nasiona marihuany

O co chodzi?

Wyszukiwarka Forumowa:

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
wczoraj kupiłem sobie 1g haszu (u nas mają mooocny hasz!) i zadowolony poszedłem do domu.
i myślałem z czego palić najpierw myślałem o butli ale wybrałem lufke.
później rozdrabnianie.gdy już wszystko rozdrobiłem wymieszałem to z miętowym tytexem.
1 lufa:nic 2 lufa:usmiech na twazy 3 lufa coś mi się pier.. z dźwiękami 4 lufa: myślałem że jestem w całkowicie innym
miejscu niż pokój (chyba na pastwisku ale nie pamiętam) 5 lufa: niepamiętam 6 lufa: niepamiętam. później poszedłem do kuchni
po coś do jedzenia wziąłem spagetti kiełbase troche chleba i mineralną i poszedłem
do pokoju zjadłem trochę kiełbasy i chleba miałem tak sucho w ustach że mi się niedobrze zrobiło
i pobiegłem do kibla i (wiecie co) później walnąłem się na łóżko i wydawało się że jakieś krasnoludki
biegają zamknąłem oczy i widziałem jakieś fale i widziałem że chodze po czyimś domu
i było to takie realistyczne że myślałem że to się dzieje naprawde ale jak otwożyłem oczy skapnołem
się że jestem na łóżku dalej nie pamiętam ale myśle że chyba dodali do tego zioła jakąś chemie bo miałem
halucynacje z tymi krasnoludkami, falami i chodzeniem
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
No to zazdroszcze jazdy... uwielbiam takie odejscia od rzeczywistosci.

Z drugiej strony strasznie duzo musiales tego spalic. Wiec az takiego mocnego tam nie maja haszu. Chyba, ze bardzo duizo tetexu dales.
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
tylko ten gram to bylo ok. 0,7g bo diler z mojego osiedla jest skapy i daje mniej a niechciao mi sie isc na inne bo do niego mialem najblizej.teraz tez jestem zjarany hehe
 
S

Sed

Guest
joincik napisał:
teraz tez jestem zjarany hehe
Nie masz sie czym chwalić to nie powod do dumy :|
A historyjka jak byla prawdziwa to spoko fajnie ci było :mrgreen:
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
no jazda narkotyczna jak po jakis stymulatorach...

ile lat palisz?
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
joincik napisał:
tylko ten gram to bylo ok. 0,7g

U mnie tez malo daja ale po jednej lufie na lebka czlowiek juz spalony jest.
 
R

Rider

Guest
Niewiem czy zauwazyliscie to u siebie w zyciu ze tylko RAZ sie tak zapizgaliscie samym ziolem ze az za mocno a przynajjmniej mocniej nie bylo nigdy.
...u mnie wygladalo to tak :p - ogulnie to bylo moje 4 palenie w zyciu, wczesniejsze pruby to sredniawe fazki przy dosc sporym sprzecie ...mielismy 0.5 grama na 2 [6 szkiel] po drugim szkle stalo sie cos dziwnego, inne uczucie niz podczas wczesniejszych jazd. Niebede sie rozpisywal zbytnio szczegulowo, bo mi sie nichce. Na poczatku stracilem zmysl dodyku, czulem sie troche jak gabka. W tym czasie dostalem paranoji, krzyczalem o pomoc i wezwanie pogotowia. Koles [troche bardziej doswiadczony z przyrody] jakas mie uspokojil oblal wodom itp. Wstaje z wanny rozpie****ajac pol lazienki, usiadlszy zaczelm tracic wzrok i sluch... panika trwala krutko gdyz jak puzniej sie dowiedzialem stracilem przytomnosc, spalem 15min. Koles siedzial poddenerwowany i zdolowany na krzywej fazie... budze sie, spogladam na kolesia strasznie przestraszonego chwila moment i wybuch poteznego, idiotycznego, narastajacego smiechu prosto w twaz kolesia... ponkt wzrotny w calej histori zdazenia, wysmienita faza gdzies na miescie, drobne halucynacje uprzedzone totalnymi zaprawami i shizami, faze czulem od momentu zajarania w polodnie az do snu wieczorem. Bylo to 3 lata temu... niepamietam zadnych szczegulow faz przy dobrej fazie, prucz jednego tekstu "krowy latają , a ptaki sieją..." :mrgreen: trzeba tylko roaszyfrowac ten tekst :wink:
 
P

Patryk88

Guest
Dzwna Histora 6 Lufek zjarałes Sam Nie masz z Kim Palic ja to Nie Lubie sam Palic czuje sie jak narkoman Wole z Kims Zajarac
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół