nasiona marihuany

OFF Top Outdoor - Pogawędki Leśnych Wędrowców, smutki żale, co zastałeś na spocie itd - BEZ PYTAŃ!!!

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
No nie wiem czy pastuch zrobi wrażenie na dziku no ale spoko. Sarny średnio rusza to dzika chyba tym bardziej nie wzruszy.
 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
Głowa w telewizorze teraz powiedziała że w nocy przymrozki na północy kraju a potem już cieplutko

@PanApokalipsa jak na lata i na dziki to na allegro pastucha sobie kup, parę tyczek, akumulator do plecaka i masz wy***ane
Nie tam , nie bede az tak przesadzal.
A co do temperatury to u mnie obecnie za zegarach 12'C.
Czaicie to ?
 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
Myslalem bardziej o tym zeby tym garbatym ch**om obierki rzucac w przeciwnym kierunku xD
By sie przyzwyczaily i moze by zmienily miejscowke na blotne kapiele xD
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Byłem dziś na spocie sprzed 6 lat, zmienił się nie do poznania, drzewa wystrzeliły w górę robiąc cień ale wystarczyło się przesunąć kilkadziesiąt metrów i teren znów robi się obiecujący, tzn zarośnięty z każdej strony ale dostatecznie nasłoneczniony. Ziemia naturalnie ma pH 6,0-6,5. Polecą tam autosy, a sezony chyba na spota z 19r. Szukam nowych miejsc ale nigdzie nie czuje się tak swobodnie i bezpiecznie jak na dwóch wspomnianych wcześniej i chyba juz tak zostanie. Pozdro dla wszystkich i do zoba w fotorelacji
 

cannabis sativa

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2007
Postów
220
Buchów
125
20 minut przechadzania sie miedzy pokrzywami i trawami po łydki = 12 kleszczy ze spodni sciagniete
 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
20 minut przechadzania sie miedzy pokrzywami i trawami po łydki = 12 kleszczy ze spodni sciagniete
***aniutkie już się pokazały?A ja się cieszyłem ze jeszcze komarów nie ma,dobrze wiedzieć bo z nimi nie ma żartów.
 

Stoik

Marichuanen Cowboy
Rejestracja
Kwi 2, 2022
Postów
186
Buchów
430
Odznaki
3
Cannabis prawdopodobnie wlazłeś w gniazdo. Polecam repelent Mugga.
U mnie kleszcze już dawno aktywne. Za to komary jak się teraz wzięły za cięcie, conajmniej jakby były krzyżówką z ważką.
Piskam psy ichniejszym antykleszczem a i tak potrafi jakiś się zdarzyć.
 

cannabis sativa

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2007
Postów
220
Buchów
125
tam gdzie duzo zwierzyny = duzo kleszczy. 2km dalej chcialem ***ac konwalii, mniej niz 100m polna droga i 2 kleszcze. dalem sobie spookoj zawrocilem. podobno Ikarydyna nietoksyczna w porownaniu do deet aczkolwiek minimalnie mniej skuteczna

pierwsze w lutym kotu wyjmowalem
 
Ostatnia edycja:

GrowFather

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2021
Postów
484
Buchów
859
Kurcze mnie to chyba te kleszcze nie lubią na szczęście, bo śmigam po tych spotach i żadnego nie ma, a jak wyszedłem nad staw na 10 min lolka skopcić to widziałem jednego na bucie.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Mnie ogólnie chyba też kleszcze nie lubią. Nigdy żaden mi się nie wpił. Ale też chodzę zaubierany w teren.
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
U mnie dziś przymroziło, dobrze, że sie wstrzymalem z desantem, jutro chyba polece cos wysadzać :) w sumie noce zimne to i tak nie rosną za specjalnie rośliny :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół