nasiona marihuany

Odmiany tasty ts [cob40w][0,16m]

Wyszukiwarka Forumowa:

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
Witajcie na mojej kolejnej fotorelacji tym narazem ponownie postawilem na pestki tastego i na gratis od pestkomanii mialo byc od own garden tez jedna pestka ale nie wwyszla z ziemi ale za dduzo podlalem ja pewnie
Box : 40x40x80
Nasiona : No pain , amnesia cake x shishkaberry ,ak 47 x la og affie , i gratis love alphakronik
Oświetlenie : 2x panel cob 20w
Wentylacja : wlot 90mm wylot 120mm mieszajacy ecofan sr.22cm
Doniczki : 4x 4,5 L
Ziemia : Uniwersalna
Nawozy : Try pack indoor biobizz
Nawilzacz : Ultradzwiekowy 1,5L 21w
Filtr : Mata weglowa i neutralizator small away
Fotoperiod : Na weg 18/6 flo 12/12
Trening : Lst
Pobor pradu : 76w caly box + nawilzacz

Dzien 7


Dzien 9

Dzien 11
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Witaj! Cztery rośliny na takiej powierzchni - będzie ciekawie i będę śledził! <coolpalacz> Sam zastanawiam się nad wrzuceniem dwóch AF na moje 0.15m2 ale patrząc co robi u mnie jeden AK47 - mam pewne obawy.
Lubię relacje z LEDami, szczególnie w micro! Gdyby nie to, że w zimie za mało by grzały u mnie - też bym pewnie spróbował na dwóch Cree3590...
Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Cztery takie robiłyby robotę, ale cena za 4x już nie jest ciekawa :freak: Czyli jesteś zadowolony z zakupu, tak? Może polecę te LEDy znajomemu :flower:
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
Cztery takie robiłyby robotę, ale cena za 4x już nie jest ciekawa :freak: Czyli jesteś zadowolony z zakupu, tak? Może polecę te LEDy znajomemu :flower:

tak jestem zadowolony jak kupilem je to od razu wsadzilem je do boxa i akurat roslinka byla na indukcji i flo fajnie szlo mam fr tutaj a teraz od samego poczatku mam te ledy i powiem ze roslinki rosna w oczaxh codziennie sa wieksze
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Jak tam postępy przez ostatni tydzień? Jakiś up szykujesz Waść? Poka, poka te pannice! :flower:
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
Tak na szybko fotka z przed 2dni czyli 18dni miala takiego pelnego upa zrobie w sobote. Ja jesyem bardzo zadowolony z tych paneli jak za taka cene to daja rade
 

DcichygrowJ

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2016
Postów
527
Buchów
2
I sie krzyczą i nie wyciągają.. jeszcze troche i okaże sie ze panele za 100 pln sa najlepsze:D
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
na ajzu panel kosztuje chyba 130zl . ja jeden dostalem za darmo od sklepu ajzu a drugi dokupilem za pare dni i jestem mega zadowolony tylko 40w na taka powiechrznie i roslinki rosna:) i maly pobor pradu bo caly box bez nawilzacza pobiera tylko 54w a z nawolzaczem 70-80w zalezy na jakich obrotach leci wiec jest ekonomicznie:)
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
Dzien 21


---------- Post Zaktualizowany 23:18 ---------- Data pierwszego postu 19:51 ----------

A tu fotka po lekkim fryzjerze musialem zrobic bo liscie wkrecaly sie w wiatrak . Fotka slaba jakosc moze cos tam zobaczycie:)

 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Faktycznie daje radę ten panel. Tylko nie wiem jak to zmieścisz. :D U mnie jest 20 dzień i 3 diesle rozpie****ają boxa.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół