nasiona marihuany

O co chodzi ??

Wyszukiwarka Forumowa:

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
małe roslinki 5 dni a listki mi sie skrecaja ku sierotkowi na brzegach są jasne a w sierodku ciemnie niewiem oco chodzi??co to moze byc??i od czego zalerzec

[ Dodano: 2006-07-24, 17:48 ]
jest ktoś wstanie mi pomoc??
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
musisz pokazac fotke roślinek, chociaż telefonem.
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
ja ci pomoge jesli odpowiesz mi na pytania
rodzaj swiatła
temperatura w boxie
odległosc swiatła od rosliny
nawuz jesli jaks uzywasz
pozdro
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
nie uzywam nawozu roslinka ma 5 dzien hps 250 z 40 cm od roslinki tem w boxie 35 c przy dobrej wętylaci box wysokos 100 szerokos 50 listki sa sielone w sierodku a na obrzezach są jasne prawie wchodzą w zółty kolor podlewam w zaleznosci od tego czy maja sucho nie uzzywam zadnego nawozu!!prosze o pilna pomoc

[ Dodano: 2006-07-25, 11:48 ]
Kurcze nniewiem co sie dzieje coraz bardziej sie to pogłebia :pale:
 
H

haszyszekk

Guest
Jakiej mieszanki glebowej użyłeś??? Na tym etapie może to być tylko coś nie tak z podlewaniem, ph albo wielkością doniczki...
Jeżeli trzymasz je w małym kubeczku to czas moze na przesadzenie? Bardzo szybko im rosną korzonki... napisz też czy użyłeś dolomitu albo jakiegoś innego regulatora ph.
Możesz też odrobine popracować nad temp. w boxie... uzywając kilku butelek można uzyskać większą wydajność wiatraków... i niech wszystki ZASYSAJĄ do środka powietrze... to pomaga. pzdr
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
doniczki mam małe takie jak szklanka mniejwiecej dolomitu nie uzywałem gleba jest uniwersalna ph 6,2-6,8 na poczatku miałem temp w boxie 39 ale zamontowałem jeszcze wentyl łaziekąwy na wyciąg i mam teraz 34 35 stopni
 
H

haszyszekk

Guest
hmm zobacz jak bny było z wentylem wciągającym... zmień kiedunek i po 10 minutach sprawdź odczyty. Doniczki możesz już zmienić na 0,5-1l... przy okazji sypiąc chociaż troche dolomitu (ph wydaje sie być ok, ale różnie to bywa...).
Dobrze by było gdybyś spryskiwał roślinki jak najczęściej.
Jeżeli nic nnie pomoże to czeka roślinke płukanka korzeni i nowy dom ;] pzdr
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
ok wielkiem dzieki pozdrawiam

[ Dodano: 2006-07-25, 12:50 ]
a ile tego dolomitu dac??
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
dodałem tego dolomitu na wierzch i podlałem roslinke wygląda to mniejwiecej tak jak na zdieciu innejmozliwosci przectawienia tego niemam a koncuwki lisci tak jakby zaczynały niewiem gnic zauwazyłem ze wykształcają sie nowe listki u jednej z roslinek druga tak jakby nie wiedziała czego chce zobaczymy za 2 dni pozdraawiam

[ Dodano: 2006-07-26, 18:39 ]
te małe listki sajuz prawie kompletnie suche
 
B

blancik

Guest
Dolne listki ok, to normalne że tak się zrobi z nimi, dalej! czyli ziemia, jak widać w kubeczku to tylko sama ziemia-a to niezaspecjalnie, i tak sobie myślę ze pewnie niemasz w tych kubeczkach na dole dziurek! i dlatego może się tak dziać bo korzenie zaczynają gnić. Zrób tak jak bogusik2 napisal z tymi doniczkami i wtedy się okarze.
I w następnych doniczkach niedawaj narazie dolomitu, puzniej po przesadzeniu się okarze
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
to zdiecie ogulnie nie jest moich roslinek w doniczkach mam dziurki z gory posypałem dolomitem 1 łyzka na litr a mam 1,5 litra doniczke
 
B

blancik

Guest
To wtedy niepotrzebnie dodawaleś tego dolomitu, bo napewno teraz jest za duże ph jeżeli te listki tak się zachowują jak na fotce jest narysowane. Ale sprawdzić musialeś i na twoim miejscu sam bym tak zrobil jak Ty. Jak masz jeszcze ziemie to najlepiej przesadz, a jak nie to zrób dobrą plukanke, bo jak tak w dalszym ciągu te listki będą tak się zachowywaly to masz po roślinkach. Zdecydowanie podniosleś to ph teraz, jestem o tym przekonany. Nie pękaj, napewno je uratujesz tylko zrób co powyżej napisalem.
Powodzenia
 

Enter

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2006
Postów
133
Buchów
0
a jak czesto podlewasz roślinke?
temperature powinieneś jeszce zbić w dół!
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
kłopot niezniknoł zrobiłem foto ale tak to nie najlepiej wyglada
:/
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół