nasiona marihuany

[OFF TOP] Miss #

Wyszukiwarka Forumowa:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,160
Buchów
20,981
Odznaki
2
Ruszyła kolejna edycja Miss#
Mała zmiana - Idąc dalej tokiem nazewnictwa obecna edycja konkursu powinna być edycją zimowa - jednak biorąc pod uwage ze konkursy Miss zawsze konczą sie ostatniego dnia danej pory roku stwierdziłem aby nazywac je edycją łacząca dwie pory roku stad nazwa edycji jako zimowo - wiosenna . . .
Najwiecej zgłoszeń i tak zwykle wpływa w ostatnich dniach konkursu i np. w tym roku bedzie to końcem marca i niekoniecznie każdy bedzie czuł zime stad łaczone nazewnictwo . . . nastepne edycje bedą to wiosna - lato, lato - jesień itd . . . niby to tylko detal w nazwie ale myśle ze tak nazewnictwo bedzie bardziej odpowiednie . . .

to w sumie tyle, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie <joint> ----> https://www.forum.haszysz.com/showt...edycja-Zima-Wiosna-2017&p=1598003#post1598003
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,160
Buchów
20,981
Odznaki
2
Przypominam ze został ostatni tydzień zgłaszania sie do konkursu Miss# edycja ziomowo - wiosenna . . . gdzie nagrody całkiem zacne :thumright:

pewnie tak jak zawsze, wiekszość zgłoszeń pojawi sie dzien lub dwa przed zakonczenim konkursu - jednak dla formalności przypominam żeby nie było że ktos przeoczył ;)
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Gdzież to podziewa się nasza forumowa Kicia :3? Czekam, aż oczaruje nas wszystkich swymi wdziękami bowiem to kobieta piękna z natury i samolubstwem byłoby z jej strony, zachować swoje wdzięki tylko dla siebie :p
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Zapuść wąsa na koniec miesiąca :) btw przydałby się jakiś kreatywny konkurs na wiosnę, żeby rozruszać towarzystwo groweroof. Coś w stylu dobry z natury, jakaś misja w terenie na odmulenie :D
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,279
Buchów
25
W końcu zaczyna się coś dziać bo już się bałem, że niewypał z tej edycji :D
na szczęście się myliłem :smokee:
 

Ka$a

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2016
Postów
75
Buchów
0
Pytanko do organizatorów, czy można zgłoszenie wrzucić późnym wieczorem tj 22-23? Czy juz rano zamykacie listę?
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,160
Buchów
20,981
Odznaki
2
Jutro jeszcze przez cały dzień mozna wrzucać aż do północy . . .
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
a ja mam takie pytanie, przepraszam, że nie na temat :sunny:

GDZIE JEST [i czemu nie w konkursie] weedheavenstuff, moim skromnym zdaniem, najseksowniejsza sztuka na tym forum :smokee:
czarownicy.. też dawno nie widać
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,636
Odznaki
3
Gratuluje odwagi wszystkim paniom które pokazały swoje krztałty ale fotki z włochami pod pachami i na nogach są bleeeee
 
C

cabino

Guest
A to fotki mojej Kobiety :) :spalony:

fajnie, ale czy te pachy maja wiecej włosów niz psiocha :lol3:

---------- Post Zaktualizowany 21:27 ---------- Data pierwszego postu 21:26 ----------

Gratuluje odwagi wszystkim paniom które pokazały swoje krztałty ale fotki z włochami pod pachami i na nogach są bleeeee

tera zauwazyłem ze tez o tym wspomniałes :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,244
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
Widze sami metroseksualni esteci...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół