nasiona marihuany

[OFFTOP] MMA - Mem Master Academy

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Przy okazji - te etapy to lipa wg Was?
Wiem, że konkurs trwa trochę ale zawsze to motywacja żeby pomyśleć nad czymś lepszym niż konkurencja, drugi etap był wg mnie zdecydowanie mocniejszy niż pierwszy :)
Mamy też bardziej pokaźny za zaczątek do galerii memowej. A tematów życie dostarcza codziennie.
Następnym razem wiedzielibyście bardziej po 1 propozycji od każdego, głosowanie i rozstrzygnięcie?
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,733
Odznaki
10
Nie no, etapy są ok, ale z zaskoczenia mnie wziął ten trzeci. W sumie trzy byłyby wystarczające nawet, na przyszłość można by dostosowywać liczbę odpadających na bazie liczby zgłoszeń, żeby np. w ostatnim etapie startowało tylko np. pięciu, jeśli walka ma być bardziej zacięta.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Jest dobrze, ja juz mam memy, koncz to glosowanie i dawaj nastepna runde ?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Haha :) głosowania mogłyby być bardziej dynamiczne to by trochę przyspieszyło formułę.
Daj jakiego smaczka do tutaj :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Nichuja, mam 2, ale nie wiem ktory lepszy, musze sie zastanowic co wrzucic do konkursu.
W sumie to mialem nie brac udzialu, ale marudziles, ze frekwencja slaba, to wrzucilem na sztuke, ale w sumie kazdy kolejny wydaje mi sie lepszy od poprzedniego, tak ze spoko zabawa ?
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
kaczka.png
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Siema. Dela, spox w ch*j jest ten konkurs. Niech walka jeszcze trwa hehe, poza tym to jest git inicjatywa na np. Mem Miesiąca, tak cyklicznie czy coś teges. Myślę, że żyło by to dobrze. :)
Pozdro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół