nasiona marihuany

Odkryte poletko czy zwierzyna, jak sądzicie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Witajcie. Dziś byłem na swoim poletku które się ostało po atakach zwierzyny w tym roku i zastałem taki oto widok mojego ogrodzenia zrobionego z takiego plastikowego sznura budowlanego dookoła poletka.
Oczywiście nie wszystkie sznurki są przerwane, bo jest ich 3-4 piętra dookoła poletka, ale w trzech miejscach są przerwane, a może przepalone? no właśnie, na co Wam to wygląda. Planty nie są nawet ruszone, zrobiłem oprysk z tytanitu i poszedłem stamtąd czym prędzej.



U mnie każda wizyta na spocie to lekka paranoja, a doszło jeszcze to. Co o tym sądzicie? Czy mogła to zrobić jakaś sarna?
 

DobryDrJoint

Well-known member
Rejestracja
Lip 13, 2016
Postów
95
Buchów
0
Jakis zwierz mogl ci to przegryzc mysle, ja ostatnio sam sie zdziwilem mocno bo butelki ktore mialem na swoich plantach(tak zabezpieczam lodygi na dole) byly wywalone kawalek dalej po prostu i ziemia troche przeorana takze pewnie dziki cos majstrowaly i h*j wi co jeszcze

100% pewnosci nigdy nie masz ale ja raczej mysle ze jakby ktos ci znalazl spota to zadnych tego typu sladow by nie zostawil pzdrowki
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Taką mam nadzieję. Saren od chu*a w moich okolicach. 3 pozostałe spoty przeorane przez dziki a krzaki opędzlowane przez sarny. Zakładałem nawet temat. Cóż. Mam nadzieję że to jednak zwierzyna, bo to ostatnie 5 krzaków jakie mam, a konkretne porosły a to jeszcze nie koniec wega. Spot jest w dość dobrym miejscu, taki już konkretny młodnik, zakrzaczony.
Gdyby to był człowiek, to przecież nie ucinał by w trzech różnych miejscach ogrodzenia(sznurka) tylko roz***ałby planty czy coś. A tu nic nietknięte oprócz sznura.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół