nasiona marihuany

Oczki ;)

Wyszukiwarka Forumowa:
K

kaka

Guest
Witam,

sporo osób ma problem z oczkami że widać ze się paliło :) znacie jakieś sposoby ?
 

romper

Member
Rejestracja
Gru 17, 2005
Postów
20
Buchów
0
no wlasnie przyłączam sie do pytania :) raz probowalem kropli do oczu ale jak wrocilem na chate to starsza i tak sie dziwnie na mnie patrzyla i mowila ze chyba cos bralem :)
ehhh zawsze mam z tym przypał hehe
 
R

Rider

Guest
moga byc troche poszezone zierenice, i czerwone powieki. Tego juz nieda sie zmienic :wink:
 
K

kaka

Guest
Musi sie dać :p na TVN w rozmowach w toku było o typach którzy uzywaja marichuany :) no i mówili "Są sposoby i nieda się rozpoznać " :D
 
R

Rider

Guest
kaka napisał:
Musi sie dać na TVN w rozmowach w toku było o typach którzy uzywaja marichuany no i mówili "Są sposoby i nieda się rozpoznać "
przeciez to TV a nawet TVN :lol: w telewizji mozna zobaczyc cuda...
 

Dębal

Active member
Rejestracja
Gru 28, 2005
Postów
32
Buchów
0
Ja czekam az faza mi zejdzie i wtedy ide spokojnie do domu :mrgreen: :D
 
K

kaka

Guest
W warszawie chodząc spokojnie na pradze do domu wyskakuje ci policja z bramy :) a ja mam takie reakcje że odrazu by było widać :D niechodzi już o oczy :p
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Jak trzeba szybko do domu wrócić i chce zeby mi szybciej faza przeszła to zasze dużo jem i pije;) i przechodzi szybciej, ale nie lubie jak mi faza przechodzi:p
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
Są takie krople Visine, bez recepty. Używa się ich jak się ma czerwone oczy od siedzenia na kompie itp. Moi kumple tego używaja - podobno pomaga.

Ja nie musze używać kropelek, jestem alergikiem i mogę powiedziec, ze mam czerwone oczy od alergii i mi wszyscy wierzą :p
 
G

gorky17

Guest
Ja też używam kropelek do oczu - jeżeli się nie mylę, to są to Betadrin (w pudełku są chyba 2 tubki, 4zł każda - więc 8 zł za 2 tubki) :mrgreen:
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
Osobiscie juz nie uzywam kropelek ale radze kupic te droższe , bo tanie chu*a daja i zaklapać przed paleniem , bo jak po paleniu to faza słabnie(takie moje odczucie). Zreszą... Są tysiace wymówek... np : wczoraj do 3 w nocy siedziłem przed kompem i masz luz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół