nasiona marihuany

Oświetlenie

Wyszukiwarka Forumowa:

Duuchu12

Active member
Rejestracja
Sie 19, 2022
Postów
26
Buchów
79
Początek układu czyli
Mesh zakładasz na wentylator od strony boxa a z drugiej filtr,tyle
Do 60/60 też wyrobi 150-180m3/h a wysokość proponuje 180 im wyżej tym lepiej, ja mam jednego 130 drugiego 140cm i to jest kapkę mało.
Co do jakości ww boxów sie nie wypowiem bo mam szafy samorubki
Wielkie dzięki za pomoc, z tym boxem chyba raczej zdecyduje się na 180 bo pieniądze takie same a lepiej chyba mieć 20cm wyzszego boxa niż pustą szafe. A co do filtra to chodzi mi o ten "Mesh" na wentylator, to jest cos jak filtr wstępny na wentylator żeby nie zapchał się tak? Bo poza tym że wiatraczek bedzie miał ciężej z filtracją to filtr bedzie działał podobnie ( w sensie jak bedzie na zewnątrz boxa) ? Jeśli możesz to podlinkuj coś na ten wiatraczek.
 

Polimad

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
336
Buchów
915
Coś ale filtr wstępny dają to często na wloty pasywne przeciw insektą i w takiej roli się sprawdza,dla wentylatora to praktycznie żaden dodatkowy opór więc to nie problem.Ja stosuję agrowłóknine do okrywania roślin na zimę,składam 2razy i po uprawie wymieniam to koszt może 10zł na pare upraw i u mnie to działa.
Podlinkować ci jakiś wentylator do 60/60?? Bo tą siatke mesh czy tą agrowłóknine po prostu dajesz na wentyl od strony boxa i oklejasz taśmą na wlot lub wloty pasywne też proponuje założyć coś ala super damska pończocha?? po taniości też da rade
 

Duuchu12

Active member
Rejestracja
Sie 19, 2022
Postów
26
Buchów
79
Znalazłem wentylator w necie Vents quiteline 125mm, 200m3/h i takie 2 planowałem zamontować. I z racji że ten box bedzię miał 180cm to filtr bedzię napewno w środku więc tu problemu nie ma. A co do mniejszego boxa to własnie szukam czegoś żeby ten syf sie nie zbierał bo jak zamontować to wiem. Znalazłem coś takiego https://www.growtent.pl/product-pol...ka-do-wentylacji-chroniaca-przed-owadami.html nada się? Możesz podlinkować to co ty używasz.
Jak znasz inne wiatraczki które są lepsze i w miare ciche (te mają kolo 32db) to możesz zapodać.
Oraz zapytam jakiej firmy filtry polecasz? Bo mam na oku dwa
lub
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół