nasiona marihuany

Ogólne rozmowy o nawozach i środkach ochrony roslin

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 57104

Guest
Witam od jakiegoś czasu posiadam sadzonkę salvii, jaki nawoź polecicie do tej specyficznej rośliny? dodam tyle iż 2 dni temu była przesadzana do większej donicy dlatego jest teraz zestresowana. Czy uniwersalny nawóz nada się? czy podlewać dalej samą odstaną wodą? pozdrawiam.
 
U

Usunięty 79633

Guest
Jeżeli przesadziłeś do większej donicy to dostarczyłeś składników odżywczych dla rosliny. Nie ma potrzeby używania nawozów z NPK.

Jedynie czymś na stres można psiknąć np. asahi SL, ale da rady bez.
 
U

Usunięty 57104

Guest
Okej tzn tak. Pierwszy miesiąc był w samym torfie ogrodniczym bez ziemi (ph 7-8) teraz przesadziłem do większej donicy robiłem proporcje 2:1 czyli 4 łopatki ziemi oraz 2 łopatki torfu ogrodniczego wymieszałem to i zasadziłem, zauważyłem ze miała ekstremalnie sucho bez ziemi tylko z samym torfem, dziś zauważyłem również że listki powoli się podnoszą więc powinno być ok. Po jakim czasie mogę zastosować nawóz? myślę nad zwykłym uniwersalnym
 

enjoyfreedom

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2010
Postów
92
Buchów
57
Panowie, czy planton k będzie wystarczał na flo czy coś jeszcze trzeba dokupić? Jesli już to coś z ogrodniczego polecacie?
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Będzie ok ale ma dużo azotu i odstawił bym go wcześniej żeby nie miało to wpływu na smak, tak z 3 tygodnie przed ścianką
 

Phanta Rei

🅸🅻🅻🅴🅶🅰🅻
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
245
Buchów
128
Odznaki
1
Chyba burza kwaitow najlepsza, patrz żeby było bardzo mało azotu
 

enjoyfreedom

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2010
Postów
92
Buchów
57
Muszę podać dziewczynkom dolomit, tylko nie mogę znaleźć jakie proporcje, ile g na 1l. Pomocy bo zaczyna robić się źle
 
U

Usunięty 79633

Guest
Jak się źle zaczyna robić to za późno na dolomit. Sól gorzka/siarczan magnezu 3%roztwór i oprysk. Do kupienia w aptece/ogrodniczym.
 
U

Usunięty 57104

Guest
Witam mam pytanie posiadam nawóz biohumus nigdy nie otwierany leży w komórce około roku i mam pytanie czy on się nada ponieważ wyczytałem na ulotce że powinien być przechowywany od 0 do +30 stopni a u mnie chwilowo było po -15 stopni, czy już się z tym nie bawić i kupić nowy? pozdrawiam.
 

spooge

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2022
Postów
147
Buchów
66
Mam podobne pytanie - zostało mi kilka nawozów z zeszłego sezonu, które skitrałem na spocie, gdzie przezimowały w siatce zamykanej na zip.
Są to Plagron Alga Grow, Nirvna i Big Bud z AN. Zastanawia mnie, czy tam ma co się zepsuć. Ew. jakieś toksycznie związku się potworzyć... praktykował ktoś kiedyś taki recycling?
Kupiłem wprawdzie nowe preparaty, ale czemu by nie wlać od czasu do czasu Alg, albo Nirvany na kwitnieniu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół