nasiona marihuany

Ocena pytania

Wyszukiwarka Forumowa:

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Jak w temacie odmiana SS od SS 7-8 dzień flo, panny dostają A+B, liquid carboload, super vit.

Jak to wygląda robić cos z tymi dołami golić te małe topki co się formują? mogę dawać już overdrive?

Te dolne liście to chyba normalne? i chyba już nie urosną tak mi się wydaje:)

Zdjęcia! pS; Będzie z tego 100 na sucho jak nic nie z***ię?









 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Jak w temacie odmiana SS od SS 7-8 dzień flo, panny dostają A+B, liquid carboload, super vit.

Jak to wygląda robić cos z tymi dołami golić te małe topki co się formują? mogę dawać już overdrive?

Te dolne liście to chyba normalne? i chyba już nie urosną tak mi się wydaje:)

Zdjęcia! pS; Będzie z tego 100 na sucho jak nic nie z***ię?










no nie wieże że nikt nic.. Panowie ? dawać tego bosta czy czekać jak zaleca producent 2-3 tygodnie przed ścinka? Narazie idzie A+B 15ml/na 5L 2 krople supervita ,carboland 4ml/4L i tyle. Co działać?
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Myślę, że jak usuniesz teraz te zdrowe liście i listki koło topów, to nie urosną. Ja bym jedynie usuną te dolne całkowicie żółte liście kciukiem do wskazującego.
Ponoć słyszałem, że te duże liście usuwa się na 1-3dni przd ścinką a małe zakrysztalone dopiero jak zetniesz gałąź, czy roślinę.

Co do karmienia poczekał bym spokojnie aż przyjmą to co już Dałeś z tydzień i wtedy jak zgłodnieją kolejną małą dawką czegoś na flo z fosforem nakarmił. Skoro producent zaleca dawać bosta 2-3tygodnie przed ścinką, to chyba nie ma co się z nim sprzeczać. Jedyne co wiem, to żeby nie lać żadnych bostów i nawozów na dwa tygodnie przed kosą, tylko samą wodę żeby nie czuć było chemią.

Pomidorki lubią czasem oprysk czystą odstaną 48h kranówką bez żadnych dodatków.
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
oo byku piekna odpowiedź :) wiem liście usuwam itp nie problem ogarniam temat braki też lodyzki zielone ostatnio miałem całe puruporwe aż z braków i nie opanowałem tego przy tym zestawie nawozów lepiej im idzie niż na cannie. Opryski ida co pare godzin woda odstana to podstawa ! :)no mysle że jeszcze miesiąc za dwa/trzy tygodniezaczne podawać bosta potem flusz i będziemy widziec czy taka szybka odmiana jak prawią :) narazie jeszcze nie mają 50dni i jest ok!
 
M

mlodygru

Guest
Tylko nie opryskuj jak już zaczynają kwitnac... raz ze moze w topach sie plesn zrobić a dwa że im niższa wilgotność tym lepiej zaleją się żywicą
 

Aby Z Głową

kto pyta nie błądzi
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2014
Postów
1,143
Buchów
1,133
Odznaki
3
Luknij do mnie coś ci zamula ;/

AA sory przeczytałem 7-8 tydzień flo jest ok pozdro
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Ocena pytania

Pytanie oceniam na 7/10. Informacje o nawozach sa, okres kwitnienia jest, odmiana podana. Mozna jeszcze podac warunki w jakich bytuja plus ilosc roslin w boxie.

Pozdrawiam



Popcorn z samego dolu mozesz rwac, i tak nic z tego nie bedzie a nie potrzebne zabiera papu roslince do formowania glownych kwiatow.
Dolne liscie zolkna z braku swiatla plus roslina zaczyna z nich wysysac skladniki, normalne podczas flo. Nie ma sie czym przejmowac
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Pytanie oceniam na 7/10. Informacje o nawozach sa, okres kwitnienia jest, odmiana podana. Mozna jeszcze podac warunki w jakich bytuja plus ilosc roslin w boxie.

Pozdrawiam



Popcorn z samego dolu mozesz rwac, i tak nic z tego nie bedzie a nie potrzebne zabiera papu roslince do formowania glownych kwiatow.
Dolne liscie zolkna z braku swiatla plus roslina zaczyna z nich wysysac skladniki, normalne podczas flo. Nie ma sie czym przejmowac

warunki dzien 26-8 stopni wilgotnośc 50% noc 23 wilgotność 60-70% wiatrak mieszający wpadnie na dnaich drógi na przeciw, 4 krzaki 11L donice kwadratowe, ziemia Plagron all mix,Liczę na jakieś dwa miesiące i kosa wynik który mnie będzie bradzo cieszył oscyluje koło 100 :) tak właśnie zrobię powyrywam poucinam, tylko je to zatrzyma na chwilę a tego che unikać myślę nad kosą na raty żeby zostawić spody do dopuchnięcia po obięciu pałek głównych.
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
o i widzisz juz mamy maly fuckup;p

50% wilgotnosci to zdecydowanie za duzo na flo. 70% w nocy jest juz wrecz niedopuszczalne. Wiatraki kreca sie na noc?
Musisz czym predzej zbic te wilgotnosc, lada moment i plecha wejdzie jak tylko kwiaty sie mocniej rozwina.
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Tutaj zgodzę się po części z przedmówcą. Oprysk na flo co kilka godzin, to moim prywatnym zdaniem zdecydowanie za często. Tak raz do max dwa w tygodniu można czystą odstaną 48h wodą opryskać, ale nie częściej. Pod koniec flo jeszcze rzadziej. Zależy też jaką Masz wentylacje i czy pokój z boxem jest wietrzony.

---------- Post Zaktualizowany 02:35 ---------- Data pierwszego postu 02:19 ----------

Tylko nie opryskuj jak już zaczynają kwitnac... raz ze moze w topach sie plesn zrobić a dwa że im niższa wilgotność tym lepiej zaleją się żywicą

Pierwszy raz spotykam się z teorią, że niska wilgotność ma pozytywny wpływ na zalewanie żywicą. Może chodzi Ci o to, że topy z chłodniejszego boxa z mniejszą wilgocią są bardziej zbite?
Nie za częsty oprysk na początku flo ma bardzo pozytywny wpływ na rozwój topów i raczej nie zmienia mocy tematu. Oprysk od góry i od spodniej strony liści czyści je z kurzu. Topy tak samo się oczyszcza opryskiem, tylko nie za często.

Zgodzę się z tobą, że na samym końcu flo można dać sobie spokój z opryskami, żeby topy nie spleśniały, czy podczas oprysku łodygi obciążone topami się nie połamały.
 
Ostatnia edycja:
M

mlodygru

Guest
Tutaj zgodzę się po części z przedmówcą. Oprysk na flo co kilka godzin, to moim prywatnym zdaniem zdecydowanie za często. Tak raz do max dwa w tygodniu można czystą odstaną 48h wodą opryskać, ale nie częściej. Pod koniec flo jeszcze rzadziej. Zależy też jaką Masz wentylacje i czy pokój z boxem jest wietrzony.

---------- Post Zaktualizowany 02:35 ---------- Data pierwszego postu 02:19 ----------



Pierwszy raz spotykam się z teorią, że niska wilgotność ma pozytywny wpływ na zalewanie żywicą. Może chodzi Ci o to, że topy z chłodniejszego boxa z mniejszą wilgocią są bardziej zbite?
Nie za częsty oprysk na początku flo ma bardzo pozytywny wpływ na rozwój topów i raczej nie zmienia mocy tematu. Oprysk od góry i od spodniej strony liści czyści je z kurzu. Topy tak samo się oczyszcza opryskiem, tylko nie za często.

Zgodzę się z tobą, że na samym końcu flo można dać sobie spokój z opryskami, żeby topy nie spleśniały, czy podczas oprysku łodygi obciążone topami się nie połamały.

No teorii że topy z kurzu się czyszczą i dlatego warto je opryskiwac to ja też nie słyszałem heehe. Niby jak sie czyszcza?? Co psikasz tak zectaxwoda scieka razem z kurzem?? Nie no co za teoria w ogole. Na poczatku flo jeszxze cos tam pryskac mozesz ale poznjej lepiej tego unikacj. To nie tylko moja teoria ale wielu ludzi.
 
Ostatnia edycja:
R

rolnikdolpasz

Guest
No teorii że topy z kurzu się czyszczą i dlatego warto je opryskiwac to ja też nie słyszałem heehe. Niby jak sie czyszcza?? Co psikasz tak zectaxwoda scieka razem z kurzem?? Nie no co za teoria w ogole. Na poczatku flo jeszxze cos tam pryskac mozesz ale poznjej lepiej tego unikacj. To nie tylko moja teoria ale wielu ludzi.

Przeczytaj Wszelka Wiedze o MJ. Tam o tej teorii czyszczenia z kurzu liści i topów raz w miesiącu mocnym opryskiem czystą odstaną kranówą wyczytasz. Chodzi też o to, aby zwilżyć wysuszone wiatrakiem i lampą liście.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół