nasiona marihuany

OFF Top Outdoor - Pogawędki Leśnych Wędrowców, smutki żale, co zastałeś na spocie itd - BEZ PYTAŃ!!!

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
[MENTION=92067]raiseNstuff[/MENTION]

Panie karczuj tam w środku i jazda na kolejny rok bo w tym to już chyba za późno ..
szkoda ze w moich rejonach brak takich dzikich miejsc i trudno cokolwiek ogarnąć takiego ..
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
W swoim czasie przygotuję miejsce na kolejny sezon. Na ten rok mam już miejscówki w większości obsadzone. Niebawem ostatnie autosy wysadzam ;)
Od biedy dałoby radę jeszcze jakieś sezony tam uchować, byłyby mniejsze, ale coś tam by dały. Ja w każdym razie mam już wywalone jaja na kiełkowanie.
 

MORDU

Member
Rejestracja
Maj 5, 2020
Postów
9
Buchów
0
U mnie w pobliżu też ciężko ze spotami, ale jakiś w końcu znalazłem i jadąc rowerem wczoraj na wspomnianą miejscówkę (o 23 godzinie) zza krzaków wyleciała mi sarna, ja natomiast nabiłem sobie kilka siniaków wpadając z przerażenia do rowu melioracyjnego (wyschniętego o całe szczęście). Ahh taki ze mnie tchórz że przed sarną do rowu wpadam. :)
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Same spoty to raczej nie problem, wystarczy chcieć by znaleźć, bardziej mnie przeraża ta "bujna roślinność", w postaci traw itp. Zimy jako takiej nie było, nie wymroziło wszystkiego do porządku i wiele fajnych spotów jest tak obrośniętych, że dojście do nich to katorga + niepotrzebne zostawianie śladów w postaci wydeptanej wysokiej trawy.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Wady które wymieniłeś są raczej zaletami. Może kiedyś jeszcze się nauczysz chodzić tak, żeby nie robić śladów. To nic trudnego, uwierz.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Na polanach w wysokiej trawie to chodzić w ostateczności i nie iść prosto, a zakosami co kilka metrów odbijasz i skaczesz jak koziołek :sunny:
 
P

PolnaMiedza

Guest
Jeśli idzie się w wysokiej trawie to trzeba ją rozgarniać rękoma, a następnie stawiać nogę tak żeby zbytnio jej nie niszczyć. Chwilowo może wyglądać jak ścieżka, ale po jednym dniu wróci do swojego poprzedniego wyglądu. I jak kolego wyżej wspomniał, nigdy w lini prostej.
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Wady które wymieniłeś są raczej zaletami. Może kiedyś jeszcze się nauczysz chodzić tak, żeby nie robić śladów. To nic trudnego, uwierz.

No nie nauczę się bo mam pęknięte kręgi w kręgosłupie więc spoty terenowe zwiedzam raczej rekreacyjnie, nie na moje zdrowie z workami 50l na karku przez chaszcze skakać :sunny:
Posta napisałem w nawiązaniu bardziej do tego, że dzisiaj właśnie znalazłem spota u siebie na działce bo trawa udeptana nienaturalnie była :p
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Dzisiaj nad moim osiedlem 30 minut latał helikopter policyjny i psy się kręciły. Najgorsze to, że latał też nad 3 miejscówkami. Jedno dobre, że jeszcze za małe krzaki żeby coś zobaczyli.
Dowiedziałem się, że wczoraj znaleźli jakiś kontener z ziołem w okolicy. Co prawda to NL i nie takie rzeczy już się tu działy, ale nie chce wiedzieć jaki obsrany bym był, gdybym akurat odowiedział jeden ze spotów.

Żeby się odstresować wjeżdża lemonik bo nie samym outem człowiek żyje :zjarany:

 

SonGoku

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
167
Buchów
271
Dzisiaj nad moim osiedlem 30 minut latał helikopter policyjny i psy się kręciły. Najgorsze to, że latał też nad 3 miejscówkami. Jedno dobre, że jeszcze za małe krzaki żeby coś zobaczyli.
Dowiedziałem się, że wczoraj znaleźli jakiś kontener z ziołem w okolicy. Co prawda to NL i nie takie rzeczy już się tu działy, ale nie chce wiedzieć jaki obsrany bym był, gdybym akurat odowiedział jeden ze spotów.

Żeby się odstresować wjeżdża lemonik bo nie samym outem człowiek żyje :zjarany:


Ale zazdro czuje gdy widze to 22% THC. <wycieram ślinę> Miał ktoś już Northern Light x Amnesia Auto GGS'a ? Mam to w pokeballu na turniej w tym roku i Coś tam znalazłem w wyszukiwarce i grafice google, ale to jednej sztuki ze 2 zdjęcia i jedno na zoomie jak kwitnie na stronie seeds shopów. Może ktoś podesłać link do jakiejs fotorelacji na priv? Z góry dzięki. Pozdrawiam.

Edit: Sorry za zadanie pytań mimo, że w nazwie tematu jest "-BEZ PYTAŃ!!!" prosze adminów o skasowanie tego posta.
 
Ostatnia edycja:
P

PolnaMiedza

Guest
Powinieneś się cieszyć, a nie pytać o suszę. Jeszcze litra wody nie zaniosłem od początku na spoty i bardzo tą sytuację szanuje.
 

Winny_As

Member
Rejestracja
Lis 13, 2013
Postów
8
Buchów
0
Gdzie ta ku**a susza !? Ciągle pada deszcz !


KoronaWirus przyjacielu, KoronaWirus!!!

Powiem Wam tak z innej beczki, że trochę się zaczynam obawiać zmiany w klimacie przez tych chińczyków...
Tak jak niedawno wyczytałem, że przez kwarantanne było widać w niektórych miastach, widoki jakich nie było widać od kilku / kilkunastu lat, chodzi tu o poprawę jakości, przejrzystości powietrza i klimatu...
Z jednej strony super sprawa, z tym że trochę się boję jeżeli chodzi o klimat u Nas - czy zima będzie prawdziwą zimą (wiecie duże śniegi, kuligi, to czego u Nas nie było od dłuższego czasu - WINTER IS COMING), czy jesień przez to nie będzie wcześniejsza, wilgotniejsza, i chłodniejsza (plecha plecha i jeszcze raz plecha)...
Nic, takie tam zbakane rozkminy, czas pokaże co to będzie...

Swoją drogą - niedawno zaraz po długo wyczekiwanym znalezieniu i przygotowaniu sobie świetnych - diamentowych miejscówek, powtórzyła mi się sytuacja, sprzed roku, sprzed dwóch lat i sprzed trzech lat... :brawo: Hahaha... Chyba nigdy się nie nauczę...

Wiecie - szukałem idealnych spocików od początku roku, i nie ukrywam znalazłem ich wiele, wiadomo, spacerki, nie spacerki, etc... i się tworzą najlepsiejsze miejscóweczki, z tym że z każdym kolejnym spacerkiem, a przypomnę od początku roku tochę ich było, już się człowiekowi zaczynają pi******ć te "miejscóweczki" i zaczynasz się zastanawiać, czy cusik tu było czy jednak nie... I w taki oto magiczny sposób mój mózg nie poradził sobie z tymi wszystkimi kalkulacjami ( przejarany procesor), i standardowo jak co roku - zapomniało się gdzie się wszystkie kobitki podziały... Jak ja nienawidzę tych sytuacji kiedy stajesz w okolicy i ta magiczna rozkimnka - tutaj chyba coś było... i szukasz kuźwa 4ha pola stópka po stópce czy coś było czy jednak nie, po czym po kilku dniach szukania okazuje się że pomyliłeś pola...
Idąc dalej i znowu zawracasz du*ę w seedbankach, ehhh... agrrrhhhh... Już na samą myśl się człowiek zaczyna gotować...

Powiedzcie mi że nie tylko ja tak mam do cholery jasnej... Już sobbie zrobiłem fajne postanowienia jeżeli chodzi o unikanie tych sytuacji, alee to przetestuje dopiero w przyszłym roku... Żeby się tylko tego czymieć.

Pozdrawiam, i oby się się Panowie, Panie!

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół