac i po problemie ale mam takiego tate ze od razu zobaczy ta ziemie rozkopana:p nawet jak to bedzie tylko cienki pasek w ziemi xd
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
ale mam takiego tate ze od razu zobaczy ta ziemie rozkopana:p nawet jak to bedzie tylko cienki pasek w ziemi xd

z tego co mi wiadomo forum jest od 18 lat a skoro obawiasz sie ojca to chyba raczej nie masz 18 ?
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
z tego co mi wiadomo forum jest od 18 lat a skoro obawiasz sie ojca to chyba raczej nie masz 18 ?

znalem dobrych chlopakow 18+, a szlugi jarali przez patyczek, zeby ojciec nie wyczul bo wpie**** w ch*j :D
 

PeterZWonsem

Well-known member
Rejestracja
Lip 13, 2013
Postów
105
Buchów
0
tak sie składa ze mam 21, tate mam lajtowego, nawet lolka z nim palilem ale po co ma o takich rzeczach wiedziec, wole to robic incognito, z reszta głupio mi sie go o to zapytac xD
 

naBUCHodonozor

Active member
Rejestracja
Cze 17, 2010
Postów
36
Buchów
0
jesli podepniesz panel led dostosowany do 12v(trzeba przerobić z zasilania 220v, transformator, rezystory itp) masz po sprawie.elektronika to nie moja bajka ale wiem że się da. Akumulator troche kosztuje ale możesz rozładowywać do końca. samochodowe po kilkudziesięciu razach padną. Powodzenia
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
R

ruski wentylator

Guest
stary , sory nie obraz się ale to z tym akumulatorem to wszystko trochę glupota,
odpuść sobie,
normalny układ na 230V

doloz może jeszcze dynamo na rowerze jakby co - tez da rade

JA JESTEM NA NIE DLA TAKIEGO PROJEKTU...
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Ale dlaczego nie?
Tylko żadnych aku od tira czy innych samochodow.
Najzwyklejsze aku stosowane w kamperach, jachtach, etc.
Jeden taki aku 110 Ah przy mocy lamp ok. 200W i światle 12/12 trzeba by naładowac gdzies tak raz na 10 dni.
Nawet dobra opcja do ośw LED, wystarczy kupic jakies tanie (np. 12/36V, zależy jakie diody) przetwornice za pare zlotych.

Tylko w takim razie, co powiesz ojcu? Że gdzie i po co biegasz z tym akumulatorem?<lol>
Nie łatwiej pociągnąć jakiś przedłużacz i powiesz staremu, że robisz sobie z kumplami "bazę"?:bounce:<lol>
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
poczekaj jak mocno deszcz spadnie i zamiast rozkopywać ziemię to po prostu mocno wciśnij ten kabel w trawnik, myślę że nikt się nie jorgnie.
albo poczekaj jak nikogo nie będzie w domu i działaj.
zawsze możesz wyczekać moment np. urodzin rodziców lub ich rocznicę i sprawić im wypad do kina, masz wtedy minimum 2-3 godziny do działania więc powinno starczeć na jakieś machloje.
pomysłów jest kilka i sprawa jest łatwa do obejścia a akumulator to kiepski pomysł bo tego typu baterie wydzielają wodór i mała iskierka może doprowadzić do ujawnienia konspiracji.
samo wdychanie oparów nie jest też zbyt zdrowe więc musiałby on stać w szczelnym ale przewiewnym pomieszczeniu lub po prostu na zewnątrz co rzecz jasna odpada.
są też akumulatory żelowe które nie wydzielają wodoru jednak są one znacznie droższe i trzeba je regularnie ładować żeby zwiększyć ich żywotność.

zawsze też możesz poczekać do wiosny jak będzie trzeba robić rabatki w ogrodzie lub coś tam przekopać i wykorzystać sytuację i puścić ten nieszczęsny kabel ale to troszkę absu****ne :)
pozdro
 

haro

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2017
Postów
56
Buchów
0
A zasilacz samochodowy 150wat nie pociagnalby hpsa?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół