nasiona marihuany

off-lubo,sleja

Wyszukiwarka Forumowa:

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
blancik napisał:
lubo specjalnie się z Wami droczy,

proste, nareszcie ktoś się zorientował.

blancik napisał:
nie bierzcie so tego do serca!

bierzcie to w odbyt

rasta napisał:
hehe... dlugi i calkiem nie na temat.

w większości na temat. No może poza gorącym anusem slei.

rasta napisał:
prowokacja z twojej strony.

niee

rasta napisał:
zdążylem się już zorientować.

pytasz, więc myślałem, że nie wiesz.
 
M

malutka

Guest
Heh skoro lubo Ty nie chcesz to mi nie pomagaj może inni maja na to ochotę. Poza tym to nie zaczęłam się łamać tylko w pewnych momentach byłeś śmieszny. A szacunek nie z zasady tylko szczerości. Szanuje Cie za to, ze potrafisz wyrazic swoje zdanie i nie mysleć o tym co ktoś inny na to powie. A te teksty które ja sobie dodaje na koniec to moja sprawa. Już mnie na prawde nie ruszaja Twoje głupie posty, dałam sobie z Toba spokój i nie bedę wiecej pisać na Twój temat bo to nie ma sensu. :farao: No a moje roślinki to tak: Tiny Ray ma 3,5 cm; Reflection of lion: 3 cm, Cray Cloud: 2,5cm no i Scard of luck: 0,5cm :) Niestety nie mam jak zrobić na razie zdjęciówek żeby wam pokazac jak to wszystko wyglada :( Może coś załatwię na dniach ... :joker: A jak ktoś chce to mogę mu pomóc z nazwa bo coś ostatnio za dużo mam pomysłów w głowie :geek: Dziękówka dla wszystkich którzy mi dobrze życzą :king: a nie zajmuja się pisanie głupot :) <peace>

[ Dodano: 2006-07-29, 19:45 ]
I w końcu nie wiem po co się pytałam o nazwe :D
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
malutka napisał:
Heh skoro lubo Ty nie chcesz to mi nie pomagaj może inni maja na to ochotę.

ku**a, i całe moje pisanie poszło na nic, bo i tak nie zrozumiałaś. Ludzie NIE powinni Ci pomagać i odpowiadać na Twoje podstawowe pytania, powinnaś użyć MUSKU i sama się wysilić. Chodziło mi o to, że ludzie nie powinni cię traktować delikatniej, tylko i wyłącznie dlatego, że jesteś laską.

malutka napisał:
A szacunek nie z zasady tylko szczerości. Szanuje Cie za to, ze potrafisz wyrazic swoje zdanie i nie mysleć o tym co ktoś inny na to powie.

Dzięki :thumright:

malutka napisał:
Już mnie na prawde nie ruszaja Twoje głupie posty, dałam sobie z Toba spokój i nie bedę wiecej pisać na Twój temat bo to nie ma sensu.

złamałaś się jednak?

PS. Napewno przyda ci się ten link : http://www.forum.haszysz.com/search.php
 
R

rasta

Guest
lubo napisał:
rasta napisał/a:
hehe... dlugi i calkiem nie na temat.


w większości na temat. No może poza gorącym anusem slei.
jak byś nie zauważyl temat brzmi:"Nasionka i te sprawy ..."
fakt że nie tylko ty piszesz nie na temat...
lubo napisał:
rasta napisał/a:
zdążylem się już zorientować.


pytasz, więc myślałem, że nie wiesz.

najpierw spytalem, potem bogusik napisal że jednak sleja jest, a jeszcze potem znalazlem posty "nowego sleji" przypadkiem czytając coś gdzieś na forum.
ale dzieki za odpowiedź.




a ogólnie to niezly off, hehe....
 
M

malutka

Guest
EJ bo nie rozumiem dlaczego uwazasz ze sie złamałam tak bardzo chcesz ze mna konwersowac ?? :pr:
 

freeman

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
172
Buchów
0
No rzeczywiscie niezly off sie robi ale z powodu niepochamowanej checi wtracenia swoich czterech groszy musze cosik dodac.

Co do tych emotikonek lubo to chyba sam wiesz ze nie podales ogolnie trafnego przykladu. Chodzi mi o posty ktore sa ubarwione znaczkami ale nie przesycone nimi.

Literka po literce to mial byc taki zabieg stylistyczny odnoszacy sie oczywiscie do tego o czym wspomniales zarowno jak i ja w poprzedniej wypowiedzi. heh

Z tymi oczkami to chodzilo mi takze (o czym nie wspomnialem) o klasyczne zamazywanie obrazu z powodu bolu oczu jak sie juz siedzi dluzej troche.

Ale widze ze sie droczysz i tak ... jakos to przelkne. :flower:
 
D

Dzej

Guest
sroczysz, bo nudzicie. kiedyś grywano o co chodzi. teraz to już bez znaczenia

[ Dodano: 2006-07-30, 01:28 ]
rasta napisał:
napisal że jednak sleja jest

dobrze sypiasz?
 
D

Dzej

Guest
lubo napisał:
k******, i całe moje pisanie poszło na nic, bo i tak nie zrozumiałaś. Ludzie NIE powinni Ci pomagać i odpowiadać na Twoje podstawowe pytania, powinnaś użyć MUSKU i sama się wysilić. Chodziło mi o to, że ludzie nie powinni cię traktować delikatniej, tylko i wyłącznie dlatego, że jesteś laską.

śmiałe teorie. bez sensu. odmieńcy mają większe prawa, tak samo tu

A szacunek nie z zasady tylko szczerości. Szanuje Cie za to, ze potrafisz wyrazic swoje zdanie i nie mysleć o tym co ktoś inny na to powie.

możliwości zbrakło, bo 100% mówiło by ci matko

lubo napisał:
złamałaś się jednak?

ciężar twych szpon zgruchotał kręgosłup

freeman napisał:
No rzeczywiscie niezly off sie robi ale z powodu niepochamowanej checi wtracenia swoich czterech groszy musze cosik dodac.

ii zrobiłeś bajzel. dostałeś nieaktywne warna

freeman napisał:
sam wiesz ze nie podales ogolnie trafnego przykladu.

idiota podaje niesłuszne teorie będąc faktu tego świadom

freeman napisał:
Z tymi oczkami to chodzilo mi takze (o czym nie wspomnialem) o klasyczne zamazywanie obrazu z powodu bolu oczu jak sie juz siedzi dluzej troche.

"czupły, widać że hoduje i zażywa"

malutka napisał:
EJ bo nie rozumiem dlaczego uwazasz ze sie złamałam tak bardzo chcesz ze mna konwersowac ??

ta, która świata seksu nie zna
 

freeman

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
172
Buchów
0
Widze ze musisz jednak zasmiecac to forum DZej slejo.

Nie fikaj z tymi warnami bo nie masz takiego prawa.

I nie obrazaj syneczku bo ci nic nie zrobilem.

Poczytaj czasem to co napisales przed wyslaniem w eter to moze zrozumiesz ze ciezko ci przychodzi wypowiadanie sie.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
freeman napisał:
Widze ze musisz jednak zasmiecac to forum DZej slejo.

owszem, wk***ianie pacanów jest mym nadrzędnym celem

freeman napisał:
Nie fikaj z tymi warnami bo nie masz takiego prawa.

sam je sobie odebrałem, kwestia mojej dobrej woli

freeman napisał:
I nie obrazaj syneczku bo ci nic nie zrobilem.

tak, a gdzie? mogę dopiero to zrobić

freeman napisał:
Poczytaj czasem to co napisales przed wyslaniem w eter to moze zrozumiesz ze ciezko ci przychodzi wypowiadanie sie.

poczytaj czasem to co napisałem, nim odpowiedz, bo prawdopodobnie nie zrozumiałeś
 
R

rasta

Guest
P napisał:
poczytaj czasem to co napisałem, nim odpowiedz, bo prawdopodobnie nie zrozumiałeś
przyznam, że czsami czytając niektóre twoje wypowiedzi po pare razy nie mogę ich rozkminić.


ale ty musisz być wy***any od dragów, hehe...bez urazy.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
rasta napisał:
ale ty musisz być wy***any od dragów, hehe...bez urazy.

potrafię być kobietą, bez fizycznych zmian.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
nigdy nie zaprzeczałem faktom o mej za***istości
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół