nasiona marihuany

Ochrona plantów przed dziką zwierzyną

Wyszukiwarka Forumowa:

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
stosujcie wszystkie te smrody naprzemiennie,inny zapach co tydzien-dwa czy kiedy tam jestescie..bo zwierzaki kumaja po jakims czasie ze to lipa ;)

jak macie psy to zbierajcie siersc z czesania..wlosy od fryza tez
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Najlepiej to z psem iść na spota, niech obszczy w koło i na bank nic nie wejdzie prucz swierszczy, pająków, mysz itd.
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
W tym sezonie tylko 4 paliki tworzące kwadrat i dookoła siatka ogrodnicza. Nic innego. Rok temu próbowalem wszystkiego tego, co kto wypisywał na forum. Przy dużej ilości spotów rozmieszczanie tych różnych rzeczy, mydła, włosów, Hukinoliu itp jest po prostu męczące i mało wydajne, a do tego i tak miałem planty poniszczone chociażby przez lisy. Powiedziałem sobie, że ogrodzenie musi być. Nie zamierzam przychodzic znowu na spota zmartwiony ile tym razem roślinek mi coś zniszczyło... ma być na picuś glancuś wszystko. Dlatego jeśli chcesz coś zrobić od A-Z to polecam ogrodzenie. Trwałe i niezawodne. Pozdrawiam.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
......
jak macie psy to zbierajcie siersc z czesania..wlosy od fryza tez


i jeszcze dodam odnośnie sierści i włosów - jak ktoś ma zwierzaki w domu albo dużo długich włosów w rodzinie to polecam zawartość worka z odkurzacza a tam będzie tyle zapachów że hoho ...na jakiś czas ;)
 
Ostatnia edycja:

Pochmurny

Active member
Rejestracja
Cze 18, 2006
Postów
41
Buchów
0
W tym roku mam zakupioną siatkę leśną na około której poukładam dodatkowo gałęzie i nie ma chu*a że coś się przedostanie...

Też mam 2 takie spoty ogrodzone i odkąd je mam to naprawdę ŚWIĘTY SPOKÓJ. Zero zwierzyny..
ale zakamuflować naprawdę ciężko żeby to naturalnie wyglądało.

W tym roku robię kolejnego spota, wykarczowałem takie poletko 5x3 w krzaczorach.
Taki gąszcz że normalnie ledwo z maczetą przelazłem do środka.
To co wyciąłem zostało zaplecione w super gęsty płot. Nawet mysz się nie wślizgnie..heh

https://www.youtube.com/watch?v=A05eKzHD_qI
tu jest filmik z metodą na komercyjnego śmierdziucha. Leśnik gada z sensem jak dla mnie.
Kto stosował taką metodę z butelką w taki sposob jak on mowi???
Wydaje mi się sensowne ale nie próbowałem nigdy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół