nasiona marihuany

OFF Top Outdoor - Pogawędki Leśnych Wędrowców, smutki żale, co zastałeś na spocie itd - BEZ PYTAŃ!!!

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Właśnie zerkam na pogodę i u mnie przez najbliższe 2 tygodnie w nocy temperatura bliska zeru... Nie wiem jak u Was, ale Ci, którzy już wysadzili na miejscówie, mogą mieć spore problemy z utrzymaniem roślin...
Wczoraj byłem na spacerze i odechciało mi się dalekiego spacerowania... sypało śniegiem i wiało mroźnym powietrzem ... :/
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Co roku to samo, rece swedza by nasiona do wody wrzucić, by sadzonki w kwietniu na spota zanieśc.
Ludziska spokojnie, to nie jest wyscig kto szybciej wrzuci foty do Fr a tym bardzie wyscig ze kto szybciej posadzi to mu wieksza choina wyrosnie, luzik growludzie
Na wszystko jest czas i miejsce...
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Właśnie chciałem napisać, że mamy połowę kwietnia, a w dziale fotorelacje outdoor prawie 20 wątków. Ewidentnie klimat nam się ociepla :jprd:
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Właśnie chciałem napisać, że mamy połowę kwietnia, a w dziale fotorelacje outdoor prawie 20 wątków. Ewidentnie klimat nam się ociepla :jprd:

jak to są w ogóle w większości fotorelacje spotów bez roślin, a nie roślin :D
wyścig o wyświetlenia ewidentnie he :D
jakby kogoś zbawiło poczekać i dopiero *
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
No właśnie, takie samo odnoszę wrażenie... Narazie prze***ane, ale za 2 tygodnie może, już będzie ok :)
Mnie też cholernie swędzi, żeby wrzucić pechy, ale jeszcze chwilkę się wstrzymuję.
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Bry Panowie
Ale akcja, czaicie że te kupy gówna ten odpad z policji czyli straż miejska jeżdżą po bezdrożach rowerami? Uważajcie tam siebie jak spotów będziecie szukać
Dzisiaj się wypuscilem 24km od kwadratu w jedną mańke i jak przez wioskę jedną przejezdzalem na 10kilometrze to zaraz na wylocie polną dróżką jechali w stronę miasta
 
Ostatnia edycja:

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Spokojnie - od poniedziałku luzują rajtki i otwerają lasy i parki w celach rekreacyjnych.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,503
Odznaki
3
Na to czekałem, co do roślin to spokojnie, na początku maja mam zamiar kiełkować pierwszy rzut paf. ;)
 

Radosqn

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
160
Buchów
293
Panowie spoty typowo bagiene. Co byś cie polecili wodery czy bieliznę termo. Moje pierwsze wodery po pierwszym dniu były dziurawe jak sito
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Korzystając z korony i braku ludzi na ulicach wyruszyłem szukać jakiegoś spota w bliskiej okolicy, a tu taki widok. Okupacja drogi przez meneli, jakoś 20 metrów dalej 2 fotele, łóżko i tak na oko z 300 butelek. To już jest hit jak okoliczne lumpy blokują drogę i robią sobie prywatne wysypisko:jprd:
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Mi ten zakaz wjazdu do lasu sprzyja.
Ludzi mało tylko straż leśna częściej jeździ.
Zresztą oni na moich terenach może dwa mandaty wystawiają rocznie.
 
Ostatnia edycja:

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
z tej gąsienicy tam z tyłu mógł byś zrobić niezłą donicę "kwietnik" niesiesz na spota sypiesz ziemię uniwersalną do środka i elegancko :)
ja bym taką widział to odrazu targam na spot
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół