nasiona marihuany

Ogólne rozmowy o nawozach i środkach ochrony roslin

Wyszukiwarka Forumowa:

tajfun

Active member
Rejestracja
Lut 12, 2011
Postów
44
Buchów
0
od jutra w biedronce będzie jakiś nawóz uniwersalny... warto go kupić?
planuje stosować dolomit, biohumus i plankton k
 

freeMJ

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2009
Postów
69
Buchów
0
Czy taki nawóz może być na weg albo flo: NPK 9-3-6 czy lepiej zainwestować w coś lepszego ?
 

Ciastek

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2007
Postów
372
Buchów
0
ja kiedys slyszalem ze dobrym patentem jest powkopywac jakies pojemniki w ziemie i nalac piwa.Ponoc sie slimaki topia bo je wabi.Ale jak jest niewiem bo osobiscie tego nie stosowalem

freeMj-trohe za duzo azotu taki moglbys uzywac wedlug mnie na weg.Na flo najwicej musi byc P K a nie N.Najlepiej zeby wcale go nie bylo,ale jak jauz to kup planton K i po sprawie a to sa naprawde grosze i bedziesz mial dobry nawoz na flo
 

orbitek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2009
Postów
126
Buchów
0
spoko. podstawowy nawóz, ale jeśli chcesz naprawdę dobre plon polecam do tego nawozu dodawać topmaxa, efekty widać od razu
 

orbitek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2009
Postów
126
Buchów
0
nawóz zbiedronki? czemu nie, ale pamiętaj, że roslina prócz podstawowych składników N-P-K potrzebuje jeszcze innch mikro i makro elementów i soli mineralnych, nie wiem czy taki nawóz jej wszystko zapewni, jasne że roślina wyrośnie, ale plon już nie będzie taki wysoki, ja robię substrat z perlitu, dolomitu, ziemi ogrodowej i ziemi ze spota.
ups... jestem troche spalony i nie zauważyłem że już w tym temacie pisałem wiadomość;p a jestem takim laikiem komputerowym, że nie wiem jak usunąć jedną wiadomość;p
 
Ostatnia edycja:

Wonder Boy

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2010
Postów
335
Buchów
0
Panowie co kupić na kwitnienie indoors ? Budżet to jedyne 50 zł.

Planton K wystarczy ? czy lepiej coś typu canna terra flores / hesi bloom complex ?
 
Ostatnia edycja:

kornatkom

Well-known member
Rejestracja
Lut 9, 2010
Postów
120
Buchów
0
Jak masz kasę i Ci jej nie żal to kupuj hesi lub canna tera, napewno roślinkom będzie lepiej niż po Plantonie K. Pytanie tylko o ile lepiej? :)
 

Droopy

Active member
Rejestracja
Cze 16, 2007
Postów
39
Buchów
0
Witam , od kiedy moge zaczac lac root-c (ukorzeniacz) od ATAMI odrazu po wyjsciu kielka nad ziemie?
 

MyJaramy

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2011
Postów
51
Buchów
0
Witam
Szukam ten informacji i szukam lecz nie moge znalesc
Od kiedy stosowac nawoz na flo?
 
G

Gość

Guest
nawóz na flo (kwitnienie) możesz stosować gdy zobaczysz już białe włoski,albo w przypadku normalnej odmiany po zmianie światła 12/12 już możesz podać małą dawkę
 

Black Jack

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2010
Postów
413
Buchów
0
Siema chciałbym zakupić do moich automatów na out nawozy tj canna pk13/14, cannaboost, big bud i może sensi bloom. Pytanie do was czy to będą dobre nawozy na flo dla automatów?
 

MAXX

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2011
Postów
438
Buchów
0
Siema chciałbym zakupić do moich automatów na out nawozy tj canna pk13/14, cannaboost, big bud i może sensi bloom. Pytanie do was czy to będą dobre nawozy na flo dla automatów?
Jedne z najlepszych jakie sa na rynku.Do tego zapodalbym witaminy dla roslinki SUPER VIT od HESI dawkowane podczas obydwuch cykli
 

Wawrzyniec Pruski

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2010
Postów
153
Buchów
0
Więc tak mam 5 krzaczkow ktore kwitna odmiany outdorowe i podsypuje je plantonem K dokupilem asahi sl, plagron pk 13/14 oraz hesi super vit do tego chce dolozyc jakis booster chciałem kupic plagron green sensation ale jednak cena za 100ml troche. Czy do 5 krzaczków oplaca sie kupowac ten specyfik moze polecic cos o podobnym działaniu po cenie? :zjarany:
 

Kalib

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2011
Postów
214
Buchów
0
Witajcie, potrzebuje porady. Odmiana to Diesel Ryder AF i powoli szukam czegoś na flo. Moim celem jest uzyskać roślinę niewielką ale mocną i baardzo opuchniętą. Geny DR temu sprzyjają, ale trzeba im pomóc.

Aktualnie zastanawiam się czy jechać na planton K, czy może faktycznie kupić coś lepszego. Tylko co? Załóżmy że mam na to 30zł (tylko dla jednej rośliny, więc najmniejsze buteleczki mnie interesują).

Co powiecie o tym?
http://www.hemp.pl/produkty.php?inf...3&podkat=&p=47&w1=1&ks=kat8565907263&pks=&sz=
firma chyba niezła, ktoś korzystał z tego? Lepsze będzie od Planton K? Ważne jest dla mnie też by nie zepsuć smaku, dlatego raczej skłaniam się ku organicznym nawozom.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół