nasiona marihuany

ocena suszu, pytania ogólnie, rozmyslanie

Wyszukiwarka Forumowa:

mojalokata

New member
Rejestracja
Maj 14, 2021
Postów
3
Buchów
0
witam, zaczalem palić rekreacyjnie w wieku 18 lat. lubię to uzywke, nie pije, nie pale papierosów.
Mam w miarę normalna dietę, prace w której się nie przemęczam, poukładane życie.
Zakupiłem ostatnio taki susz, wygląda 4/5 niektóre topki 5/5, zapach ladny, podobno sativa. ale po zapaleniu czuje się różnie, czasami dziwnie mi sie oddycha nawet po 1 buchu, czasami jest ok ale raczej negatywne odczucia.
Teraz przejdźmy do sedna, ile razy zdarzyła się wam podobna sytuacja,
czy myślicie ze coraz częściej mogą pojawiać się ładne tematy cbd nakropione syntetykiem?
Z czego moze wynikać gorsze samopoczucie?
Używał ktoś z was testów na thc?

 

mojalokata

New member
Rejestracja
Maj 14, 2021
Postów
3
Buchów
0
ah, czyli staż mam z 5 lat z przerwami. często po 2-6 miesiące. ostatnim czasy pale około 2-5 gramów na miesiąc.
 

Industrial

Profesjonalny amator
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
205
Buchów
123
Odznaki
1
Na moje oko normalny dobry skun, ile jest w tym prawdy że to sativa to można sobie pogdybać.
2-5grama na miesiąc hmm, potrafię czasami jednego dnia tyle przysmolić a co do samopoczucia może palisz za dużo na raz tzn. Jarasz całego lola zamiast ściągnąć parę soczystych Machów i odłożyć , każdy potrzebuje innego stanu a u***ać się jak świnia może kazdy i wtedy nie ma chęci na nic.

Wydaje mi się wnioskując po tym co piszesz,że uczucie ciężkiego oddechu może być spowodowane tym że mało palisz zioła pomijając fajki a raczej dajesz tytoniu do mixa i twoje gardło i drogi oddechowe nie są przyzwyczajone ,a stan u***ania dodatkowo potęguje tą schize czasami jak się dobrze u***ie podkreślam "dobrze u***ie" mam podobnie że zapominam oddychać ale to raczej pozytywne uczucie może dlatego że mam świadomość że się mocno skułem dobrym suszem.

Także nie wkręcaj sobie za dużo na banie tylko jaraj w opór hehe !

Edit : Możesz spróbować dodatkowych filtracji typu tipy węglowe (filterki),itp.
 

mojalokata

New member
Rejestracja
Maj 14, 2021
Postów
3
Buchów
0
Na moje oko normalny dobry skun, ile jest w tym prawdy że to sativa to można sobie pogdybać.
2-5grama na miesiąc hmm, potrafię czasami jednego dnia tyle przysmolić a co do samopoczucia może palisz za dużo na raz tzn. Jarasz całego lola zamiast ściągnąć parę soczystych Machów i odłożyć , każdy potrzebuje innego stanu a u***ać się jak świnia może kazdy i wtedy nie ma chęci na nic.

Wydaje mi się wnioskując po tym co piszesz,że uczucie ciężkiego oddechu może być spowodowane tym że mało palisz zioła pomijając fajki a raczej dajesz tytoniu do mixa i twoje gardło i drogi oddechowe nie są przyzwyczajone ,a stan u***ania dodatkowo potęguje tą schize czasami jak się dobrze u***ie podkreślam "dobrze u***ie" mam podobnie że zapominam oddychać ale to raczej pozytywne uczucie może dlatego że mam świadomość że się mocno skułem dobrym suszem.

Także nie wkręcaj sobie za dużo na banie tylko jaraj w opór hehe !

Edit : Możesz spróbować dodatkowych filtracji typu tipy węglowe (filterki),itp.
właśnie pale po 1 buchu max 3, często z vaporyzatora... dobrze będzie wziac test thc i zobaczyć, chyba tak zrobię. głupie czasy nas zastały z legalizacja cbd bo to wprowadza możliwość kupna kilo cbd i mieszkania z syntetykiem. zioło nie do odróżnienia z wygladu
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Syntetyk na ogół rozpuszczany jest w alkoholu i czuć taki lekki posmak słodki na języku. Druga opcja rozcieńczają to w acetonie technicznym i jeśli on dobrze i długo nie wywietrzeje pojawiają się takie stany jak opisałeś. Musisz brać ze sprawdzonego źródła i tyle. Słyszałem właśnie że są takie praktyki i łatwo się naciąć patrząc na niższą cenę ;)
 

Phanta Rei

🅸🅻🅻🅴🅶🅰🅻
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
245
Buchów
128
Odznaki
1
Szczerze to może kilka razy w życiu paliłem jakiś chłam, dobrą MarryJane widać i czuć. Czuć ziemia, a czasem owocami kiedy indziej mięta, innym razem kadzidło itd. trochę jak whisky :p ale czasem jak przytuliłem w płuco to nie dało się palić, gryzło, kaszel i dziwny smak chemii tzw. Domestos i inne. Po tym zawsze w szkle zostaje czarny jak smoła syf a nie popiół. Takie jest moje odczucie. A co do palenia nabij Lopę, rozpal i weź 1-2 bucha tylko takiego większego usiądź w kanapie poczekaj aż zacznie działać, włącz muzykę i enjoy chill i spokój, lub spróbuj zrobić coś kreatywnego ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół