nasiona marihuany

OFF - Mój pierwszy Indoor - Początek, pytania

Wyszukiwarka Forumowa:
A

Arturzioło

Guest
siema mam male pytanie to moja peirwsza chodowla zasiałem roślinke z indorowatych są one do pomieszczeń zamkniętych.Czy moge rozwijać ją na dwoże puki jest ciepło,i czy lepiej na slońcu czy w cieniu.Roslinka jest w pierwszym tygodniu swoiego rozwoju
:thumleft:
 
M

muniek

Guest
jak masz odmiane z indroor to ją choduj na indoor i zależy jaka to odmiana może jej będzie dobrze jak już coś to trzynaj ją na słońcu :flower:
 
A

Arturzioło

Guest
ale jak podrośnie, bo slyszalem że sloneczko może troche spalić cienke :thumright:

[ Dodano: 2006-07-19, 21:28 ]
Mazar
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Heh rece mi czasemi opadają jak czytam posty tego typu bo to az nie wiadomo czy sie polewac czy plakac :D :tongue: skoro to roslina indor to uprawiaj indor przeciez to oczywiste i jesli juz chcesz koniecznie na outdor to wlasnie tak zeby mialy jak najwiecej slonca choc i tak nie dojdzie
 
3

3ar7ol

Guest
Arturzioło, a nie lepiej zainwestowac chociazby skromnego boxa? hmmm pomysl o tym:p,poczytaj:)

pozdrawiam:) :D
 
A

Arturzioło

Guest
ty vipgrower ręce ci opadają bo za dużo ćpasz i niemasz siły w mózgu. :farao:
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Arturzioło napisał:
ty vipgrower ręce ci opadają bo za dużo ćpasz i niemasz siły w mózgu.
No to ziomu$ żeś wypie****ił jak Giertych w kaloszach na pasterke.
Rośliny Indoor jaknajbardziej się nadają na Outdoor. Wymagają pełnego nasłonecznienia min 5h dziennie. Problem powstaje dopiero kiedy roślina jest w np. 7 tygodniu kwitnienia, a zaczynają się przymrozki. Więc zbiory będą nieco mniejsze i nieco słabsze (inna faza.. ale to już rozkmina na temat koloru trychomów) od tych, które dojżeją w pełni. Ja jaknajbardziej preferuje desantowanie Indoorkami łąk i pól naszego jakże chujowego kraju. Sam mam 2x K2, które jest typowym Indoorem. Rośnie poprostu za***iście.
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Arturzioło napisał:
ty vipgrower ręce ci opadają bo za dużo ćpasz i niemasz siły w mózgu.

Ziomus nie bede z toba polemizowal bo twoja elokwencja mentalnosci nie obliguje merytorycznej konwersacji bo zawierasz sie w zbyt plytkim bajorku inteligecji :D tak wiec reasumujac adekwatnie skonkludujmy ze jestes osobnikiem o IQ słonecznika :D

HEH Sam to skasuje nie moglem sie powstrzymac :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół