nasiona marihuany

Ocencie dodajcie.....

Wyszukiwarka Forumowa:
B

bazz78

Guest
Podsumowanie:
Nasionka northen light 91żł(female)
Box wys.50 szer.42 dłu. 60cm
Oświetlenie 3x23W Świetlówki energooszczędne ??/ myślę ze cos Kolo 60zł
2 wentylatorki od komputera 20zł
koc ratunkowy około 10zł
Metoda uprawiania LST i FIM,
Sposób oświetlenia faza weg. 16/8 faza kwitnięcia 12/12

Pytania co do hodowli...
1.Czy to ode mnie zależy kiedy się skończy faza wzrostu?? Ze jak już uznam ze roślinka jest w miarę duża to mogę zmienić na 12/12???
2. Czy w końcowej fazie suszenia mogę poobrywać liście żeby cała zawartość thc poszła w kwiaty???(liście nie będę mi potrzebne)
3. Myślałam żeby kupić na fazę kwitnięcia lampę hps 70w co o tym myślicie??( może kupic tylko 2 swietl. i jedna 70w hps)???
4.Ziemia o tym jeszcze nie myślałem ale co polecicie cos tam czytałam ale mam takie pytanie przecież tej ziemi będzie mi trzeba stosunkowo mało, a w sklepach ogrodowych chyba nie sprzedają ziemi po 200g ??/%-)

CO BYSCIE ZMIENILI W TYM ZESTAWIE???DODAJ ODJELI ITP.
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
1) tak, ale z reguły robi sie to ok. 30 dnia
2) liście obrywa się na początku suszenia, tan zaraz po ścięciu rośliny, THC nie przechodzi w magiczny sposób
3) dobry pomysł, ja bym kupił ja od razu, tylko na veg do HPS dodał ze 2 świetlówki cool white
4) ziemi i tak bedzie ci potrzebne dużo, na początku nie trzeba jej az tyle ale na flo roslinki muszą byc w co najmniej 7 litrowych donnicach. Polecam zmieszać ziemię z perlitem/gruboziarnistym styropianem. Na spód keramzyt dla drenażu, na górę też, żeby ziemia dłużej trzymała wilgoć.

ad.1 do takiego boxa optymalnie wejda 2 roslinki NL, z tym że 50 cm wysokości NIE przejdzie. Przynajmniej 90 cm

ad.2 3 świetlowki to będzie za mało. polecam kalkulator oświetlana do znalezienia w dziale indoor>przydatne programy.
 
P

predator

Guest
bazz78 napisał:
Oświetlenie 3x23W Świetlówki energooszczędne ??/ myślę ze cos Kolo 60zł
Lepiej kup HPSa. Lepiej na początku oświetlaj 18/6.
1.Wszystko zależy od ciebiei od roślinki
2.Jeszcze tego nie próbowałem ale możesz spróbować
3.Tak,kup HPSa polecam!!!
4.Kup ziemie Torfową z PH 6-7 ale konopie najlepiej rosną w PH 6,6
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół