nasiona marihuany

OFF Top Outdoor - Pogawędki Leśnych Wędrowców, smutki żale, co zastałeś na spocie itd - BEZ PYTAŃ!!!

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Pastuszek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
117
Buchów
27
z tej gąsienicy tam z tyłu mógł byś zrobić niezłą donicę "kwietnik" niesiesz na spota sypiesz ziemię uniwersalną do środka i elegancko :)
ja bym taką widział to odrazu targam na spot

Pomyślałem dokładnie o tym samym ;) doniczka jak sie patrzy;)
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
z tej gąsienicy tam z tyłu mógł byś zrobić niezłą donicę "kwietnik" niesiesz na spota sypiesz ziemię uniwersalną do środka i elegancko :)
ja bym taką widział to odrazu targam na spot
Ciekawy pomysł, ale ciężka jest i weź to targaj na spota, już lepiej chyba wziąć 4 deski 8 gwoździ i zbić kwietnik z desek. Znalazłem kiedyś spota gdzie ktoś kwietnik ze starego regału zrobił:D
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
Ciekawy pomysł, ale ciężka jest i weź to targaj na spota, już lepiej chyba wziąć 4 deski 8 gwoździ i zbić kwietnik z desek. Znalazłem kiedyś spota gdzie ktoś kwietnik ze starego regału zrobił:D

No ja pod pewnym marketem na śmietniku z miesiąc temu zauważyłem czarne doniczki 9l 50 sztuk i w tym roku planuje dna z nich wyciąć nakopać dołków i je powkręcać żeby nietrza tak głeboko bo glina jest głębiej i tyle pozatym po odcięciu spodów bardzo ładnie sie wyginają że w większy plecak wejdą :)
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
No ja pod pewnym marketem na śmietniku z miesiąc temu zauważyłem czarne doniczki 9l 50 sztuk i w tym roku planuje dna z nich wyciąć nakopać dołków i je powkręcać żeby nietrza tak głeboko bo glina jest głębiej i tyle pozatym po odcięciu spodów bardzo ładnie sie wyginają że w większy plecak wejdą :)

Ja w tym roku na automaty buduje kwietnik 1mx1m taki na wysokość 20cm z desek, nawet w sumie nie musiałbym targać ziemi bo trafiłem na spota gdzie mam czarnoziem. Myślałem też o patencie z doniczkami lub oponami bo inny spot jest terenem zalewowym i jeśli jesień będzie deszczowa to zrobi się tam dwc. Czasem nawet po intensywnych burzach w lato stała tam woda do kostek.
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
Ja w tym roku na automaty buduje kwietnik 1mx1m taki na wysokość 20cm z desek, nawet w sumie nie musiałbym targać ziemi bo trafiłem na spota gdzie mam czarnoziem. Myślałem też o patencie z doniczkami lub oponami bo inny spot jest terenem zalewowym i jeśli jesień będzie deszczowa to zrobi się tam dwc. Czasem nawet po intensywnych burzach w lato stała tam woda do kostek.

Na takich bagnach to ryż dobrze sadzić zatrudnij parę chinek za miske ryżu ci to ogarną xD
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
To od razu niech mi kalosze zrobią, albo lepiej wodery i sam ogarne, bo teraz to trzeba było by je przemycić przez granice:)
 
U

Usunięty 59382

Guest
z tej gąsienicy tam z tyłu mógł byś zrobić niezłą donicę "kwietnik" niesiesz na spota sypiesz ziemię uniwersalną do środka i elegancko :)
ja bym taką widział to odrazu targam na spot

Ty to chyba w wojsku nie byłeś i nie wiesz ile waży gąska hehe
 

straszydło

Janusz Nosaczewski
Rejestracja
Lis 16, 2015
Postów
86
Buchów
0
Podobno sezon ma byc suchy cos slyszalem ze dopiero w maju powazniejsze deszcze wiec z tym kwietnikiem chyba lepiej sadzic od razu w spulchnionym spocie. Kraj stepowieje bo chyba outowcy sa jeszcze jedyna nadzieja dla ziemi bo zamiast lac rundapa i sypac saletre targaja liscie, obornik, kompostuja, kombinuja jak kon pod gore byle tylko poprawic glebe. Kukurydza rundap ready + chemikalia i nawozy sztuczne i zostaje sam piach.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Pierwsza gnojóweczka z pokrzyw już się szykuje.



Taki bonus do gnojówki od #MatkaNatura






Jeszcze parę takich "granatów" wpadło po drodze, zasiliły miksturę



Na koniec maja będzie jak znalazł




<peace>
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Bagna bagna bagna ...

DC7AF758-21CD-4E1E-B3FA-9F6DABBC2842.jpeg

529A5482-6966-44C7-9119-199454A8451C.jpeg

3343EC03-2A4C-4FD7-8F42-1E7C93D3B75F.jpeg


Mały „silos” na ziemie plus minus 1000l :dance:
Jednak sytuacja na bagnach nadal ciężka .
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
a ten znak < TU JESTEM > to tak zostawisz?
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Rzeczywiście, przydałoby się zamaskować tą oczo***ną biel ścian kopca @amatorek .

Wczoraj przy okazji przygotowywania gnojówki z pokrzyw, sprawdziłem zasób mojej studni na spocie. Udało się pozyskać 50 litrów wody i jeszcze coś tam na dnie zostało. Woda w studni ma pH ok. 6,5 , tak więc nawet nie muszę jej korygować. Przy moim zapotrzebowaniu - ok. 20 litrów wody - jednorazowo, poziom w studni może sobie jeszcze sporo opaść. Przelałem kopce uprzednio wzbogacone obornikiem - niech pracuje.

 

Radosqn

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
160
Buchów
293
Znalazłem obiecująca miejsce
Wyschnięte bagno. Panowie już startujecie z kiełkami

---------- Post Zaktualizowany 11:27 ---------- Data pierwszego postu 11:26 ----------

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół