nasiona marihuany

o to wasza chemiczna marihuana ************* się w głowe ...

Wyszukiwarka Forumowa:

gałgan

Banned
Rejestracja
Lut 12, 2006
Postów
100
Buchów
1
https://hyperreal.info/chemizowanie_trawki

to co jest w linku wyżej wiedzialem już od długiego czasu wystarczy powąchać byje jaki towar aby to wiedzieć że jest to naturalna siła i :pukel: mi się chce jak czytam albo słysze że ja mam mj moczoną w kwasie kur** po kwasie źrenice wyp***dala maksymalnie i wogóle jest hardkor inaczej w głowie ale nie bo kolega wie swoje bo dostał cynk od dilera który mu wciska gów***ną bajke w którą on sam wierzy prawda jest taka że zanim palenie dojdzie do dilera a następnie do odbioorcy przechodzi przez las rąk a każda ręka mówi coś innego
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
dobry artykul ale zenic zenia tylko nie wierze w to ze wlasnie lsd czy kokaina bo to sie nie oplaca ale slyszalem o piasku z bezpiecznikow i to jest prawda!!
 

gałgan

Banned
Rejestracja
Lut 12, 2006
Postów
100
Buchów
1
NO MASZ RACJE !!!!!! ja trzepałem gruche na suche liście czereśni i chłopaki to palili to mówili że chill out pierwsza klasa a jak im zrobiłem hash po kebabie to hardkor mieli na 10 godzin czasem nawet 24 godziny tripowania
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
ja trzepałem gruche na suche liście czereśni i chłopaki to palili

jednym slowem HARDKOROWIECDILER
 

hlor

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
127
Buchów
2
No to kur** miales niezly pomysl:D:D:D
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
gałgan, to co pisze na hyperreal to wcale niejest jakis artykul potwierdzony jakimis badaniami!!a chemizowana trawka wystepuje ale w polowie przypadkow albo i wiecej to jest sciema...!!a jaranie z hera wystepuje ale takiego raczej u nas sie niekupi i napewno jest ono odpowiednio drozsze...!!ale czyz nie bylo by mozliwosci by byla mieszana z jakimis innymi opoidami???a maczanie w domestosie czy jakis tam innych syfach no fakt niema wlasciwosci psychoaktywnych ale moze dzieki temu bardzoej zamulac... badz takowe zwiazki choc same w sobie nic niedaja to moga naprzyklad wzmaciac lub "odmieniac" dzialanie MJ...!!taki artykul niemozna traktowac jako dowud obalajacy wystepowanie chemizowanej trawki...!Zastnowcie sie takze ze dilerzy ktorzy od dawna w tym siedza dodawali by roznych syfow co by nic niedawaly?? sami widza ruznice przeciez jak sie sprzedaje taki staff...!!choc takie pionki co lataja sprzedajac sztuki badz polowki gowno sie znaja to ci "wieksi" dilerzy napewno niesa tacy glupi...!! a co do hyperreal to "Swietej pamieci" Sleja wiele razy twierdzil ze czesto klamie...! i niewatpie ze niemial w tym racji... A zreszta to pisal normalny koles z wiedza nie wieksza niz wielu ludzi z tego forum...
 
H

haszyszekk

Guest
gałgan, ale ześ wymyślił temat... włoże go do kosza albo przykleje...
Może SCuN zechce go opublikować na haszysz.com żeby każdy mogl zapoznac sie z jego treścią...
Juz były tematy, posty i obalanie mitu cheminizowanej trawki, więc nie widze sensu ponownej dyskusji... jeżeli macie ogromną ochote to niech któryś znajdzie stary temat i go odświerzy...
Hmm po ponownym rozważeni surawy temat idzie do kosza :pr: :silent: :pr:
Btw. gałgan masz warna za przekleństwa... ocenzuruj je w 1 poście tego tematu, kiedy już trafi do kosza i ocenzuruj slowko jedno w swoim opisie. pzdr

[ Dodano: 2006-07-23, 12:51 ]
Ulże ci i ocenzuruje post ;] pzdr
 

gałgan

Banned
Rejestracja
Lut 12, 2006
Postów
100
Buchów
1
i takim sposobem kneblują usta WIELKIEMU Gałganowi TRZEBA POWIEDZIEĆ WYRAŹNY SPRZECIW !!!!!!!!!! a co do mitów na temat chemicznego palenia to ja napisałem każdy diler trzepie gruche na liście czereśni i je sprzedaje :D :sunny:
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
gałgan, jak by ci bylejaki uzytkownik z tego forum cos podobnego napisal to tez bys w to wszystko uwiezyl i myslal ze wszystko to jest w 100% prawda??bardzo wielki jestes gałgan, normaplnie padamy do twoich stup :pl:

[ Dodano: 2006-07-31, 08:05 ]
tak napewno sie spusciles do czeresni i sprzedales...!!oczywiscie kazdy wiezy wielkiem Galganowi :flower:
 

gałgan

Banned
Rejestracja
Lut 12, 2006
Postów
100
Buchów
1
to że jestem WIELKI to wiem :D ("stup" piszemy przez Ó czyli poprawnie będzie stÓp, nawet się mówi jaka stopa taki kuta* )

co do trzepania gruchy na czereśnie to miała być taka ironia, trzeba być kulą armatnią aby tego nie wiedzieć :D[/quote]
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
gałgan Bogusik zwracal ci uwage na zmiane podpisu chcesz kolejnego warna ? :farao:
 

gałgan

Banned
Rejestracja
Lut 12, 2006
Postów
100
Buchów
1
VipGrower napisał:
gałgan Bogusik zwracal ci uwage na zmiane podpisu chcesz kolejnego warna ? :farao:

ciśnij, nie bądz takim społeczniakiem :pukel:
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
gałgan napisał:
to że jestem WIELKI to wiem :D ("stup" piszemy przez Ó czyli poprawnie będzie stÓp, nawet się mówi jaka stopa taki kuta* )

co do trzepania gruchy na czereśnie to miała być taka ironia, trzeba być kulą armatnią aby tego nie wiedzieć :D
[/quote] ja sie przyznaje to tego ze nieumiem zabardzo pisac!!a co do wielkosci to jestes najwyzej wielki idiota!! a co do czeresni to jak by pomyslec to mozna by to niewiadomo jak muglbys to podac!!jak by to zmielic,wysuszyc, spuscic sie na to i znowu wysuszyc i ubic to mozna by to sprzedac jako haszysz! bo przeciez wieki galgan potrafi...!! :pl:
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
kolejnemu dziecku od***alo od dobrobytu...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół