nasiona marihuany

Odmiany fast na OUTDOOR

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Łebeg23

Member
Rejestracja
Lis 30, 2022
Postów
11
Buchów
0
Siemanko nie widzialem za duzo takich tematow na forum jezeli byl prosze podeslac link i zamknac temat.

A wiec chcialem zapytac o odmiany fast ktore dobrze znosza klimat podobny do polskiego i dochoda do konca wrzesnia.Oczywiscie z dobrym plonem i mocą tak jak kazdy oczekuje ;) z góry dziekuje wszystkim za wypowiedzi.Pozdrawiam
 

SCuN

Haszzzysz Buuzzz
Obsługa forum
Administrator
Rejestracja
Lut 26, 2021
Postów
1,934
Buchów
1,243
 

Krzysztof Kononowicz

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2022
Postów
49
Buchów
18
Ni jak to się ma do fastów zbieranych w połowie września max.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,324
Buchów
4,333
Odznaki
13
Co to za fasty co to dochodzą pod koniec września :), tylko z nazwy.
 

Krzysztof Kononowicz

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2022
Postów
49
Buchów
18
Co to za fasty co to dochodzą pod koniec września :), tylko z nazwy.
Nie wiem skąd ten uśmieszek?Nie napisałem nic dziwnego.Fasty ggs bodajże z 2018 roku, większość gotowa w drugiej połowie września, kilka było ciętych w 1 tygodniu pażdziernika.Jeszcze coś tam postało dłużej.Sezon 2022 od ggs to już nie to samo co było ale na 2023 biorę w ciemno i mam nadzieję że poprawię wynik.Dodam tylko że kwiaty zcinane we wrześniu były dojżałe i twarde jak kamień
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Fast Chees od sweet seeds był dość szybki, zresztą to loteria niektóre to nawet nie dochodzą
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,324
Buchów
4,333
Odznaki
13
Nie wiem skąd ten uśmieszek?Nie napisałem nic dziwnego
Głupi? Durnowaty? Masz problem z uśmiechem, skąd wniosek że do ciebie to się odnosi bądź do czego kolwiek z tobą związanego, zaraz jeszcze ze cie obrażam,


gotowa w drugiej połowie września, kilka było ciętych w 1 tygodniu pażdziernika
Hahahah tak? I to jest twoi zdaniem fast? Teraz już możesz mieć obiekcje do mojej wypowiedzi, bo tyczą się Ciebie właśnie teraz, jak byś nie zauważył to tak jak napisałem że w nazwie mają fast, z fastem nie mają nic wspólnego poza fastem, w waszym rozumowania fast to roślina która szybko dochodzi, ha! ale kiedy zaczyna kwitnąć? Fast.... dalej chcesz? Okres kwitnięcia, tego szukaj, czegos co zaczyna kwitnąć w odpowiednim momencie i odpowiednio czasowo, i tak nie skumasz. Wiele odmiana nie ma fast w nazwie a odpowiada tego typowi roślin, wiele odmian ma fast w nazwie a nadaje się do dupy.

Teraz jeszcze powiedz mi czym dla ciebie jest fast? @Krzysztof Kononowicz
 

Krzysztof Kononowicz

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2022
Postów
49
Buchów
18
Głupi? Durnowaty? Masz problem z uśmiechem, skąd wniosek że do ciebie to się odnosi bądź do czego kolwiek z tobą związanego, zaraz jeszcze ze cie obrażam,



Hahahah tak? I to jest twoi zdaniem fast? Teraz już możesz mieć obiekcje do mojej wypowiedzi, bo tyczą się Ciebie właśnie teraz, jak byś nie zauważył to tak jak napisałem że w nazwie mają fast, z fastem nie mają nic wspólnego poza fastem, w waszym rozumowania fast to roślina która szybko dochodzi, ha! ale kiedy zaczyna kwitnąć? Fast.... dalej chcesz? Okres kwitnięcia, tego szukaj, czegos co zaczyna kwitnąć w odpowiednim momencie i odpowiednio czasowo, i tak nie skumasz. Wiele odmiana nie ma fast w nazwie a odpowiada tego typowi roślin, wiele odmian ma fast w nazwie a nadaje się do dupy.

Teraz jeszcze powiedz mi czym dla ciebie jest fast?
 

Krzysztof Kononowicz

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2022
Postów
49
Buchów
18
@
Stąd wniosek że napisałeś to pod moim postem i odniosłeś się do tego co napisałem.
W temacie gość poprosił o fasty a nie rośliny autokwitnące czy też pełnosezonowe. Dla mnie fasty to rośliny które w nazwie mają fast i wyrobią się do końca września max, że bym nie musiał się martwić czy w pażdzierniku złapie je plecha albo przymrozek. Nie potrzebnie się tak napinasz i rozwijasz na temat fastów .To co napisałeś w ostanich zdaniach swojego posta tyczy się wszystkich roślin bo z reguły trzeba brać poprawki na to co piszą producenci nasion.
ps. nie znasz mnie kolego więc nie pisz że wiesz co ja skumam a co nie.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,324
Buchów
4,333
Odznaki
13
@Krzysztof Kononowicz

"@Stąd wniosek że napisałeś to pod moim postem i odniosłeś się do tego co napisałem.
W temacie gość poprosił o fasty a nie rośliny autokwitnące czy też pełnosezonowe. Dla mnie fasty to rośliny które w nazwie mają fast i wyrobią się do końca września max, że bym nie musiał się martwić czy w pażdzierniku złapie je plecha albo przymrozek. Nie potrzebnie się tak napinasz i rozwijasz na temat fastów .To co napisałeś w ostanich zdaniach swojego posta tyczy się wszystkich roślin bo z reguły trzeba brać poprawki na to co piszą producenci nasion.

ps. nie znasz mnie kolego więc nie pisz że wiesz co ja skumam a co nie."

no spoko teraz nie bede nigdzie pisać bo będzie do tego wyżej :), kojena rzecz to nie opowiadaj glupot chlopu, i inni to potem chloną nie napinam sie, nie mam potrzeby, fast to roslina która ma krótki okres kwitenięcia np 6tyg flo albo 7tyg flo, tak liczone to jest w tygodniach jakbys nie wiedział, roslina sezonowa może szybciej gotowa od fasta, fast może wejsc na flo doś poźno ale będzie kwitl krócej, dlaczego szybciej? bo wplywm ma na to elemnt który powoduje gen odpiwiedzialny za kwitnie, czyli np jedna zaczna kwitnac przy 14godzinach swiatła i inne przy 13, czaisz? na bank dalej nie skumałes bo nie wiesz co to fast :)
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół