nasiona marihuany

Ogólna rozmowa o odmianach Green House Seeds Company

Wyszukiwarka Forumowa:
D

DILDO

Guest
moze i a moze jednak cos daje
No jak to powiedział Arjan daje to tyle, że możesz rozróżnić nasiona i np. zakupić małą paczkę wraz z kolegą a uzyskasz 5 różnych strainów które bez trudu rozróżnisz.
 
D

delete

Guest
witam, chciał bym się dowiedzieć jakie rosliny z
GH najlepiej nadają się na out bo z tego co czytam to wszystkie w boxach hodujecie. Pozdrawiam
 

Nara

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
1,220
Buchów
44
zgadzam sie , niedługo będą świecące i gadające
niech poprawią genetyke a nie wyglad kulek.
Zgadzam się w pełni. Na ch*j te ich kolorowe kulki jak większościowo to i tak gówno z nich wyrasta.
Wize że ludziom niektorym wychodza fajne roslinki z pestek GH , ja jednak mam jakoś pecha.
Tym razem spróbowałem się z Alaskan Ice ich produkcji:






Flowering indoor:


9 weeks for full production and resin


Flowering outdoor:


Ready in between mid and end October (Europe)

Cóż pomimo oświetlania ok 4 tg światłem 12/12 nie raczył nawet zakwitnąć jest wciąż w fazie rozciągania. Rozumiem że ma to geny haze w sobie, ale produkt ten sprzedawany jest jako alaskan ,a twórca produktu/sprzedawca/breeder na swojej stronie pisze ze do "pelnego rozkwitania potrzebuje 9 tg" . Poprostu kolejny raz spotykam sie z ich roslina ktora nie ma nic wspolnego z opisem na ich stronie (jakby oferta handlowa) , zas jest poprostu jak wszystko z GH - długo kwitnie ,bardzo sie rozciaga i kaprysi.(dodam jeszcze ze moj alaskan rosl w coco , które jest "szybsze" niż gleba,czyli co wyjdzie mi w glebie - bity orginal haze 14 tg)

Nie chodzi o to że nie to miało wyjsc, ale skoro planuje grow i kupuje pestki "9 tg srednia roslina" to nie do konca pasuje mi 14 tygodniowiec wysoki na 2 metry.
Bylo by fair ze strony GREENHOUSE by uprzedzac ze np odmiana nie jest stabilna i sa takie fena w jej puli genow.
W taki sposob ich niskiej jakosci wytwory breederskie zabieraja mi np.: prawie dwa miesiace pracy nad ich z***em genetycznym , prawie dwa miechy przypalu jak by nie bylo,no i oczywiscie marnuja miejsce ktore chetnie wykorzystaly by roslinki uczciwych breederow.

Uważam , że jest to bardzo brzydki zabieg z ich strony , bo są napewno świadomi że gdyby w opisie napisali flowering time:"10-15weeks" lub ze sa fena po 2 metry to i sprzedaż tych pestek byla by mniejsza - nie do konca fair wobec klientow ktorzy im ufaja IMO.
 
Ostatnia edycja:
O

ostry831

Guest
możecie podać mi jakie polskie sklepy mają na stanie mixy od gh, z tego co znalazłem ma canabis.fr.pl ale nie znalazłem u nich w ofercie, bede wdzieczny za pomoc
 
O

ostry831

Guest
jak u was z kiełkowaniem pestek z gh, ja mam LS i szczerze powiem ze nie za bardzo, nawet pestki jakos tak blado wyglądały, dostałem je jako gratis 5pack fem od cannabis.fr.pl nawet pomagałem 3 (otwarcie skorupy) i niebardzo cos te kiełki rosną, pozostałe odmiany jakie kiełkowałem, nawet twarde automaty to nie miałem takich komedii jak z tym LS
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
W moim przypadku (TrainWreck) 100% kiełkowność. Tylko jedna roślina jest bardzo słaba, prawie umarła w glebie, teraz ledwo ją przy życiu trzymam, ale powinna sobie poradzić.
 

Delikwent

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
843
Buchów
0
Cóż ja do GH nic nie mam zamówiłem 5xBig Bang wszyskie kiełkowały ale jedno nasionko zgniło z mojej winy 4 rosną w bardzo przybliżonym tempie czekam na dalsze rezultaty... kiełkowanie przebiegało tak(dla tych co mieli z kiełkowaniem GH problemy): kieliszek z mineralką+kilka kropel wody utlenionej po 24 godzinach wszystkie już miały kiełki później na wate zeby jeszcze troche wyciągnąć kiełki naptępnie po kolejnych 24h na wacie, gleba. bez zarzutów. jescze chciałem dodać coś na temat terpenów o których opowiada GH na swoich filmikach o odmianach przez nich prezentowanych. Moje big bangi jaką tydzień i gdy potrze sie listek czuć piękny świeży zapach zielonego jabłuszka! coś pięknego
 
Ostatnia edycja:

gibon69

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2009
Postów
164
Buchów
0
Nasiona ghs to tragedia 1 paczka nasion od nich wogle nie wykielkowała a
pare nasion to mutanty. Nigdy wiecej nasion od ghs. Pozdrawiam
 

KolDerNoi

Active member
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
39
Buchów
0
GH to tania masówa i tyle.Wg mnie kiełkowalność/przeżywalność tych nasion wynosi 30%.Na 3 nasiona zwykle mam 1 normalne,tzn takie które normalnie kiełkuje, rośnie i rozwija się.Jest to totalna hu*nia,ale przyznać muszę że te które się rozwinęły,rosną super i genetyka też niczego sobie.Tylko że trzeba trafić...Ale nie widzę problemu,jedna dobra roślina i klony klony klony...
 

nick użytkownika

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2008
Postów
1,755
Buchów
4
ja fanem ghs-u tez raczej nie bede.5roslin, duzo problemow z jedna na wegu [praktycznie 2/3 vega stala w miejscu], do tego trafila sie herma, takze slabiutko
 

ZetNCS

Well-known member
Rejestracja
Sie 14, 2008
Postów
180
Buchów
0
Ja tam uważam tą firme za konkretną. Chłopaki do Afryki po odmiane Malawii Gold pojechali- kto oglądał Strain Hunters ten wie.Ciekawią mnie odmiany BubbaKush i KingsKush które niedługo mam zamiar kupić i ztestować.
 

farmero

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2010
Postów
111
Buchów
0
Kurde a ja El nino z gh chcialem kupic na mojego pierwszego boxa:( a tu takich rzeczy sie doszukalem ...juz sam niewiem co wybrac .....moze ktos pomoze bo chcialbym zeby bylo dobrze duzo i bezproblemowo;)....
 
G

Gość

Guest
GHS jak dla mnie hu*nia zakupiłem oryginał ramke RASTA MIX 5 szt.i na 5 wykiełkowało 2 po 4 dniach kiełki 1mm a reszta nic prekrusz zrobiłem i też hooja warte te pestki..nie iwem czy to wina banku Holender.skun czy kiego ...w kazdym razie dziękuje za ich pestki i nie skuszę sie więcej na ich wytwory
 

mjtox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 30, 2010
Postów
1,163
Buchów
1
jak miałeś oryginalnie zapakowane to napewno nie wina seedbanku, może nie źle kiełkowałeś albo źle były przetrzymywane
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół