- Rejestracja
- Maj 23, 2026
- Postów
- 5
- Buchów
- 5
Witam! Pierwszy raz próbuje swoich sił z automatem na balkonie (Blueberry od JungleSeed 38dzień) i stosuje odżywkę od Green power 5 w 1 (bio), pytanie czy polecacie coś co mogło by znacznie poprawić końcowy efekt zwracając uwagę na to, że nie posiadam wiedzy praktycznej przy stosowaniu owych środków. Aktualnie że względu na bardzo zle warunki pogodowe byłem zmuszony schować roślinkę do środka, aktualnie zdjęcia robione były na krześle gdzie dla wygody na tacce tylko ja podlewalem. Finalnie wyląduje na parapecie aż do poprawy pogody i zastanowię się nad lekkim rozjaśnianiem jej w tym czasie. Pytanie tylko jak ma się stosowanie innych odzywek gdzie aktualnie przebywa tylko na tej jednej z dodatkiem calmagu (biobizz), bo zależy mi na tym by jednak te topki lekko spuchły na swoje warunki i był jakikolwiek efekt, bo nie znam się czy jest znosnie jak na taki okres czasu, z góry dzięki za odpowiedzi pozdro!
-------------------------------------------
-------------------------------------------
-------------------------------------------
-------------------------------------------



