nasiona marihuany

off-lubo,sleja

Wyszukiwarka Forumowa:

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
ciekawi mnie czemu, jeśli przyjdzie tu jakiś mało wiedzący user (chłopak) i zada niefachowe pytanie, to wszyscy robią mu pojazd, że wszystko jest na forum, wystarczy poszukać, a jak przyjdzie laska, to wszyscy się niemalże płaszczą i wszytstko podstawiają jej pod nos (już drugi raz tłumaczycie jakiejś dziewczynie od początku wszystko)?? Czym różni się dziewczyna od chłopaka? Nie potrafi sobie poszukać? Dziewczyny dążą do równouprawnienia z facetami, ale tak naprawdę żyje im się po prostu łatwo, kiedy są kobietami. Pewnie mnie zjedziecie, ale taka jest prawda.

 
M

malutka

Guest
No no chłopaki ... ale mi teraz utrudniliście sprawe :) Ale respect dla Was bo każdy ma prawo do własnego zdania :] No po prostu chyba bardzo żadko widuje się dzieczyny na tym forum i dlatego wszyscy mi pomagają :))) A ja im bardzo za to dziekuje =] :king: Heh lubo i muniek wy tez mi i w pewnym sensie pomogliście :p Yo brothers and sisters PoKóJ ! :))) <forever loving Jah>

[ Dodano: 2006-07-28, 01:31 ]
Ej ziomki naprawde wszystkim bardzo dziękuje :) Nie wiem czy bym sobie bez was tak szybko poradziła :tongue: :pr: Cholera ... chłopcy musiecie zmienic stosunek do "płci pięknej" na forum ... <bob marley - the legend of reggae> :D:D Pozdrowionka dla wszytkich :] I własnie nie wiem jeszcze czy żaróweczka ma się świecić 24h??
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
malutka napisał:
Yo brothers and sisters PoKóJ !
malutka napisał:
<forever loving Jah>
malutka napisał:
<bob marley - the legend of reggae>

PRZESTAŃ! :D

malutka napisał:
I własnie nie wiem jeszcze czy żaróweczka ma się świecić 24h??

na vegu tak (może być też 18/6, mała różnica), a na flo 12/12.

ku**a, czyżbym zaczął ci odpowiadać na podstawowe pytania? fu*k, chyba właśnie się płaszczę. Trudno
 
H

haszyszekk

Guest
hehe przed płcia przeciwna jakoś łatwiej to wychodzi ;] (płaszczenie :pr: )
A tak serio to na Twoje pytanie lubo, odpowiada dział "statystyki"...
Kobieta od mężczyzny różni sie odsetkiem palaczy... każdy chyba sie zgodzi że kobiet - palaczy jest duużo mniej niż mężczyzn, a co za tym idzie czesto ziomy zbijaja sie w gromade cpają, chlają i niszczą wszystko po drodze ;] Dziewczyna (lub kilka) w takim towarzystwie działą jak bufor agresji ;] przynajmniej tak wywnioskowałem patrząc na niektórych moich odmóżdżonych ziomali :)
Lepiej jest chyba wziąc laseczke na barana ( :sunny: ) niż ***** głowa w szybe na wystawie sklepowiej x-)
Any way przecież nikt sie nie podlizuje tu żeby sie umuwić z malutka ;) to jest net przypominam ^ ^ ja uważam że trzeba w 21 wieku doprowadzić do uświadomienia i równości... Wiekszość dziewczyn które znam są sztucznie wyzulowane i ogólnie dziwnie troche jakos ;] jakby wszysto było sperparowane....
Jak już mamy perelke (lubo dołaczam do klubu płaszczących sie samców ;)) dla ktorej MJ to więcej niż coś "zielonego i śmierdzi" (cytat autentyczny) :jocolor:
Trzeba pogłębiać edukacje i dązyć do zjarania płuc całej polski :)
Jest 5:54 rano więc to co napisałem jest śmieciem ;] ide spać cze :) pzdr
 
M

malutka

Guest
Hehe chyba sie troszke mylisz :) U mnie w towrzystwie dzieczyna (bo jestem jedna a reszta to goscie :D) wcale nie działa jak bufor agresji :] Ze mną chłopcy zachowuja się z pełną kulturką :] No bo wiecie musi być <sZaCuNeK> :) A lubo dlaczego mam przestać ??????:p :silent: <peace>
 
H

haszyszekk

Guest
malutka napisał:
Ze mną chłopcy zachowuja się z pełną kulturką :] No bo wiecie musi być <sZaCuNeK>
O coś takiego mi chodziło ;] może źle coś napisałem bo w sumie rano i zjarany ;] hehe
Tak czy inaczej dobrze ze płec piękna sie interesuje też cannabis ;] oby kiedyś forum sie podzieliło 50/50 ;] pzdr
 
M

malutka

Guest
Hehe :)) Ok rozumiem ten stan :D Heh tak siedze i sie zastanawiam co z tego mojego shitu będzie bo marnie to wyglada :)) To taki ekspryment sobie zrobiłam bo mam duuuużo nasionek :)) <pOzDrO fOr BoGuSiK2> :geek: Chciałam zobaczyc czy sobie dam rade :tongue: Lubo a ja dalej nie wiem dlaczego kazałeś mi przestać :) One Love People Na tym właśnie polega Rastafari :D:D PEACE
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
bogusik2 napisał:
A tak serio to na Twoje pytanie lubo, odpowiada dział "statystyki"...
bogusik2 napisał:
Jak już mamy perelke (lubo dołaczam do klubu płaszczących sie samców ) dla ktorej MJ to więcej niż coś "zielonego i śmierdzi" (cytat autentyczny)
bogusik2 napisał:
Trzeba pogłębiać edukacje i dązyć do zjarania płuc całej polski
Ale co to ma do tego, żeby sama poszukała sobie informacji a nie miała podstawione pod nos? Może i jest w mniejszości, ale to jej nie usprawiedliwia od zadawania podstawowych pytań.

bogusik2 napisał:
ja uważam że trzeba w 21 wieku doprowadzić do uświadomienia i równości...
a o czym ja tu mówię??

Peace, Love, Unity <GaNjA 4 LiVe> BOB MARLEY rAsTaFaRaI PEACE bracia und siostry. to wk***ia. NIe musisz nam udowadniać, że jesteś rasta, nikogo to nie interere.
 
M

malutka

Guest
Ej gościu jesteś jakiś dziwny ... Ok szanuje Cie bo to Twoje zdanie ale chyba forum nie jest po to żeby komuś coś wyrzuac tylko żeby sobie pomagać, dyskutować ... Skoro nie masz na to ochoty to po prostu nie włączaj się w rozmowe. Nie uważam zeby to ze jestem dzieczyna miało wpływ na to że ziomki mi pomagaja :] Po prostu mysla ze fajnie jest widziec kobiete na forum jak to powiedział bogusik "dla ktorej MJ to więcej niż coś "zielonego i śmierdzi" Bo tak właśnie jest. I nikomu nic nie udowadniam! Pisze to co myśle i tyle jezeli Ci to przeszkadza to w ogóle się nie udzielaj zamiast pisac pierdoły! Rasta dla mnei znaczy coś wiecej niz dla Ciebie wiec bez zbednych komentarzy prosze. To jest mój temat i bedę w nim pisać co tylko zechce. A już powiedziałam jezeli cos Ci nie pasuje to po prostu daj sobie spokój i nie czytaj. "Każdy ma prawo do własnych postanowień" <peace> To tyle z mojej strony a pozostałym dziękuje za pomoc :)

[ Dodano: 2006-07-28, 15:34 ]
A co do roslinki to na razie rozwija się wspaniale :) Pozostałe 3 również :)
 

freeman

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
172
Buchów
0
No i tak trzymaj malutka!! Sory lubo ale troche za ostro sie tu wypowiedziales. Nie powinny Cie chyba obchodzic upodobania innych.

Co w tym zlego ze dziewczyna probuje sie utozsamiac z spolecznoscia ludi lubujacych wielbiacych JAH. To wlaSNIE oNI RASTAFARIANIE SA LUDZMI U KTORYCH 'ZIELONE ZIOLO' oznacza tak wiele. Rozumiem ze nie lubisz odmiennosci w spoleczenstwie?? to jest akurat standardem w Polsce. Mi np bardzo odpowiada ze jakas osoba odnosi sie w swoich wypowiedziach do kultury rasta. I nie pisze tego wszystkiego tylko dlatego by bronic kobiety.

Peace & Love & Unity ...


Sory za niejednolitosc.
 
M

malutka

Guest
Dziękówka za poparcie :) Hehe patrzecie zrobimy mały konkurs: Która nazwa dla roslinki jest najfajniejsza? Albo najfajniej brzmi? :D

1. Tiny Ray
2. Reflection of lion
3. Crazy cloud
4. Scrap of luck

Jak macie czas to napiszcie co myślicie na ten temat. Peace for all people
 

zoyman

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2006
Postów
91
Buchów
0
. PoKóJ dLa WsZyStKiCh ZiOmKów to moze lepiej salon... :rendeer: bo pokój sie źle kojarzy:) a co do nazwy roslinki to 2 fajna :jocolor: :jocolor: :flower: :geek:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
malutka napisał:
chyba forum nie jest po to żeby komuś coś wyrzuac tylko żeby sobie pomagać, dyskutować ...

odpoweidziałem na twoje hujne pytanie o fotoperiod, prawda?

freeman napisał:
Co w tym zlego ze dziewczyna probuje sie utozsamiac z spolecznoscia ludi lubujacych wielbiacych JAH. To wlaSNIE oNI RASTAFARIANIE SA LUDZMI U KTORYCH 'ZIELONE ZIOLO' oznacza tak wiele. Rozumiem ze nie lubisz odmiennosci w spoleczenstwie??

odmienność w społeczeństwie bardzo mi odpowiada, co innego gówniane podpisy zamujące więcej miejsca niż post.

freeman napisał:
Nie powinny Cie chyba obchodzic upodobania innych.

ale to, że robi ze swojego posta syf trochę mnie interesuje. Osobiście nic przecież do niej nie mam, źle mnie zrozumieliście.

:queen: ganja :queen:
:cheers: bob marley :cheers:
ReGgAe 4 LiFe
L_OV_E
JAMAICA!!!
Marley :king: :king: :king:
:flower:
:flower:
:flower:
 
D

Dzej

Guest
malutka, kocham ciebie i twój seks, niezależnie od tego kim jesteś.

roślinke nazwij sleja, będzie najcudowniej
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół