nasiona marihuany

"Obieranie krzaczka"

Wyszukiwarka Forumowa:

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Nazwałem tak ten temat bo innej nazwy nie mogłem skojarzyć a teraz mam dziure w głowie po kostcce.... a więc tak...

Już kilka razy widziałem fotki jak ludzie wysokiego krzaka obrywaja dolne 0,5 metra z lisci tylko górna część jest z lisciami a w skutek czego po jakimś czasie tam wszedzie jest dużo grubych topów... wyglada to jak pełno topów wbitych na kijek :D i właśnie dlatego w outdoor ten temat jest bo pytanie brzmi...

Czy przed kwitnięciem można zrobić tak właśnie na oucie ? w okolicach sierpnia ... ?? a wogole jak to zrobić opiszcie mi i powiedzcie wszystko co o tym slyszeliscie

Pozdro :D
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
niemapotrzby robic cos takiego na outdoor bo slonce dociera prawie do kazdej czesci rośliny jak sie znajdzie dobrą miejscówke
 
V

vodka_manyak

Guest
Obieranie to jamajski sposób. Nazywam to "goleniem". Ja obrywam liście do 1/3 wysokości rośliny (nieraz więcej). Moim zdanie poprawia to jakość szczytów ponieważ plant może się skupić na rozwoju górnych parti topów. Zawsze zostawiam jedną roślninkę którą jedynie "golę".
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
ale ze wszystkic odgalezien tez? łodyżek? oczywiscie nie głownych bo jest 1 głowna i kilka tych grubszych :>
 
V

vodka_manyak

Guest
Niektórzy obrywają tylko z liści. Ale chyba większość praktykujących ścina do łysego( w tym ja). Grunt to delikatność i higiena:) obcinaj skalpelem albo żyletą. I nie wszystko na raz oczywiście, bo roślinka może wykorkować z nadmiernego "stresu". Ponadto w przypadku delikatnych roślin można użyć preparaty łagodzące podrażnienie po ścinaniu(smaruje się chyba miejsca podcięć ale nie jestem pewien bo nie stosowałem:p).
 
P

predator

Guest
Ja też przycinam liscie najlepszy sposób aby całe skupienie światła było skierowane dla małych co wyrastajcących liści :thumright:
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
ku**a ludzie nie kumacie mnie o co chodzi nie chodzi o obcinanie na biezacot roche lsici tylko o***ac krzak na gola pale !!

 
D

DaVIDeK

Guest
czy mi sie wydaje czy ty chcesz cały swój krzak .. opie****ić z lisci ??
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
no ku**a ktory raz juz mam powtarzac temat to "OBIERANIE KRZACZKA" ja pie***le !! czytajscie i analizujcie :D chce go o***ac z all lisci tylko topowe zostawic zeby thc sie tak zgromadzilo
 
G

Green

Guest
no ku**a ktory raz juz mam powtarzac temat to "OBIERANIE KRZACZKA" ja pie***le !! czytajscie i analizujcie chce go o***ac z all lisci tylko topowe zostawic zeby thc sie tak zgromadzilo

co za idiotyczna teoria wbij se lepiej wykalaczke w oko
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
a ty se wbij wykalaczke w swoja roz***ana odbytnice :/ po co od razu wyzywasz? znalem ludzi z og co ogolili topy i roslinka rosla i po porostu na dzien zbiorow mniej roboty z obcinaniem lisci
 
G

Green

Guest
za przeproszeniem to ty rzucasz dokola bluzgami wiec zastanow sie najpierw zanim cos napiszesz widac ze szybko ci nerwy puszczaj

pozdr.
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Dobra jak mam powod to rzucam... za to ty kazdego pouczasz i sie wymadrzasz
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół