nasiona marihuany

OFF TOP z Cannabis Cup 2012

  • Autor wątku Synek z zawodu
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
S

Synek z zawodu

Guest
W sumie to masz udokumentowaną fotorelację więc w sumie nie widzę przeszkód , tyczy się to też innych co mają fotorelację od A do Z :)

a ja mam JIM do Ciebie pytanko.
Manowicie, na smierc ku**a zapomnialem o tym konkursie, a mam mysle pare fajnych fotek, tylko tu pojawia sie problem, nie mam zadnej z karteczka, bo zupelnie mi z glowy to wylecialo.
Fotorelacja jest od poczatku do konca wiec jestem wiarygodny z tym ze tez nie chce sie sprzeciwiac regulaminowi.
Tym bardziej inni uzytkownicy mogli by miec pretensje, czego bym nie chcial.
Nie chodzi mi w sumie o jakies nagrody, choc zawsze jest milo dostac jakis prezent.
Bardziej interesuje mnie wspolzawodnictwo noi rozkrecenie troche konkursu, bo w tym roku malo outow dotrwalo do konca i widze malo kandydatow.
Mozna zrobic jakies glosowanie np. czy moge brac udzial bez karteczki, zeby inni sami zdecydowali i nikt pozniej do nikogo zalu nie mial.
 
D

delete

Guest
Manowicie, na smierc ku**a zapomnialem o tym konkursie, a mam mysle pare fajnych fotek, tylko tu pojawia sie problem, nie mam zadnej z karteczka, bo zupelnie mi z glowy to wylecialo.
Karteczka w suszarni będzie ładnym ujęciem ;)
 

StaryZgred

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2008
Postów
633
Buchów
0
Karteczka w suszarni będzie ładnym ujęciem ;)

Turkuc, kurde o tym tez nie pomyslalem:D
maroc ryje strasznie czape i myslenie chwilowo na niskim poziomie sie utrzymuje.
dodam takie foto z kartka jak odwiedze suszarnie.
No to biore sie za wybieranie zdjec, pewnie jutro wystartuje.
Goraco zachecam reszte do wziecia udzialu w Cannabis Cup
 
D

delete

Guest
No to biore sie za wybieranie zdjec, pewnie jutro wystartuje.
Fredson dawaj zgłoszenie, nie ma srania w PKSie bez opieralania się proszę ;)

Jim czy w zgłoszeniu można podlinkować własną fotorelację, jak ostatnim konkursowym poście? Pytam ponieważ w galerii mam ponad 300 zdjęć z tegorocznego outa :D
Zgłaszajcie się ludki bo niedługo koniec zgłoszeń.
 

StaryZgred

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2008
Postów
633
Buchów
0
no ja sie wlasnie zastanawiam jakie foty wybrac bo troche lipna jakosc.
i tu rodzi sie moje pytanie. czego tak dokladnie ma dotyczyc ten konkurs, tj jakie maja byc foty?
pojedyncze rosliny(najwieksza)
caloksztalt spota?
plon?
czy jakies artystyczne foty?
bo juz sam nie wiem jakie zdjecia mam wrzucic.
A moze wogole wolna amerykanka? i poprostu glosujacy wybiora
 
D

delete

Guest
i tu rodzi sie moje pytanie. czego tak dokladnie ma dotyczyc ten konkurs, tj jakie maja byc foty?
Dawaj najładniejsze Twoim zdaniem zdjęcia! Nie wrzucisz siewek czy plantów na wegu. Zapodaj coś w zawansowanym flo, jakiś artystyczny bałagan, uchwyconą chwilę zadumy.,. cokolwiek z pie****nięciem :D
Dawaj zgłoszenie bo prześpisz termin.
Piąteczka
 

bro-hen

Member
Rejestracja
Lut 9, 2012
Postów
15
Buchów
0
Witam. Zaspałem troche, a mam kilka ciekawych fotek do wrzucenia. :) Dało by rade troszke nagiac regulamin? :)
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
kiedy będzie zakończenie konkursu ?
 

Green Dragon

Wałkarz
Rejestracja
Mar 31, 2010
Postów
2,667
Buchów
15
nie wiem gdzie ale gdzies widzialem ze zajeles drugie miejsce a JIMson gdzies chyba prosil o adresy z informacja czy pestki in czy pestki out hmmmm ale czy to aby napewno byl ten konkurs :freak:
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
nie wiem gdzie ale gdzies widzialem ze zajeles drugie miejsce a JIMson gdzies chyba prosil o adresy z informacja czy pestki in czy pestki out hmmmm ale czy to aby napewno byl ten konkurs :freak:

to wcześniejszy konkurs na miss lipca za cycki panienki ( 1 miejsce ) ;)
wtedy nie wysłałem adresu, to teraz poproszę wygraną za ten i tamten konkurs jak się uda ;)
 

Green Dragon

Wałkarz
Rejestracja
Mar 31, 2010
Postów
2,667
Buchów
15
haaa to jednak dobrze gadolem ze juz byly wyniki konkursu cannabisowego bez cyckow <joint>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół