nasiona marihuany

"Obieranie krzaczka"

Wyszukiwarka Forumowa:
N

nikczemnik

Guest
Obrywac listki dobra rzecz!!:D zZaznij jak pojawia sie pierwsze kwiatuszki a potem systematycznie po jedny co jakies 2 dni od samego dolu zaczynajac!!!Tydzien dwa przed zbiorami ma byc golutka i niemoze miec kontaktu z woda deszczowa!!Topy maja poprawiona jakosc o wiele!!Nie wszystkiich naraz bo roslinka musi miec cos zeby przeprowadzla fotosynteze a w lisciqach jest najwiecej chlorofilu..PEACE
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Zle mnie zrozumiales... nie chce przez caly flo obrywac
tylko tydzien przed zacząć obrywac i pare dni przez harvestem uciąć wszystkie małe gałązki zostawiajac same topy z lisciami a niech im juz bedzie duze tez zostawie ale chodzi tylko zeby zostawic te gałęzie gdzie sa topy odsłonięte.
 
J

Jazzmad

Guest
gdybym nie byl spokojnym czlowiekiem powiedzial bym ze to wszystko z tym obrywaniem to BZDURA !!!!!!
ale jestem i powiem ze amerykanie stonke w tym celu puszczali ..........
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
bo z tym obrywaniem i poprawianiem jakości ziela to BZDURA :) też kiedyś naczytałem się, że dobrze jest orypać krzaka , no to zrobiłem jeden był łysy a drugi normalnie, bez różnicy. Poza tym, że roślina i tak usilnie chciała wypuszczać w miejscach obciętych na dole nowe listowie, wiec jednak chyba jest potrzebne.

Ale wzrost topów nie został zachamowany. :scratch:
 
H

HHLZHWDP

Guest
Mój kumpel poobrywał na swoich roślinkach liście do połow. roślina nie wyglądała wogóle jak konopia ale miała w chu*** żywicy. Myślę że na dwóch czy trzech krzakach można spróbować :queen:
 

maxdil

Active member
Rejestracja
Mar 21, 2006
Postów
42
Buchów
0
a moj kumpel probowal obcinac roslince liscie i zlamal ja i wywalil do kosza :)
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Przed zbiorami i tak wiekszosc lisci zzolknie, nawet te wieksze przy topach nie mowiac juz o dolnych. Po co obrywac zielone liscie??? Skoro sa, to znaczy, ze sa roslinie potrzebne! A jesli okaza sie zbedne to roslina sama sie ich pozbedzie. Peace
 
M

maless

Guest
Ja czytałem gdzies, że kiedy roślinka ma trudne chwile (obcinane liście, lekkie złamania) to wtedy wytwarza przeciwciała (THC). Słyszałem o gościach, którzy wbijali zapałke w główną łodyge i podobno moc była dużo większa.
 

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
ja etsh tak cyztalem i twierdzilem za tak jest a teraz jush sam niewiem:) ale wszyscymoji znajomi praktykuja takie rzeczy
 
G

Green

Guest
^^^ duby smalona, zwyczajne placebo tutaj dziala a nijak to ma sie do prawdy
we wlasne mozgi powbijajcie te wyklaczaki zapalki czy patyki do szalykow
 

franzPL

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2006
Postów
233
Buchów
1
nic nie daje wbijanie uszkadzanie roslinki a szkoda :) co do obrywanialisci to rowniez jesli sa zielone to zostaw je w spokoju jesli zółte to mozna sie ich pozbyć :)
 

dimartino

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2006
Postów
163
Buchów
0
i do tego roślina będzie musiała zużyć żywicę na rozwój nowych liści bo sie zestresuje :p a nie wydzieli jej na trichomy bo będzie myślała że musi nowe liście wyprodukować :p Taka logiczna dedukcja,nie? :flower:
 

rastuszek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
840
Buchów
1
dimartino napisał:
będzie musiała zużyć żywicę na rozwój nowych liści
No nie wiem czy akurat zywice ale wiadomo o co chodzi :D
 

dideusz

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2007
Postów
125
Buchów
1
ludzie tutaj pisza ze po obcieciu lisci ma wiecej mocy a drudzy ze nie ma roznicy a moze ktos by sie zastanowil tutaj nad tym co to za gatunkowo roslina :) przeciez ktos mogl probowac slabszej odmiaty z liscmi a drugi mocniejszej z liscmi:ptroche namieszalem , sorry, no ale tak mi sie chociazby zdaje^^ pokój!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół