nasiona marihuany

Ocena i kontrola jakosci

Wyszukiwarka Forumowa:
B

bodekl

Guest
Witam.
Mam w domku malutka plantacje roslinek: white widow X big bud i jestem juz w 18 dniu. Boje sie ze roslinki maja za malo swiatla lub jakiegos innego czynnika potrzebnego do rozwoju np. co2, albo tzw.witaminek, bo sa wedlug mnie niskie i cienkie (najnizsza roslinka ma 5cm, a najwyzsza 11cm) Mierzylem je do stożka wzrostu. Uzywam 2 swietlowek kompaktowych liniowych 36W (ponoc cool white tak twierdzi sprzedawca) o natezeniu swiatla o ile dobrze pamietam ok 2550lm jedna. Tak bylo napisane na opakowaniu.
Prosze o wypowiedzi czy roslinki sie rozwijaja prawidlowo.

Oto foto relacja:Foto relacja z 18 dnia

Jesli umiescilem posta w zlym miejscu to sorki, ale to miejsce wydawalo mi sie odpowiednie.
mOd pLiSss fOr gIVe ME. maj mistejk
PeAcE .V,,
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
NIe ma sięczym martwić, rosną dobrze, są zdrowe nic im nie jest, choć na 2,5 tygodnia to są trochę mniejsze od moich kiedy były w tym wieku, ale to wszystko kwestia genów każdej roślinki. Życzę sporego plonu
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
bodekl napisał:
Uzywam 2 swietlowek kompaktowych liniowych 36W (ponoc cool white tak twierdzi sprzedawca) o natezeniu swiatla o ile dobrze pamietam ok 2550lm jedna.
Ja z doświadczenia swojego polecam na veg tylko i wyłącznie kompakty. Pod rurami rośliny są delikatne, a spod kompaktów solidne i zwarte.
Patrząc na foteczki widzę bardzo ładne roślinki. Ja nie wiem do czego masz zastrzeżenia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół