nasiona marihuany

od razu 12/12?

Wyszukiwarka Forumowa:

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
takie nieprofesjonalne pytanko trochę, ale ciekawi mnie to, czy można dać rośliny na 12/12 od rau po posadzeniu (po prostu nie dawać żadnego vega)? Coś z takiego planta by było (nie mówię oczywiście o LR bo one by dały radę)? Oczywiście pewnie byłby malutki. Ale czy w ogóle by przeżył, dałby radę zakwitnąć? jeśli tak, to po jakim czasie od wsadzenia siona?
 
R

Rider

Guest
Jas,e mozesz odrazu dac na 12/12 ,tak np robiły osoby które sadziły mostly sativa a miały niskiego boxa.
lubo napisał:
LR bo one by dały radę)?
Dałyby
lubo napisał:
Oczywiście pewnie byłby malutki
Np grapefruit , c99 haze , bez wega bedzie miała z min 50cm
lubo napisał:
Ale czy w ogóle by przeżył, dałby radę zakwitnąć? jeśli tak, to po jakim czasie od wsadzenia siona?
Takim ile normalnie potrzebuje zeby zakwitnac.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Heh, czyli mogę dać mojego boksa na flow od razu! Bo mam kilka LR (już sam nie wiem ile ich jest łącznie), kilka easy sativa i 2 original haze. No to spoko.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
sam tak ustawiłem :) mam 2 starsze roślinki i już pokazały się kwiaty, reszta jest jeszcze malutka. Chciałem zrobić tak, że po zbiorach starszych roślin wrócić ze wszystkim na vega i wszystko od początku :) reveg potem wybrać najlepiej rosnące drzewka pobrać klony a słabe pokrzywy wywalić :p.
 

sylvo

Member
Rejestracja
Lip 5, 2006
Postów
8
Buchów
0
witam ile czeba czekac na dojrzenie roslinek jesli wrzucilem fotoperioda 12/12- 22.06- chodzi mi o Northern Light i White Widow w jakim czasie moge spodziewac sie zbioro northern light puscila pierwsze kwiaty 10/17.07 a ww jeszcze nie kwitnie moze mi ktos odpowiedziec szczerze na to pytanko
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
Zobacz w necie jak długo kwitną, zazwyczaj od 50 do 65 dni. Ale to zależy...
 
R

rasta

Guest
lubo, z moich obserwacji wynika że rośliny wysadzone z nasion przy oswietleniu 12/12 zaczynają kwitnąć po ok 2-3 tygodniach od wyjścia z ziemi. przez te pierwsze tygodnie życia planty rosną bardzo szybko.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
rasta napisał:
przez te pierwsze tygodnie życia planty rosną bardzo szybko.
dokładnie.. czytałem jakiś art. że roślina musi osiągnąć pewien wiek aby wyprodukować substancje które pozwalają na zaindukowanie kwitnienia za pomocą światła.

"Przyspieszacze" właśnie posiadają tą substancję mada śmaka nie pamiętam jak sie nazywa a nie chce pisać bzdur :).

Jak to sie ma do plonu - plon jest oczywiście mniejszy ALE rośline można cały czas trenować przez co podniesiesz ilość suszu.
Np. z BigBuda odrazu Flov i trening LST osiągnąłem niestety jedynie 40g ale to moja wina, za mało się starałem.
 

biohack

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2006
Postów
279
Buchów
1
moja roslinka choc juz od 6 miesięcy jest pod 12/12 nie kwitnie;) :pr: niewiem dla czego ale za to jaka ogromna;)
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
biohack napisał:
moja roslinka choc juz od 6 miesięcy jest pod 12/12 nie kwitnie;) niewiem dla czego ale za to jaka ogromna;)

bzdura
 

biohack

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2006
Postów
279
Buchów
1
ta bzdura chyba ja wiem co uprawiam a nie ty :pr:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
biohack napisał:
ta bzdura chyba ja wiem co uprawiam a nie ty

z technicznego punktu widzenie niewykonalne, nie wmówisz nikomu, że przez pół roku na 12/12 nie zakwitła. Może pomyliło ci się z 24/0
 

biohack

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2006
Postów
279
Buchów
1
TAK o 6 miesięcy nie kwitnie zrozum kiedys miałem 6 teraz zostały mi 3 na jednej były męskie pylniki ale one obumarły i rosnie dalej niewiem jak to sie stało ale tak jest niestety:D :pr:
 
H

haszyszekk

Guest
heh albo bzdura albo wyłonil sie gen warty fortune :) hehe biohack, jak masz takie coś to napisz do ludzi którzy coś mogą... jakiś breeder zagraniczny moize sie tym zainteresuje. pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół