nasiona marihuany

ocencie sami-co sie dzieje

Wyszukiwarka Forumowa:

freeman

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
172
Buchów
0
Siema roslinka ma 8 dni. wiem ze rosnie bardzo przecietnie. oswietlam narazie tylko energooszczednymi 20 W i 18 W. Mam jeszcze 2 rury po 20W ale one bucza strasznie i je odlaczylem. Roslinke trzymam w gornej czesci szafki. Podlaczone sa wentylatorki 2. Wokol lampek i roslinki zawinieta folia aluminiowa do odbicia swiatla
Zauwazylem jednak powolne zolkniecie bocznych czesci lisci (zdjecie).
HHHEEELLPPPPP!!!!
Niestety nie mam term. i nie moge zmierzyc temp. ale mysle ze ona jest w porzadku.





AAA ziemia robi sie lekko biala - osad taki, wiec jest chyba za kwasna. Moge zatem zaczac tak wczesnie podlewac rozcienczonym biohumusem??
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Kwaśna ziemia robi się chyba pomarańczowa. Biohumus nie podnosi pH.
 

wilk

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2005
Postów
88
Buchów
0
Jak uważasz że masz kwaśną ziemie to następnym razem możesz spróbować podlać mieszaną wody z dobrze rozdrobnioną skorupką jajka.
 
G

gio

Guest
może srzesadz roślinki do uniwersalnej ziemi ph 6,5 to powinno pomuc
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
ta tez mi sie zdaje zebys przesadzil do innej ziemi

pozdro
 

freeman

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
172
Buchów
0
Tak tez myslalem i kupilem juz nawet ziemie, na ktora wydalem ostatnie pieniazki i jutro przesadze.
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Może roślina ma za mokro?
 

freeman

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
172
Buchów
0
Raczej chyba nie. Na zdjeciu akurat byla od razu po podlaniu. Raz na dzien wieccorem podlewam jesli widze ze ma sucho jesli nie to nie raz odpuszczalem.


Juz przesadzilem i zauwazylem jakby korzenie mialy ''juz'' za ciasno w tamtej doniczce. Cyly ta scisniete niektore w kupie pokryte jakby czyms bialym, przemylem bo to moze plesn byla. Teraz narazie nie podlewam.
 
G

gio

Guest
ok to dobrze moze zeczywiście miały już ciasno jak coś sie zacznie zmieniac to napisz
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Dolomit ci napewno raczej pomoże jedna duża łyżka na litr ziemi
 

freeman

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
172
Buchów
0
ok jutro kupie.

Do tej pory podlewalem srednio raz dziennie. Jak mam podlewac po przesadzeniu? Narazie ograniczylem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół