nasiona marihuany

off-hydrop. ebb&flood

Wyszukiwarka Forumowa:

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
taaaa peace obydwaj wiemy że jest inaczej :mrgreen: nie będe nalegał
 

marek80

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2006
Postów
52
Buchów
0
wracając do tematu ile roślinek zmieszczę na powierzchni 112cmx112cm dziewięć? ,a możę upchać dwanaście (oświetlenie hps600)?????????mam zamiar zastosować lst,w tacy (po obwodzie powywiercałem dziury i powkręcałem śruby ) do tego mam zamiar przymocować siatkę na scrog
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
w piz*e tzn pół tysiąca, jeeeeeee!!!!!!!!!!

pomyśl sam !!
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
marek80 napisał:
wracając do tematu ile roślinek zmieszczę na powierzchni 112cmx112cm dziewięć? ,a możę upchać dwanaście (oświetlenie hps600)?????????mam zamiar zastosować lst,w tacy (po obwodzie powywiercałem dziury i powkręcałem śruby ) do tego mam zamiar przymocować siatkę na scrog


jesli sie nie myle to te twoje 112 cm x 112 cm to wymiary podstawy dobrze bylo by znac jeszcze wysokosc no ale mimo to opierajac sie na wymiarach podstawy nie pakowal bym tam wiecej niz 4 rosliny :)
 

marek80

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2006
Postów
52
Buchów
0
cztery to nie za mało wyczytałem na forum ze dla jednej roslinki potrzeba 30cmX30cm?????????
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Napisalem jaki jest moim zdaniem absolutny max i ja napewno nie dal bym tam wiecej niz 4 szt feminizowane lub 6-7 normalnych
 
R

rasta

Guest
marek80 napisał:
wracając do tematu ile roślinek zmieszczę na powierzchni 112cmx112cm dziewięć?
to topic o hydro i sam go zalożyleś a teraz robisz z nigo off. zastanów się i nie rób tak więcej. kilka ostatnich postów do kosza.


marek80 napisał:
cztery to nie za mało wyczytałem na forum ze dla jednej roslinki potrzeba 30cmX30cm?????????
wyczytaleś też pewnie, że to zależy jak dlugi weg chcesz zastosować oraz od techniki uprawy.


marek80 napisał:
do tego mam zamiar przymocować siatkę na scrog
30x30 to pow dla roślinki, która nie będzie trenowana w żaden sposób. przy scrogu będziesz potrzebowal trochę powierzchni na trening.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół