nasiona marihuany

OGÓLNE ROZMOWY O ODMIANACH

Wyszukiwarka Forumowa:

Weedart

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 21, 2009
Postów
976
Buchów
0
Nie chciałbym Cię straszyć ale ponoć ten sklep to przekręt ;]
Pierwej poczytaj opinie potem kupuj
 

Xtremhasz

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2009
Postów
133
Buchów
0
oj spokojnie jasie tylko o odmiany pytam ;p kupować na razie nie będę TAKŻE wisz;p tylko się o odmiany pytam ;p ale z dzieki niewiedałem ze ten slep to przekret:D ;]
 

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
0
sa odmiany nazywane komercyjnymi np top 44 ale na aut to jakies wielkie satiwy wszelkie budy itp greenhaus podaje ze jego auty w wiekszosci indyki potrafia dac po 500g
 

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
0
to sie zastanow czego chcesz bo jak roznorodnosci i nieokreslonych plonow to zapodawaj mix kazde sionko innej odmiany inne plonowanie czas zbiorow smak dzialanie a ja myslalem :pl::pl::pl: ze szukasz odmiany ktora da duzy plon odmiany jak sam powiedziales na dilerke
 

Xtremhasz

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2009
Postów
133
Buchów
0
własnie sobie mysla ze to bedzie bezsens sadzic10 innych odam i inne plony czas zbiorów itp;] wiec bede chodował cos takiego http://www.f2seeds.fr.pl/white-master-automatic-sztuk-p-86.html

Uprawa: Indoor/Outdoor
Wysokość: 100cm
THC: ponad przeciętnie
Czas kwitnięcia: od kiełka do plonu 60-70dni
Plon: 800-1000g/m2

daje spory plon automar femi;] bez stresu bedzie czy laska chy chłopak
sztbkie plony niejest wyskoka bo do 1,2m wyskokosci ;]
i kupie 3 nasiona za 45ziko i ida na out;]
 

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
0
a wiesz ty co to automat poczytaj o auto dlaczego sie tak nazywaja kiedy kwitna i poogladaj fotorelki to moze zmienisz zdanie ja ci tylko powiem ze wiekszasc automatow nie ma szans co wielkosci zbioru z normalnymi autdorami a tak po prawdzie to kup ty sobie ziomek szpadel i zastanow sie co z nim zrobic
 
O

okon

Guest
a wiesz ty co to automat poczytaj o auto dlaczego sie tak nazywaja kiedy kwitna i poogladaj fotorelki to moze zmienisz zdanie ja ci tylko powiem ze wiekszasc automatow nie ma szans co wielkosci zbioru z normalnymi autdorami a tak po prawdzie to kup ty sobie ziomek szpadel i zastanow sie co z nim zrobic
Daj se z nim spokój niech się uczy na własnych błędach i tak dostał konkretne odpowiedzi :)
 

Xtremhasz

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2009
Postów
133
Buchów
0
tey no ja mysałem ze automat jest lepszy bo szybciej kiwtnie itp ale z tego co napisałes to juz sam niewiem ;/ to twoim zdaniej jaka odmana bedzie najlesza na duzy plon ?
 

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
0
zasiej cokolwiek bo za pierwszym razem w wiekszosci przypadkow i tak h..ja jest wiec rozkminka o odmianach dla ciebie powinna byc ostatnim punktem programu temat odmian komercyjnych mnie zainteresowal bo od kiedy wznowilem zabawe w growing i znajomi sie zwiedzieli ze zawsze mam palenie zaczeli odwiedzac mnie i pytac????????jednemu odpalisz cos za free innemu dasz po kosztach ale jak zrobilem prreglad zasobow to przekonalem sie jak zapasy uszczuplily sie dlatego zaczelem roskminiac nad tekimi odmianami o jaki pytales i powiem ze liczylem ze ty sam zaczniesz cos szukac myslec i wywiaze sie jakas dyskusia .bo ja mam pare faworytow w tej konkurencji ale nie mam zamiaru podawac ci wszystkiego na tacy poczytaj i jak znajdziesz jakas odmiane to napisz powodzenia
 

Xtremhasz

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2009
Postów
133
Buchów
0
okey moze zrobimy tak ze ja mam w domu 3 odmany nasion
With Widow 12 nasion
Blueberry 3 nasiona
Holands Hope x Jorge Diamonds AutoxFemi 1 naiono
co o nich myslice sac je inie kupowac bo to i tak pierwszy raz czy co bedzie lepsze? ;]
 
G

Gość

Guest
[..].bo ja mam pare faworytow w tej konkurencji ale nie mam zamiaru podawac ci wszystkiego na tacy poczytaj i jak znajdziesz jakas odmiane to napisz powodzenia

co to za faworyty?mógłbyś je krótko opisac,jestem ciekawy cjakie palenie ci podchodzi
 

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
0
w przyszlym sezonie postanowilem przetestowac cos co ma w nazwie bud,wiem ze sa to odmiany zroznicowane genetycznie w zaleznosci od bredera jest inne pochodzenie ale sama nazwa bud w moim odczuciu ma oznaczac planty o duzej wydajnosci.mam na uwadze kalifornia orange bud i orange bud z dp ten pierwszy podobno lepiej sie spisuje aut ale na image widzialem orange bud i byly to paly ogromny i w pelni dojrzale,nastepnie magic bud od paradise seed wysoko na mojaj liscie drugi faworyt to velvet bud od sedmanssed odmiana podobno autowa nastepczyni purple bud tak wiec mozna wybierac z 4 odmian dostepnych na naszym rynku a w rezerwie jest jeszcze nirvanowski big bud ale watpie w jego mozliwosci aut. prozba do haszyszowcow ktorzy przetestowali te odmiany aut o opinie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół