nasiona marihuany

Od jakiej doniczki zaczynac? małej czy duzej ?

Wyszukiwarka Forumowa:
J

Jazzmad

Guest
Chcial bym sie dowiedziec czy lepiej jest wysadzac kiełki do małej czy moze dużej doniczki ?
 
J

Jazzmad

Guest
ok dzieki
artykul calkiem fajny

ale czy moze lepiej bedzie jak odrazu wsadze ja do duzej doniczki zaoszczedze jej przesadzania co moze bywac niebespieczne dla niej
co o tym sadzicie?
 
S

sdfsdf

Guest
no lepiej jest jak sie roslinki rozwijaja w malej doniczce a pozniej stponiowo przesadzac je do duzej :) masz kontrole wtedy nad jej rozwojem korzeni bo widzisz jak sie rozwija :)
Pozdro~!
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
wez co ty gadasz lepiej od razu do duzej przesadzic co tu kontrolowac ? jaki rozwoj korzeni? i tak to jakis mit ze potrzebuje tyle miejsca na korzenie w rzeczywistosci korzenie nie potrzebuja mocno duzo miejsca
 

Bito

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2005
Postów
54
Buchów
0
Mit..jasne...wszystkie rośliny z czasem należy przesadzić do wiekszej doniczki...tu chodzi o rozwój korzenia...w każdej doniczce korzenie idą do samego dołu...wiadomo tam jest mokro...w dużej doniczce roślina straciła by dużo "siły" na rozwój korzenia...proste?
 
S

sdfsdf

Guest
no ja jak mialem w duzej donicy to mi bylo gorzej kontrolowac rosline bo mala roslina z duzej donicy za wolno "pila" wode i mi roslinki wiedly :/ a jak mialem w malych doniczkach to nie mialem takichproblemow i wszystko bylo jak nalezy!
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Powinno sie przesadzac rosliny z mniejszych do wiekszych doniczek dzieki temu system korzeniowy rozwija sie o wiele lepiej :tongue:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół