nasiona marihuany

OGÓLNE ROZMOWY O ODMIANACH

Wyszukiwarka Forumowa:

Ramzesxd

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 26, 2012
Postów
895
Buchów
7
Dokładnie gdzie się podział dział o nasionach Warra?
 
S

Statysta

Guest
Każda polityka jest do dupy. Oprócz tej forumowej, mnie się tutaj podoba, nieograniczona otchłań serwera do zasypania postami i zdjęciami moich słabych roślin, od kiedy zniknęła poprzednia moderacja nawet nikt mi nie wstawił karteczki :freak:

Duupski WW Ci mogę polecić, ładny zapach typu owoce/cytrusy, coś w ten deseń a ogólnie moja jest w boxie 0.16 m2 przy metrze wysokości pod 170W CFL bez filtra i na razie kwitnie 10 dzień - praktycznie zero zapachu, tylko przy wyłączeniu/włączeniu się lamp czuć przez pół godziny, no i wiadomo jak przy niej coś majstruję, naginam, podlewam.

Jako porównanie mam poprzednią NL, od pierwszych dni smrodek wydostawał się z pudła i musiałem stale pamiętać żeby zamykać drzwi od pokoju bo wszystko leciało do drzwi wejściowych.

WW mam drugi raz więc opinia jest wiarygodna a ogólnie to tak jak Ci tam Cerber pisał Haze też się nada, C99 też zalatuje jakimiś cytrusami, miałem w duecie z WW i nie było problemów.

Kiedyś też ktoś wspomniał ogólnie o białych odmianach, żywicznych, chociaż nie wiem czy to nie jest zbyt rozległe określenie, nie znam się.
 

Alwaro Gringos

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2014
Postów
278
Buchów
0
Jak myślicie czym różnią sie: santa sativa, royal haze. Pestki od Dinafem. Z tego co wiem wszystkie te 2 odmianki to hazeX(nlXskunk). Selekcja na pewno, ale różnią się czymś specjalnie?
 
B

Bux

Guest
ja mam pytanko, może nie tu należało je zadać.. Virus outdoor mix to są rośliny sezonowe nie auto racja ? dzięki z góry za odp :*
 

smakowicz

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2012
Postów
76
Buchów
0
Witam, jakie znacie chociaż w części medyczne odmiany na out pełnosezonowe które dojda w polsce?? bo np big bang jest fajny ale raczej nie dojdzie. Co polecacie z medycznych, zeby bylo na leki stres depresje
 
S

Statysta

Guest
Smakowicz ja bym spróbował z WW, musi dojść ale ciekaw jestem jak zniesie pogodę i jaki będzie wynik końcowy bo nie jest zbyt twarda na zmienne warunki czy na przykład dużą wilgotność. Jak na razie jedyne zioło które uspokaja moje zszargane nerwy ale wiadomo że nie próbowałem jeszcze wielu odmian.

Na depresję proponuję podnieść łeb z ziemi i zacząć funkcjonować :paleniee:
 

smakowicz

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2012
Postów
76
Buchów
0
jak dlugo trzymamy medyczne odmiany na out? aż będą mieć 80% brązowych triochimów czy 100% brązowych?
 

wodorotlenekcementu

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2009
Postów
169
Buchów
0
Ja poszukuję czegoś wręcz przeciwnego - mianowicie małe szybko dochodzące Sativy. Planuję jedną indice Femi + sative femi, najlepiej auto. Co polecicie? Z indicą sobie radzę, gorzej sativa ;D
 

mariozzz

Member
Rejestracja
Lut 23, 2015
Postów
6
Buchów
0
Witam, mam projekt pc box w srodku znajduje sie JamajcanHaze af od SensiGenetics.Mial ktos taki przypadek ,że po dwoch miesiacach wzrostu , flo stanęło na parach włosków przy kazdym odroscie .Bardzo się rozkrzaczyła ledwo rozmieszczam w ja w boxie ,robię co moge by nie paliło końcówek lisci (3 świetlówki)
Dodam ,że podejrzewam o to nawóz BioGrow wzrost, dodalem pod koniec wzrostu(wg doswiadczenia) i od tej pory idze wzrost.
Przeszlo przez moje ręce sporo projektółw i odzywek ale mam tu znak zapytania taki zabity mały klin...
Jak ktos ma jakies rady(?) poproszę .
 

długoskrzydlak

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2016
Postów
205
Buchów
0
w tym całym zestawieniu producentów co jest w słupku , brakuje warra albo mnie oczy mylą
 

Homer S.

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2016
Postów
156
Buchów
18
Witam, mam projekt pc box w srodku znajduje sie JamajcanHaze af od SensiGenetics.Mial ktos taki przypadek ,że po dwoch miesiacach wzrostu , flo stanęło na parach włosków przy kazdym odroscie .Bardzo się rozkrzaczyła ledwo rozmieszczam w ja w boxie ,robię co moge by nie paliło końcówek lisci (3 świetlówki)
Dodam ,że podejrzewam o to nawóz BioGrow wzrost, dodalem pod koniec wzrostu(wg doswiadczenia) i od tej pory idze wzrost.
Przeszlo przez moje ręce sporo projektółw i odzywek ale mam tu znak zapytania taki zabity mały klin...
Jak ktos ma jakies rady(?) poproszę .
Sensi gemetics kiedyś dawało femki z których męski rośliny rosły <lol2>

Może im się nie udał automat, zmień FP na 12/12.
 

mariozzz

Member
Rejestracja
Lut 23, 2015
Postów
6
Buchów
0
WTF ? dałęm temat do dużego boxu na szybko ze slabym, swiatłem ,zn. nie na flo jeszcze.Dalej zapie****a w górę wyglada pieknie zdrowo puszcza co jakis czas dwa wlochy na kazdym łaczeniu ... Zastanawiam sie sie czy to nie po nawozie bio grow na koniec wzrostu dodalem , ale wygrrzbalem własnie wyłacznik czasowy .Roslina bierze kapiel deszczowa na balkonie , zaraz wraca do domu.MOze dam fote .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół