nasiona marihuany

odmiana bez zapachu i powyżej 15% do 20 % thc

Wyszukiwarka Forumowa:
M

marley

Guest
wyluzuj koles! Rzucasz sie jak jakis dzikus! Widocznie na niektorych ganja dziala strasznie negatywnie!Serio wyluzuj poslady i moze nie pal tyle!pomylilo mi sie z citral!luz!!fiu,fiu ...powialo!
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
"ilości thc od 15 do 20% THC"
nie dobijajcie mnie :( wszyscy tylko % i % a tak naprawde jeśli np. pisze ze ma 15-20% thc i bedziesz uprawiał bez światła albo w "niekonopnych warunkach" to nie bedzie miało tego 1% a za***istych warunkach np. pod hps 1000w moze mieć nawet te 30% to samo sie tyczy odmian "5%" czy "10%" które mogą mieć te 30.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
zgadzam się, miałem okazję spalić tą samą odmianę (AK-48) od dwóch znajomych którzy uprawiali metodą
1 - świetlówki co prawda sporo no ale.. + tylko woda mineralna trening FIM
2 - HPS 150W +kompakty nawóz na veg i inny na flo, + dobra mieszanka gleby trening FIM

po pierwsze znajomy numer 2 miał więcej palenia, po drugie była różnica w odczuciach "ujarania" :king: rośliny wyglądały lepiej i bardziej rozrośnięte na boki

znajomy numer 1 nie uzyskał takich efektów pod świetlówkami a palenie było dobre ale nie tak dobre jak u drugiego znajomego.

Tylko, nie wiem jak to się ma do tego że każdy z nich dostał sionka z innych źródeł może odpowiedzialna jest też tutaj genetyka roślinek.

:scratch:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Inne źródła tzn inne seedbanki, czy jeden od znajomego, a drugi z banku. To by trochę rozjaśniało sytuację.
 

pierdola

Member
Rejestracja
Sie 29, 2012
Postów
9
Buchów
0
6 sztuk LSD White Russian i nie waliło nic. Moc była zacna wysokość idealna do malutkiego boxa. Poleca kupowałem je chyba w f2seeds
:jaraczz:
 
A

aaaaaaaa

Guest
:pl::pl::pl: nick pewnie się zgadza bo wytargałeś temat z 2006 yalla :jocolor:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół