nasiona marihuany

ocena spota

  • Autor wątku Usunięty 81037
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 81037

Guest
Siemanko, zdjęć nie robiłem, więc po prostu dam opis.

Mam spota, który jest oddzielony ze wszystkich stron strumykami wody, wszędzie od tego spota jest daleko, więc stwierdzam, ze noga ludzka dawno tam nie postała. Ziemia na spocie jest rowniez za***ista co tu duzo gadac fajny czarnoziem, pulchna przewiewna tak bym to nazwał, kamuflaz jest spoko poniewaz są drzewa, ale właśnie. Wszystko niby spoko, ale jest jedna wada a mianowicie oświetlenie... Te drzewa zasłaniają mi słońce - nie jest jakoś ciemno na tym spocie, jest jasno, wiadomo, ale promienie słońca nie padają na tego spota bezpośrednio.. no może czasami się przebije i wtedy ostro widać słońce, po prostu te drzewa są za wysokie.. Co myślicie? Roślinki dadzą sobie tam radę? Tak jak mówię cała reszta jest super.. Więc myślę spróbować, ale jeszcze was posłucham
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Miałem podobnego spota w zeszłym sezonie. Kaszana.
Wynik może wcale nie taki zły aczkolwiek boby nie popuchły i strasznie się ociągały mimo wręcz wzorowej kondycji.
Od za***ania tam ślimaków było, a ja jako totalny amator nie uwzględniłem tego mimo tak wielu przestróg z forum.
Lepiej byłoby poszukać lepszego miejsca pod względem słońca. Te 8 godzin bezpośredniego strumienia.
Jeśli nie masz takiej możliwości to sadź tam, tylko kieruj się w tym przypadku, że lepiej wsadzić więcej jak jest mało światła.
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Od świtu do zmierzchu jest cień? Może da się tak zrobić żeby o świcie lub zmierzchu tych kilka godzin słońca docierało do roslin bezpośrednio?
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Światło to podstawowa sprawa, poszukaj lepszego spota, który się będzie nadawał, albo jak te drzewa niewielkie to bierz siekierke albo piłe i jazda :D
 
U

Usunięty 81037

Guest
wlasnie tak jakby drzew nie ma od strony północnej, wiec blisko godzin zmierzchu moze cos by tam poswiecilo bezposrednio, .. zobaczymy jak będzie z tym swiatłem jak się juz liscie na drzewach pojawia. Za rok na pewno będę szukać innego spota, pie***le na tym siedzieć, gdzie oświetlenie jest takie sobie. Jeszcze moge liczyc na nature, ze slonce z miesiacami zacznie padac pod innym kątem to moze i za***iscie mi tego spota oswietli..
 
U

Usunięty 81037

Guest
Światło to podstawowa sprawa, poszukaj lepszego spota, który się będzie nadawał, albo jak te drzewa niewielkie to bierz siekierke albo piłe i jazda :D
te drzewa to ze 15-20m mają;p
 

Partyzantos

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2020
Postów
106
Buchów
292
Ciężka sprawa jak będzie mało słońca, najlepiej to zlikwidować te drzewa co je zatrzymuje, ewentualnie możesz roślinki prowadzić w górę bez trenowania ale to i tak nie wiele da. Szukaj lepszego spota i pamiętaj że bezpieczeństwo to podstawa.
 

Charlito

Zdrowy pacjent
Rejestracja
Gru 10, 2016
Postów
283
Buchów
841
Odznaki
5
Jeśli czegoś nie spróbujesz, nigdy nie dowiesz się czy było warto.

Ciężka sprawa jak będzie mało słońca, najlepiej to zlikwidować te drzewa co je zatrzymuje..
Taaa powycinać wszystko w ch*j bo tu akurat będzie stał mój plant..:suicide: Najlepiej to zlikwidować takie rady.
 
U

Usunięty 81037

Guest
to nic, trudno.. przeniose się obok, jest troche mniejszy kamuflaż, ale oswietlenie super.. Mysle ze warto bedzie zaryzykowac, a w razie przypalu kominiara i w leśny busz :smoking-smiley:
 

Partyzantos

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2020
Postów
106
Buchów
292
Zlikwidować to nie miłe słowo w tym przypadku i może źle to zabrzmiało ale przyciąć gałęzie czy pozbyć się drzewek, przeszkadzających krzaków jak jest taka możliwość to niewielka szkoda dla przyrody patrząc na to co się dzieje na świecie i ogólnie.
Prawidłowo to w takim razie lepiej celuj w automaty mniejszy i szybszy plon ale bezpieczniej. Jak dasz radę to rzadziej odwiedzaj spota jak jest odkryty i we wczesnych albo późnych godzinach dnia. Zawsze trochę niwelujesz ryzyko przypału, trzymaj się z fartem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół