nasiona marihuany

Odmiany tasty ts [cob40w][0,16m]

Wyszukiwarka Forumowa:

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Jeśli wszystkie rośliny mają zostać w tym boxie, to ja bym zmienił fotoperiod na 12/12 najpóźniej 4 dni temu. :freak: Zobacz u mnie jak jeden plant podczas indukcji i na początkowym flo wypełnił całego boxa (przy LST i SC / przełączona w 28 dniu), a potem pomyśl, że Ty w jeszcze niższym boxie (o 'całe' 23cm :p ) chcesz upchnąć cztery rośliny?! Masochista z Ciebie stary! :yeahh:
Przełączaj, bo Ci boxa rozsadzi i zostaną z niego strzępy... :szczena:
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
Jeśli wszystkie rośliny mają zostać w tym boxie, to ja bym zmienił fotoperiod na 12/12 najpóźniej 4 dni temu. :freak: Zobacz u mnie jak jeden plant podczas indukcji i na początkowym flo wypełnił całego boxa (przy LST i SC / przełączona w 28 dniu), a potem pomyśl, że Ty w jeszcze niższym boxie (o 'całe' 23cm :p ) chcesz upchnąć cztery rośliny?! Masochista z Ciebie stary! :yeahh:
Przełączaj, bo Ci boxa rozsadzi i zostaną z niego strzępy... :szczena:

lubie jak jest duzo roslin w boxie:) dzisprzelaczam na flo :) nastepny up za pare dni pokaza jak na indukcji idzie:)
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
No pięknie krzaczki idą :))) to box 40x40x80? a w tych mniejszych robisz coś teraz? jestem nowy i nie mogę już więcej priv wysyłać wrrrr
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
nie robie nic w tych mniejszych tak to box 40x40x80 na dniach dokupie jeszcze panel cob 20w lub 10w i dam do boxa
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
no wiesz co ja własnie zaryzykowałem i kupiłem 2 te panele 20w z tej strony co mi podałeś, no opisy się zgadzają itd na 3 stronach to samo zobaczymy one były w jakiś pudełkach?? to jak przyjdą to porównamy ok? najwyżej odeśle zakup przez neta :p 14 dni na zwrot bez podania przyczyny, myślę że na tego box co chce będą w sam raz 2x20w ? napisał byś mi coś o tych wiatraczkach jeszcze ??? a ten co chciałem włożyc nie będzie? :
https://www.progrower.eu/pl/wentylatory-kanalowe/1979-wentylator-axial-flo-o100.html ???

Czemu nie robisz nic w tych mniejszych boxach? nie opłaca się ? i jakbyś mial kiedyś chwilkę wżucił byś foty jak masz ta mate węglową zamontowana i czy to działa?

Nie musi być dziś :) czekam na jakieś nowe foty , ładnie idą te panienki
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
tak byly w pudelku jak paczka przyjdzie daj znac to porownamy lampy dzis wrzuce fotki a wentylatory do boxa to zwykle komputerowe 120mm 90mm
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
ok tylko dojdą , dam znać od razu :)) wiem ze komputerowe tylko nie wiem jaki to zasilacz kupić i jak to podłączyć do tego zasilacza ? dał byś jakiego linka ?
 

erni.h81984

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2014
Postów
930
Buchów
0


ok tylko dojdą , dam znać od razu :)) wiem ze komputerowe tylko nie wiem jaki to zasilacz kupić i jak to podłączyć do tego zasilacza ? dał byś jakiego linka ?

plus do plusa minus do minusa

a zasilacz kupisz uniwersalny z 5 koncówkami i potencjometrem do zmniejszania/zwiekszania V zapraszam na all... koszt chyba ze 5 pln plus z 15 za listonosza

a ten went jest na prad z gniazdka nei potrzeba zasilacza
https://www.progrower.eu/pl/wentylat...-flo-o100.html ???
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Tych najtańszych zasilaczy (poniżej 10zł) nie warto nawet brać, bo mają najtańsze potencjometry bez podziałki i tak niski prąd (500mA max), że 2 wiatraczki PC to będzie ich max. Za solidny zasilacz ze stabilizacją i regulacją napięcia (o prądzie 2000mA) produkcji polskiej zapłaciłem 40zł - sklep stacjonarny - było taniej jak z neta z przesyłką. :D
Najlepiej nie kupować najtańszego i nie rzucać się na najdroższe. Taki o prądzie ~1000mA za około 15zł + wysyłka to już gra warta świeczki. Ja starałem się kupić najsolidniejszy, ale słabszego jak 1000mA i tańszego jak te ~15zł nawet bym nie oglądał. Pozdrawiam! <peace>
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
:p

hej , dzięki za info !!! :) wysłał by mi ktoś z was na priv linka do takiego zasilacza na all.. żeby był git ? i rozumiem że nie ma takiego już z taka gotowa końcówką już do wiatraczka komputerowego ? tylko muszę poucinać kabelki i połączyć? bo planuje boxa 30x30x60 będę miał swiatło 2x 20w cob led (tak jak autor wątku) i wentylacje własnie chciałem kupić wiatraczek o ten https://www.progrower.eu/pl/wentylat...-flo-o100.html ale on nie ma regulacji obrotów a przydała by się (chyba?) i nie wiem co będzie lepsze ten jeden wiatrak kanałowy + rura i jakiś filtr czy 2 od kompa i kombinowane jakieś filtry , tak czy tak zaopatrzę się w oba rozwiązania i zobaczę które lepiej będzie się sprawdzać , prosił bym o tego linka

Pozdro
 

erni.h81984

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2014
Postów
930
Buchów
0
hej , dzięki za info !!! :) wysłał by mi ktoś z was na priv linka do takiego zasilacza na all.. żeby był git ? i rozumiem że nie ma takiego już z taka gotowa końcówką już do wiatraczka komputerowego ? tylko muszę poucinać kabelki i połączyć? bo planuje boxa 30x30x60 będę miał swiatło 2x 20w cob led (tak jak autor wątku) i wentylacje własnie chciałem kupić wiatraczek o ten https://www.progrower.eu/pl/wentylat...-flo-o100.html ale on nie ma regulacji obrotów a przydała by się (chyba?) i nie wiem co będzie lepsze ten jeden wiatrak kanałowy + rura i jakiś filtr czy 2 od kompa i kombinowane jakieś filtry , tak czy tak zaopatrzę się w oba rozwiązania i zobaczę które lepiej będzie się sprawdzać , prosił bym o tego linka

Pozdro

filtr mozesz sobie tez sam zrobic wystarczy na all... kupic wegiel aktywowany i na forum poszukac jak sie takie filtry robi " bulka z #masłem" ja mam taki filtr juz 4 sezon i 0 problemu co sezon tylko nim potrzasam odkurzam odkurzaczem i smiga dalej a koszt za wegiel chyba 25 zeta a filtr z takimi parametrami 3 stowki


p.s. nie badz dzieckiem szukanie nei boli juz bez przesady tyle sam mozesz zrobic jak wklepac w wyszukiwarke interesujacych cie rzeczy NJPRDL brak słów

Linka mi sie skonczyla, zostala sznurówka


sory za off
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
18/6 : 25 dni
12/12 : 5 dni
Roslinki bardzo ladnie rosna co 2-3 dni musze robic im delikatnego fryzjera tak 2-3- lisci z rosliny bo ciasno sie robi juz Odmiany tasty ts [cob40w][0,16] ladny widok juz powoli sie robi. w 25 dniu przelaczylem na flo .
nawozy to bio grow teraz dalem 3ml na 1,5l wody i podwyzszylem o pare cm lampy fotki byly robione wczoraj i dzis.





































 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
:)

hejka ,pięknie idą , a czym nawozisz? , jak to automaty , czemu dajesz im 12/12? na kwitnienie? a nie 18/6 ?
A pestki skąd kupić? f2seeds ? na siebie normalnie zamawiać ,czy coś kombinować??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół